Jump to content

smurff

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

smurff

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.04.1984
  1. käärima läinud fatburner

    Minu meelest on see naljajutt . Rohelise Fatburneri maitse ongi selline. Olen ostnud nii Kalevi Spordihallist, Laagri ujulast, kui ka poest - ja kõigi maitse on olnud sama. Kui nn käärinud maitse nii vastu on, siis jooge punast või kollast, milles loomulikult vähem L-kreatiini.
  2. Küsimus Dextor toote kohta!

    Oh...tänan...varsti poodi valgu järgi siis
  3. Et siis olen suht algaja selles suures muskulaar maailmas Jutt siis selline, et ostsin poest Fast Dextor lühikese ahelaga süsivesiku pulbri. Ilusti on igal pool peal, et fitness.ee soovitab ja muidu väga ok asi...aga indruktsioonis puudub igasugune kasutamis ala tutvustus...et kuhu ja kui palju ja miks ja kas peale või enne trenni jne...praegu olen selle pulbriga käitunud nii, et lisanud artic spordi sisse 1 teelusika ja siis joonud pool enne trenni ja pool pärast...kas tegutsen õigesti? kindlasti mitte onju...kuhu või mida ma pean selle pulbriga tegema üldse? Tänan vastuste eest juba ette
  4. Alkohol

    ja jah...pealtnägijas see 102 aastane vend ütles, et põhjus miks ta nii kaua elanud on, on see, et nädalavahetusel väike 100g viuna läks ikka hinge taha ...inimesed on erinevad
  5. Probleem biitsepsil!

    mul oli kunagi sama jama, et järgmine päev ei jõuagi nagu õieti midagi tõsta...aga see on normaalne, kuna lihas tahab taastuda ka ...kui ma kunagi alustasin, siis tegin täitsa alguses üle kahe päeva...siis üle päeva..ja siis iga päev...
  6. söömine ja kõht,ikka söömine ja kõht.

    mul sama asi, et kõht kurjam ära ei kao kõhulihaseid teen 4 korda päevas 10 minutit aga väike õllekas on ikka peal ..samas kui ajan kõhu pingesse ja katsun lihaseid siis tundub nagu nad oleks täitsa olemas...aga kõht kurja ei kao mitte
×