Jump to content

BrigitteXoXo

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

BrigitteXoXo

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 05.11.1984
  1. Jõusaalid

    flexeris minu teada kuukaart 400.- ning kui pikemaks ajaks võtad siis hind läheb väiksemaks ka ja sealsamas ka bodypump ja aeroobika kui ma ei eksi
  2. kõhulihaste treening peale keisrilõiget

    endal oli tõsisem kõhu lõikus mai alguses (25cm arm nabast kuni peaaegu rinna alla) ja kasutasin korralikult peale seda bandaaži ikka terve suve... arm jäi ilusam ja kõhulihased said aega taastuda ka korralikult. järgi ikka arsti soovitusi ja ära stressa liiga palju selle kõhu pärast. varsti saad ju hakata beebiga ujumas ja võimlemas käia ja kui sööd korralikult ja mitmekesiselt (aga mitte liiga palju) kaob see kõhuke ka õige pea. edu sulle!
  3. Mida juua treeningu ajal?

    kui magusat ei kannata siis jääbki üle ainult vett juua
  4. kuidas pildi saab siia ülesse

    teen mummukese ja klikin kasuta...ütleb et avatari valik muudetud... ja siis profiilis ikkagi noavatar Avatari pole valitud
  5. Jiu-jitsu

    Kas keegi kasutajatest käib Tallinnas jitsu trennis? muljed?...kas naisterahval oleks ka asja sinna (st. kas teisi naisi ka näha või oleksin meestega üksi )
  6. kuidas pildi saab siia ülesse

    millegipärast isegi avatar ei muutu (nende olemasolevate hulgast valides) ...pole veel piisavalt kaua foorumis figureerinud?
  7. ideaalmees

    geenidest nii palju,et mõnel mehel lihtsalt võtab kõvasti rohkem aega,et lihast kasvatada kui mõnel teisel...küsimus siiski rohkem püsivuses ja korralikus, läbimõeldud treening- ja toitumiskavas. samas aga lohutuseks neile,kellel ei ole püsivust või tahtmist ennast "kasvatada" see, et naiste maitse on erinev... ühele sõbrannale meeldivad hoopiski sellised kõhukad noormehed...lihtsalt see on tema maitse ja kui panna mõni alfaisane ja kõhukas nunnuke kõrvuti siis ta valiks just viimase mainitu!
  8. Ma sülitaks sellele spetsialistile näkku!

    õliga porgand!! sellest meenub üks tuttav,kes mingil ajal kaalujälgijates käis. ta avastas,et kapsas on see,mida "lõputult võib süüa"...ise oli paari päevaga näost roheline selle peale,aga käsi käis kapsakotist suhu üha kiiremini... olen siiski täheldanud,et kõikväimalikud imedieedid mõjuvad ilma trennita väga lühikest aega ja paljudel ei ole püsivust,ega viitsimust,et oma elustiili muuta ja treeningut oma päeva kaasata... soovitan soojalt kõigile meesterahvastele,kellele naise kaal ei meeldi, paluda neil teiega tantsukursustele minna...mõjub iga kord ja kardioks sobib väga hästi (pealegi saab plusspunkte selle eest,et nii macho ei ole,et ei kõlbaks tantsida!)
  9. mure

    toituda tuleb korralikult, mitte ennast piinata, sest siis on tulemus teada (mõne aja pärast tuleb kaotatud kaal koos sõpradega tagasi) beebiga saab käia ju ujumas või võimlemas ja jalutuskäik värskes õhus tuleb lapse tervisele ainult kasuks (suvel näiteks panin rulluisud alla ja käisin vankri ja titagaa ringi rallimas) võib leida endale lapse uinaku ajal aega trenniks... hangid lihtsalt endale sobiva treeningvideo/dvd 30kg ei ole küll nii meeletult suur ülekaal, et ainult kõndida saaks,tuleb leida endale sobilik trenn kui selleks võimalus ja kui vahepeal liiga väsid või halvasti ennast tunned tõmbad hinge... edu püüdlustes!
  10. shock absorber rinnahoidjad

    endale ostsin ülemistest Triumpfi poest 80E spordirinnahoidja ja sinna mahtus mu F enam-vähem ka ära... pesu ei soovita eriti netist osta, sest suurused ei pruugi vajadusele vastata eriti kui rind veidi suurem on... suuremates linnades peaks Triumpfi poode ka leiduma. edu otsinguil!
  11. Liiga võimsad sääred?

    .
  12. naised jõusaalis

    khm... jalad 25-65kg raskustega (mõned asjad muidugi jäävad välja,sest hüppeliiges sai ratsaõnnetusel tuksi keeratud...) käed,kõht,ülakeha 20-45kg... 12x3 jõusaalis ei muutu mingiks kapiks, aga kaifi saab küll kui peale mõnda pühapäevakangitõstjat raskuse tõstmisega hirmutada
  13. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    eks esimesed paar korda vaadatakse mõnes väiksemas saalis,sest lihtsalt nägu uus, aga kõigega harjub... omast kogemusest võin öelda, et mõned noormehed eemalduvad naisest, kes peale neid raskust tõstab kui katkust...ic ... seegi muutuv näitaja kui korralikult käia
  14. ideaalmees

    aga mulle meeldivad suured mehed... siis on nendega hea kakelda kodus... ic... pealegi tekitavad nad turvatunnet ja väljas käies ju hea kui turvamees omast käest võtta... ei tule igasugused tülitama... (liiga palju väljas käies kaklema pidanud) niikaua kui keha on selline,mis ei laineta ja lihaseid ka siis võib rahul olla...
  15. Liiga võimsad sääred?

    .
×