Jump to content

Arvejomm

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Arvejomm

  • Tase
    Vaatleja
  1. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas Teil meestele jõusaalipükse suurus M ja/või särke/maikasid/jakke suurus L ka leidub või soodukast alles ainult S ja XL freakshow?
  2. usa-st 4kg pulbrit 350 eeku??? mis krt, meil tahetakse 5x väiksema koguse eest sama summat saada... :S
  3. Biitsepsi mõõdud

    Ega ma selle pärast küsinudki, et tahaks biitsepsi kangesti sama suureks saada kui Meie Musklis Poistel, lihtsalt nüüd sain ettkujutluse kätte et päris tipp on 8cm. kaugusel, siis see 40cm. ei tohiks nii väga kehva olla, arvestades et teen 2-3 korda nädalas trenni. Aga huvitav, milline on tavaline lõdva-pingul käe ümbermõõdu vahe? Mul biitseps vabalt 35, seega 5cm. tegijatel peaks vahe siis kuskile 10cm. kanti jääma? P.S. See otsing "tunne eesti tegijaid" on küll veidi imelik... Kus on näiteks Ain Paavo ja Indrek Otsus? Hoopis mingid reidipepude andmeid tuleb...
  4. Biitsepsi mõõdud

    Tere, huvitab selline lugu, et kas keegi oskab öelda kui suured on Eesti tegijatel - Kalmusel, Kiivikal, Aderil, Otsusel - biitsepsi ümbermõõdud? Seda mitte sendimeetri pealt, vaid orienteeruvalt et saaks pildi silmade ette, mitu sajandit mul oma 40cm-ga veel maad on? Pilte vaadates igatpidi vägevad kõigil, aga ennast ei oska võrrelda kuidagi...
×