Jump to content

Mysterio

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mysterio

  • Tase
    Algaja
  1. Trennil pole tulemusi

    Kuna siin trenni pole ja saal ka nädalasees kinni koguaeg, siis Laupäeviti ja pühapäeviti. Suvel ja sügisel ning ka kevade lõpus, kui juba väljas saab mängida, käime umbes 3-4 korda nädalas mängimas.
  2. Trennil pole tulemusi

    Eesmärgiks on massi kasvatada, kuna olen liiga kerge oma pikkuse kohta (176 pikk, 60 kaalun). Põhiliselt seda vaja selleks, et jalgpallis meestele ikka kuigipalju vastu ka saaks. Nojah, seda kartsin minagi. Ma tegelikult võtsin kava (Algajate) Tööristade alt, aga kuna ma kõiki harjutusi sealt teha ei saa, asendasin need mõnega, mida saaksin teha. Ja siis muutsin ka kava järjekorda. Selles edasijõudnute kava jaotuna kaheks kavast ei saa ma paljusid harjutusi teha, kuna puuduvad selleks vahendid. (Ja siin pole sellist jõusaali ka, kus neid harjutusi teha). Äkki on võimalik asendada osad asjad millegi muuga? Harjutused, mida teha ei saa: Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes ; Istudes trenazööril kerepöörded ; Hack- Kükk trenazööril ; Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal ; Säärtele istudes trenazööril pöialetõus. Söömise kohapealt on koolis üle päeva supp ja muid võimalusi seal pole. Ainuke võimalus on supi asemel saiakest süüa, aga nagu siin räägite, ei ole see eriti kasulik. Mistas muidu nii halba on?
  3. Trennil pole tulemusi

    16 olen. 60 kaalun. 1 hantliga teen neid värgendusi seega ikka 1 9,5. Aga pulloverit teen ma nii: http://www.fitness.ee/view.php?path=lehed/...kstid/2078.jpg# Olen proovinud ka nii, nagu on Tööriistad>Treeningkavad GIF pilt. Alguses tegin teistmoodi siis tegin 16 kiloga, aga see teine variant vist parem.
  4. Trennil pole tulemusi

    Tere, olen peaaegu 2 kuud jõusaalis käinud (Alustasin Jaanuari lõpus), aga erilisi tulemusi pole.. Jõusaalis käin 3 korda nädalas (E, K, R). Koolis proovisin umbes 4 kuud tagasi, ja 45 läks üles, 50'st jäi ka vähe puudu. Nüüd eelmine nädal proovisin 50 ja ei läinud ikka üles. Ka trennis ei ole palju raskusi tõstnud, nt. rinnalt tegin algul 3*8 (32 kg), nüüd 34 kg. Kogu treeningkava: 1) Rinnalt surumine kaldpingilt (1. astme kalle) --- 3x8 (34 kg) 2) Jõutõmme --- 3x8-10 (58 kg) 3) Jalgade kõverdamine kõhuli trenažööril --- 3x10 (22,5 kg) 4) Jalgade kõverdamine istuli trenažööril --- 3x10 (35 kg) 5) Käte kõverdamine hantritega --- 3x8 (9,5 kg) 6) Hantlitega lendamine kõrvale --- 3x8 (9,5 kg) 7) Kõhulihased kaldpingilt --- 3x25 8) Kickback --- 3x10 (12,5 kg) 9) Pullover --- 3x8 (12,5 kg) *Seeriate vahe 30 sek - min *Harjutuste vahe ~3 min Söön 4-5 korda päevas: 07.30 - 3 võileiba + puder või müsli 12.00 - Praad või supp (+ vahel saiakesed) (15.00 - saiakesed) 17.00 - Praad (liha/kana/kala 150-200 g + kartul/riis/makaronid + Kodujuust u. 100 g) 18.30-19.30 - Trenn 20.30 - Kohupiim 200 g Mis võib valesti olla. Harjutuste järjekord? Toitumine? Või mis?
  5. Treeningkava

    Olen u. poolteist kuud käinud jõusaalis, 3 korda nädalas. Millal tuleks trennikoormust tõsta? Kui aus olla, siis väga palju ma küll selle ajaga arenend pole. Ainult 2 kg olen rinnaltsurumisel lisanud ja ka mõnele teisele asjale paar kilo juurde pand, on see normaalne areng pooleteist kuuga või teen lihtsalt midagi valesti? Toitun küll omaarust normaalselt. Valke söön umbes 110-120 g päeva kohta, ise kaalun 60..
  6. Omatehtud kavad.

    Mismoodi saab reie esiosa treenida? Selga treenib minu arust ka jõutõmme ja säärt kuigipalju kõhuli jalgade kõverdamine trenažööril. Mis harjutusi võiks säärtele ja seljale siis veel teha. Kuna treeniong kodus pole just palju võimalusi, on 2 hantlit, jõupink koos jalgade trenažööriga ja see ka kõik. Harjutuste vahel olen tavaliselt 3-4 minutit pausi teinud ja seeriate vahel 20 sek kuni minut olenevalt korduste arvust..
  7. Omatehtud kavad.

