Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Surumiskava Kaidolt

    Võiks ju need kavad siia üles riputada, mis point on aega raisata eraldi saatmisega?
  2. Ergutid ja stimulandid

    Siis oleks õigem sõna juba collapse.
  3. Ergutid ja stimulandid

    Seletage lahti kuidas see CRASH siis välja näeb? Peale trenni teed autoga avarii? Prooviks rohkem emakeeles väljendada ennast.
  4. Poksikott (pokistreening kodus)

    Vägivalduri jutt väga õige, enne kui tehnikat ei oska, siis ple mõtet ka kotti osta. Mingit kasu niisama käte lõhkumisest ei ole. Minu soovitus on et katsu parem poksitrenni minna, kui see ei huvita siis nüüd juba võimalik ratast, uisku , jooksu jne teha jõusaali kõrvale.
  5. Traagiline Totaalne Muutumine

    Ma ei saa aru kus arstide juures te käite, loomaarsti??? Minu kokkupuuted meditsiiniga on olnud küll kõik positiivsed, kui on olnud mingi suurem mure olen perearstil kohe lasknud suunata vastava spetsialisti juurde, mitte nokitseda oletuste põhjal. Perearsti roll ongi pigem juhendav kui raviv. Kui ise julged suu lahti teha ja enda eest seista, siis saad ka abi!
  6. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

    Eks vehivad ikka need, kel vaja tõestada midagi. Ka minul pole väljaspool trenni kaklemist vaja olnud. Enesehinnang ja distsipliin on see, mida trenn paratamatult oluliselt suurendab, postitiivses mõttes. Kloune on igasuguseid...
  7. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

    Kellelt sa seda küsid?
  8. LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

    Tore et poiss rauda kangutab, kuid midagi eriti "võimast" peale pika kasvu küll nagu mina ei märganud. Mida Sa silmas pidasid konkreetselt?
  9. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

    Täiesti teadmatu vastu piisab ka vaid üks korralik low-kick, käsi ei peagi kasutama:)
  10. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

    Aga üldiselt need mehed, kes on aastaid õppinud mingisugust "surmavat" stiili, need ei tee eriti kellelgi midagi... Tase:) Paremini oleks raske öelda!
  11. Kas Krav Magat Eestis ka õpetatakse?

    Kaunis emakeele kasutus:) Tead, sa mine korra kuhugi reaalsesse trenni, kick või mma. Siis sa siukest pläma enam ei aja loodetavasti.
  12. See etteaste on küll täitsa lampi pandud, point ei ole kellegi kaalunumbrites, vaid lihasmassis. 135kg pekki ei tekita siin kelleski ärevust. Vanem mees juba "samuil", ei hammusta hästi läbi vist:)
  13. Ma isiklikult ei usu, et ükski koll selle ideega kaasa läheb ,kohe hakatakse ajama mingit pläma inimõiguste rikkumisest jnejnejne. Mul savi kes paneb kama, kes ei, aga lihtsalt mingit pläma õigest toitumisest ja unest jne ple mõtet ajada, noored loevad ja mõtlevad siis et peaks ikka ühe muna rohkem hommikul sööma et kasvada...
  14. No ju siis on eriline talent... Kalmusel kogu aeg sama jutt: maksa test kinni. Kui Jokeri puhul teema sinnamaani jõudis bonsuna.com foorumis, et oldi valmis test kinni maksma, siis oli kõigil suu vett täis ja teema kustutati! Alati on kiirelt-suureks meeste puhul kerge kahtlus, et kuidas ja mis tagab sellise tohutu arengu. Vblla suur talent, vblla paneb kama... teeks testi, siis saaks selgust.
  15. Palju õnne Isadepäevaks!

    Minul juhtus aga selline ime, et sain just täna öösel tütrekese isaks:) Ajastus ei saa vist enam parem olla!!! Laps ok, ema ok, Pärnu haiglas perepalatis nüüd.
  16. 165cm ja 117kg

    Lugeda oskad? KÕVA TRENN, ma kirjutasin. Ega kama üksi imet ei tee, kuid ilma selleta niisugust välimust ei saavuta.
  17. 165cm ja 117kg

    Kõva trenn ja suur süstal ja nii see mass tulebki. Siin pole midagi ahhetamapanevat või eeskujuks võtmist väärt.
  18. RÄME, mis kollid seal koos on! Ott tegeleks nagu hoopis teise spordialaga Lihtsalt fantaseerides: kui oleks võimalik kõigile teha dop-kontroll, mitu osalejat alles jääks??? 3-4?
  19. Samas õige, mis ta siis ronib lavale ise kama täis? Arvas et ei kontrollita? Tore oleks ju aus sport, kui sellist üldse eksisteerib... Esi 3-me mehi oleks õiglane kõiki kontollida.
  20. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ei ole hullu, noor mees veel, jõuab ehk sobivama ala valida
  21. Toitumine siin küll ei aita, pigem võta trenniga pingeid maha. kõigepealt selgita välja, mis on põhjus, miks selline seisund tekib, ehk on lahendamata probleeme jne.
  22. Küsimus sheigi kohta peale trenni.

    Kus su jutu point on? Valdavalt on spordiklubides olemas külmkapid, kuhu küsimise korral saab oma sheigi trenni ajaks hoiule anda. Ise kasutan seda varianti iga kord kui trennis käin, sest soe lurr peale trenni ei meeldi.
×