Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. pro kulturism

    Neid nn. PRO välimusega vendi on näiteks USA-s nagu seeni peale vihma, kes kõik meeletus koguses steroide paugutavad. Tippu jõuavad väga üksikud, need kellel on ideaalsed geenid, tohutu töötahe ja kelle tervis sellele jamale vastu peab. Mihklil ju potensiaali on, iseasi kas siin leidub mõni SPONSOR kes sellist üritust oleks huvitatud toetama? Väga kahtlen selles. Oma rahakoti pealt sellist üritust jällegi ei jõua kinni maksta, tippmeestel läheb ainuüksi "ainete" peale kuus paar tuh. euri, lisaks pidev arstlik järelvalve jnejne.
  2. Aasta meessportlane

    Kostja NAHK vajaks ka äramainimist
  3. Kas see on piisavalt paigas menüü?

    Mis on eesmärk?
  4. NITRIX=peavalu

    Kas kellelgi on kogemusi Nitrixi kõrvaltoimetega? Olen kasutanud nüüdseks 2 nädalat, pidevalt on peas selline raske tunne(nagu kerge pohmell oleks, kuigi alkoholi ma ei tarbi) ning 4 korda on olnud öösel ka tugevam peavalu, et on vaja võtta tabletti. Lisaks kaasneb tunduvalt tihenenud vajadus käija wc-s nr.1 Vblla lihtsalt see toode ei sobi mulle? Äkki peaks tarbimise katkestama? Olen vererõhku jooksvalt kontrollinud, on korras, vahel veidi üle normi. Ehk keegi jagab ka omi kogemusi...
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma arvan et hea oleks, kui "paljud" ei kasutaks samasugust stiili, muidu kaob erinevus ära.
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Viimane on sisuga lugu, parim siiani!
  7. Ma vist olen imeinimene, vigastused siiani puuduvad kui välja arvata mõned sinised silmad/sinikad kätel ja kehal. ju on kõigevägevam siis mind hoidnud, samas mõtlen ise ka alati paar sammu ette oma tegemisi, sõnaga kalkuleerin mis tagajärg võib mingil teol olla. Kui inimestel oleks veidigi rohkem arenenud enesealalhoiuinstinkt (võime veidi ette mõelda) , oleks(see on paha sõna:)) õnnetusi kordades vähem.... Tavaliselt ollakse tagantjärgi targad.
  8. Ragisevad liigesed

    Minul aitab glucadol väga hästi, teen iga aasta 2x kuuri. Varem olid põlved just põhiliseks mureks, nüüd seda probleemi pole. Miks see on retseptiravim, ma ei tea. Karbis on 180 400mg tabletti, tarbimine 2x päevas. Tootja Nycomed.
  9. Ragisevad liigesed

    Hästi aiab GLUCADOL 400mg, perearst kirjutab retsepti.
  10. Enda kombineeritud treeningkava

    Ei ole olemas "KULDSET" kava, mis sobib ühele see teisele jälle mitte. Pead ise aja jooksul tunnetama, mis enim arendab. Tegelikult piisab täiesti ka baasharjutustest, soovitaksin teha püramiidi ning ikka ja alati raskemad harjutused esimestena(näit. jalapäeval täiskükk, rinnapäeval hor. surumine jne.)
  11. Kasutage higipulka, raseerige kaenlaaluseid, kasutage puhtaid särke---ja te EI HAISE! Pesemata ja räpane inimene haiseb:)
  12. Hüppetreeningu vahendite valmistamine

    Laudade kokkuliimimiseks e liimkilbi tegemiseks on vaja liimipressi või vähemalt pikki pitskruve, vastasel juhul see koos ei püsi. Soovitan minna mõne puidumehe juurde, kes hea nõu annab.
  13. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Muideks ma sinu arvamust ei küsinud üldse:) Ma ei mõista, miks sa siin südantlõhestavaid artikleid vorbid, kui oma nn "kodulehel" võiksid midagi kasulikku teha? Olgem ausad---neid kahte lehte ei saa võrrelda. Igaühel on muidugi õigus registreeruda liikemeks seal kus õigem tundub, aga ma ei mõista, miks sa pidevalt bonsuna.comi siin üritad kiita ja promoda?
  14. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Minu arvates puudub bonsuna.comil POINT ja samuti ajutrust, kes seda pointi tekitaks. Kalmus ja see kloun seal panevad oma pilte üles, ning teised siis kiidavad et OH MIS VÕIMSAD KEHAD Ning "tohutus" lihasmassis on alati süüdlaseks manninen:) Lapsik üritus imo.....
  15. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Kalmus, üritusele lähed? : http://www.fitness.ee/uudis/3799/saaremaal...-orissaare-2011
  16. Liigne rasv kõhul

    Mul küsimus Holgerile: et miks täiskasvanud mehed mõtlevad endile välja mingeid hüüdnimesid, et milles nagu point on? Ma saan aru et Teil on seal bonsunas üks täissüstinud kloun kes ennast Jokeriks kutsub, ning suur isa bonsuna, aga millest tuleneb sinu Archangel? Krt, Holger on kordi normaalsem nimi:)
  17. Liigne rasv kõhul

    Ära ütle midagi kui EI OLE midagi öelda
  18. Õlgadel punased verevalumid

    See on norm, ära põe. Ma käin saalis juba 9a, kuid peale igat sääretrenni(masina padjad toetuvad õlgadele) on samad kriimud.
  19. Kalmuse eetrikeeld

    Mis sa üldse eputad siin foorumis??? Ei oska kontot kustutada või?
  20. Suitsukana, kala

    Ega igapäevaselt ju ei söö suitsutatud tooteid, seega pole mingit ohtu tervisele.
×