    Esmaspäev, Kolmapäev, Reede: 1. Kaldpinglit rinnalt surumine 3 x 8 2. Jõutõmme 3 x 10 3. Kõhuli jalgade kõverdamine trenažööril 3 x 10 4. Istuli jalgade kõverdamine trenažööril 3 x 12 5. Küünarvarre kõverdamine seistes hantliga 3 x 9 6. Lendamine hantliga kõrvale 3 x 10 7. Kõhulihased kaldpingil 3 x 25, 20, 20 8. Kickback 3 x 10 9. Pullover 3 x 8 Et nagu aru saada, teen ma 3 x nädalas ja iga päev sama kava. Tahaks targemate arvamust kava kohta (järjekord, kordused jms) Tahaks seda ka teada, et palju ma harjutuste vahel pausi peaks pidama.
  8. Treeningkava

    Hea et ma siinmuid asju lugesin muidu oleks samas vaimus jätkand. Tänud igaljuhul.
  9. Treeningkava

    Mul selline tunne, et ma olen valesti treening, sest ühes teemas lugesin ja sain aru, et peab kõik seeriad ühe korraga jutti tegema. (Nt. et rinnalt surumises teen 8 ära, siis mingi minuti puhkan ja uuesti 8 niipalju kui seeriaid kokku on) Ongi nii või sain ma valesti aru?
  10. Treeningkava

    Ma proovin siis õlga teha nats kergema raskusega, vb siis mõjub paremini. Seda toitumiskava zon ma küll 100% täita ei suuda, aga siiski proovin seda siis natukenegi jälgida. Tänud.
  11. Treeningkava

    Kas see on normaalne, et ma näitaks õlalihast tehes väga ei tunnegi, et just see lihas vatti saaks ja väsiks. Lihtsalt tunnen et käsi väsib, mitte konkreetselt õlg. Või on tehnika vale? Tahaks veel arvamust mu toitumissele: * 7.30 - 2-3 võileiba ; Kruus müslit ; Kohv. * 12.00 - Koolitoit - Supp + ostan saiakessi või Praad + Piim. * 15.00 - Saiakesed * 17.00 - Kodus praad (tavaliselt korralik liha või kala või kana, vahel ka pihvid jms) * 18.30 - Trenn (E, K, R) * 20.00 - Kohupiim + kohv (vahel ka mõni võileib) Nädalavahetustel söön vähem, kuna magan kauem.
  12. Treeningkava

    Olen seda ka märganud, et mul on rinnalihased kuidagi imelikud: alumine osa on OK, aga ülemises osas nagu polekski lihast. Kuidas saaks ülemist osa treeniga. Kaldpingiga rinnalt surumine?
  13. Treeningkava

    Mul on põlved vähe läbi omadega. Valu lööb sisse ja värki. See kõhuli jalgade kõverdamine on samuti suht rets. Eriti jamab parem põlv. Aga seda tahtsin ka küsida, et kas ma teen ikka seda "Pulloverit" õieti. Mul nagu tundub et rohkem see nagu venitusharjutus, sest kõvasti venitab rinda ja õlgu see.
  14. Treeningkava

    Täna tegin oma esimese tõsisema treeningu ja tekkis ka paar küsimust jälle... * Igaksjuhuks küsin, et kas peab ikka parasjagu sellise raskusega tegema, millega sa raskustega oma seeriad suudad ära teha? * Seljalihaseid ei ole praegu küll mul usagil teha, kas saaks seda kuidagi kangiga teha? Tegelikult ma eriti raskusi tõdta ei tohi, kuna mul pidavad selg väga ümar vms. olema, aga prooviga võiks ju. * Kuna mul on 1 hantel saan ma harjutusi (mida kavas on pandud, et kahe hantliga tehakse) teha ühe hantliga, kas see mõjutab palju? * Siin on mu kava: Lamades surumine – 2*(5+2,5+2+1,75)+10 = 32,5 x 8-10 3 s. Jalgade kõverdamine kõhuli trenzööril – 4*5+2*2,5 = 25 x 8-10 3 s. Jalgade sirutamine selili/istuli trenzööril – 4*5+2*2,5 = 25 x 8-10 3 s. Küünarvarte kõverdamine seistes hantlitega – 2*(2,5+2)+2 = 11 x 8-10 3 s. Kickback – 2*(2,5+2)+2 = 11 x 8-10 3 s. Kõhulihased x max 3 s. Pullover – 2*(2+1,75)+2 = 9,5 x 8-10 3 s. Lendamine hantlitega küljele - 2*(2+1,75)+2 = 9,5 x 8-10 3 s. Kui ma surun max. ~50 kg, kas siis see 32,5 kg on paras 8-10 seeriateks? Kas see muudab palju, kui ma teen kükkida assemel selle jõupingi küljes oleva jalgade trenazööriga istuli põlvede sirutamist? päris suur hulk küsimusi, oleks väga tänulik kui keegi nendele, kasvõi mõnele, vastaks.
  15. Treeningkava

    Tänud. Mis te arvate toitumisest. Argipäeviti söön ma tavaliselt 5 korda päevas: hommikusöök (võileivad), koolis lõuna (supp/praad), pärast kooli saiakesed, kodus umbes sama nagu koolis ning õhtul jälle võileivad. Milliseid toite peaksin rohkem tarbima ja milliseid vähem?
×