Jump to content

past

Kasutajad
  • Sisu loend

    79
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

past

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 17.01.1990
  1. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Ott Kiivikas võidab
  2. 1.Allar Raja 2.Argo Ader 3.Märt Israel 4.Ott Kiivikas 5.Ain-Alar Juhanson 6.Andrus Murumets 7.Aleksei Budõlin 8.Ingemar Teever 9.Olle Kärner
  3. miks eesti lipp???

    kas meil mitte gruusiaga pole olnud või on hetkelgi samasugune lipp..?
  4. Küsimus?

    kõik oleneb ju kangi diameetrist! palju see sul on?
  5. Mis on pildil?

    Imre Vähi tagumik!
  6. ENNUSTA JA VÕIDA!

    Indrek Otsus- 10 Ivo Pärle-10 Imre Vähi- 6 Argo Vaible-8 Argo Ader- 9 Marek Kalmus- 7 Ott Kiivikas- 4
  7. Verd andma?

    ma loovutasin esmakordselt millalgi selle aasta algul ja 6h hiljem ragistasin jõusaalis rauda, nii mis mühises.. pole midagi nagu teistmoodi olnud, kui tavapäraselt..
  8. Hetkene toitumine - õige või vale ?

    mmm mu arust on sul kaal küll normaalne pikkuse juures.. oled korvpallur? ei tuleks vb pahaks nats lihast ka treenida?
  9. paar küsimust

    mul oli paremal põlvel "minimaalne hõrenemine".. Mina olen glükosamiini 1,5a söönud arsti käsul näiteks.. et ikka peab.
  10. Testosteroon hävitab ajurakke.

    võibolla need mõned, kes ei hiilga teadmistega ei oska end mujal teostada, kui jõusaalis..
  11. Homme eksamile..?!

    kirjutasin ka spordist, vist kõige paremini ei läinud, kirjand pole tugevam külg ka, matele on panus
  12. Liigne valgu tarbimine

    mis ta ikka teeb. maks niikuinii lagundab üleliigseid hormoone ja valke, ning need lähevad verega neerudesse, kus veri nii v naa filtreeritakse.. eks kindlasti see hea pole, kuna maks peab rohkem tööd tegema, kuigi samas kui probleeme pole maksaga, vaevalt see midagi hullu teeb.. küll millegipärast ma ei soovitaks eluaeg valku liigselt tarbida.. võib lõpuks pähe hakata:D käid ringi: valku valku valku http://www.tarbija24.ee/121206/esileht/olu...rvis/233209.php Niiet ära parem jama
  13. Kuidas Sina Fastile, nõnda Fast Sinule.
  14. Kuidas Sina kehale, nõnda keha Sinule! Tõnis
  15. Jari Mentula- Heavyweigth bodybuilder Finland

    igaüks tegeleb sellega, mis talle meeldib. võiksid aru saada, et maailm ei ole roosa paik, kus kõik kõigile meeldivad. Mulle näiteks ei istu keha augustamised. So what? kas ma lähen kuskile neediomanike foorumisse ütlema, et cmn, kutid milleks auke teha.. EI LÄHE Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde ja ärgu teiste liistudesse oma nina toppigu. Väike minupoolne viisakas mõtteavaldus :D
×