Jump to content

P-A-U-L

Kasutajad
  • Sisu loend

    485
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik P-A-U-L postitused

  1. Najman on vana poksija, kui ta oleks tahtnud, siis oleks Burneika kohe ära tagunud. Ju siis maksti talle, et meelega kaotaks, pm ta ei teinud ühtegi lööki! Sama lugu nende Pudzianovski matšidega, ette kokkulepitud, aga eks raha räägib:) http://www.youtube.com/watch?v=hawtqrxa23w
  2. Eks see üritus hakkab vaikselt kustuma, ei saagi tahta et 10a järjest täismaja oleks.
  3. Paide saalisurumise tulemused.

    Aga kus 240 mees siis jäi ?
  4. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Kogu edu alus on distsipliin, kui sa järgid toitumist ja teed ka trenni, siis saavutad tulemuse ka ilma igasuguste imelisanditega. Psühholoogiliselt ehk stimuleerib see "imeaine" rohkem pingutama, sest muidu läheks raha tuulde:) Tegelikult liigituvad kõik sellised imeained MonaVie teema alla:)
  5. Kontakti saamine Ottiga

    Veits imelik suhtumine Oti poolt... Kui neid kavasid tasuta jagataks, siis võiks küll nii vastata, aga kui inimene on maksnud teenuse eest raha, siis ma arvan et niipalju aega leiab alati, et paari sõnaga vastata. Asi pigem suhtumises.
  6. Xtreme Power?- "imelisandi" pettus

    Puhas bullshit, eriti kõva on see "tagasiside", kus jorssidele on eesti nimed pandud:)
  7. Suurimate biitsepsitega mees maailmas?

    Trapets on eriti tige, nagu salvokelgu oleks sinna opereerinud!
  8. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Tundub, et tegu ei ole just kõige teravama pliiatsiga:) Tubli suruja oled!
  9. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Kui asi oleks aus ja puhas, siis vaevalt küll keegi keelduks kategooriliselt seda tõestamast, liiatigi kui ise ei pea sentigi välja käima. See põhiseaduse blablabla on ikka väga lapsik jutt:) Mis peaks ausal mehel olema selle vastu, et kõik saavad kinnitust et maarjamaal ongi nii tugev mees, kes 240 raw surub? Vastus on selgemast selgem:)
  10. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Ma ei ole kunagi aru saanud sellest, et mis väärtus on nendel võitudel, mis on saavutatud ebaausal teel...? See on piltlikult sama, kui panna ühte klassi sõitma Lada VFTS ja WRC. Loomulikult need pealtvaatajad kes ei ole asjaga kursis, ohhetavad et "milline kõva mees, pani poole maaga ära"! Lõpetuseks sobib siia tsitaat: ole aus enda vasti ja siis austavad sind ka teised.
  11. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Eks anna märku kui "geari" pealt maha saad, siis võib võidu suruda:)
  12. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Muidugi kurb oma nõrkust teistele siin välja tuua, aga näiteks mina oma kehakaaluga 82-83kg, ning treeningstaaziga 7 aastat, olen saavutanud max tulemuseks 165kg. Eraldli loomulikult rinnaltsurumist ei treeni, jõusaal on lihtsalt hobi. Ju siis nii andetu:)
  13. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Mnjaa, olen ka näinud aastate jooksul saalis neid "naturaalseid" talente:) Kui aus olla, siis ei usu ealeski et see 240 on proteka ja kreatiini pealt tehtud... ebareaalne. Huvitav kõvad mehed purki kusta ei julge ei taha jnejne, aga kuulsust ja feimi tahaks küll kamaluga!?
  14. õHuvitav et ei mäleta, et sinu käest oleks midagi küsinud;)
  15. Kõik ilus ja tore, kuid milleks mehisele meesterahvale need pedekad kõrvarõngad?
  16. Ma ei mõista, milleks sellist olematu tasemega tsirkust korraldatakse, tõenäoliselt oli ka tulemus juba ette kokku lepitud. Sellise kehaga kannataks just rohkem löökidele rõhku panna, sest maasvõitluseks sellistel vendadel tavaliselt võhma ja sitkust pole. Küll aga võiks mingigi tehnika olemasolul püstivõitluses vastase nokki lüüa. Ka jalaga oleks Burneikal võimalik korralikku tööd teha, alustuseks õppigu ära low-kick, sellise massiga lööks suht kergelt vastase jalast ära, loomulikult kui ta natukenegi oskaks. Hetkel puudub aga absoluutselt igasugune ettevalimistus/tehnika.
  17. Algaja- Mida Soovitate?

    1.Treeningkava 2.Toitumine 3.AEG 4.Kiire lahendus-pane metakat
  18. Oleks täitsa hädasti abi vaja.

    Ei usu et toitumine on süüdi. Kirjuta kava lahti. Ära usu siin igaüht, kõik on oma arvates TEADJAD:) Mõistlik oleks trennikava paika saada ning siis veidi toitumist kõpitseda.
  19. Lisandid uuesti trenni alustamiseks

    Esialgu piisaks trenni tegemisest:)
  20. Pakun ennast "katsejäneseks"

    Tore siis. mulle meeldivad need vennad kes 3 kuuga imetegusid teevad saalis:) Selle ajaga on kõige suurem muudatus võimalik teha VAID kaalu ehk siis rasva kaotamise tagajärjel.
  21. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kas see peaks naljakas olema?
  22. Pakun ennast "katsejäneseks"

    Kus sa trenni mõtled teha, kui raha pole? Üldiselt selline BS teema, ning kolme kuuga ei muuda eriti midagi peale selle et hakkad aru saama mida trenn ja distsipillin endast kujutab.
  23. Ma siin imestan ,et küll mõnedel on ikka aega arvutis istuda ja idiootsustega tegeleda!!!
  24. Tänapäeva lapsed ja rämpstoit

    Olles ise isa, julgen väita et kõik algab kodust.
  25. Sama arutelu nagu "kas ennem oli muna või kana". On väga võimekaid ja edukaid inimesi 6kl haridusega ja samas ka mitme kõrgharidusega idioote. Pigem on asi intelligentsis ja HARITUSES.
×