Jump to content

Capricorn

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 818
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Capricorn postitused

  1. 2 K duell - kes keda ?

    Ott Kiivikas Konkreetseid Kalmuse ja Kiivikase kohtasid ei hakka pakkuma kuna teiste võistlejate kohta ei tea midagi.
  2. kui palju peaks kangi rinnalt lükkama

    Seda kindlasti, aga ma pidasin silmas ennast. Kui protsentides võtta, siis +10 kg asemel peaks olema vast +13...14% Aga jah, tuleb nõustuda gmaster-i arvamusega, et mitte küll päris, aga suures osas on see riistapikkuse võrdlemisega üsna samasse teemasse kuuluv. Samas aga kui ikka mingi suure massi (näit. 150 kg) suudad üles suruda, siis vaevalt seda keegi ilma treenimata saavutanud on ning on ka vähe tõenäoline, et ta ainult rinnalt surumist (põhiliselt rinnalihaseid) on treeninud.
  3. kui palju peaks kangi rinnalt lükkama

    Üks keskmine täisealine ja elujõuline (ütleme 18-50, päris pensionäre pole mõtet vast arvestada) Eesti mees vist küll oma kehakaalu rinnalt ära ei suru. Pigem oma kehakaal -10...15 kg Eri vanuseklassides on see kindlasti üsna erinev, vanuses kuni u. 30 a võibolla üsna suur osa isegi suruvad (siiski suurusjärgus alla 50% e. alla poolte), juba 40 kanti ja veelgi vanemate hulgas on see osakaal kindlasti väga väike, üks põhjus on loomulikult juba suurenenud kehakaal. Ma igatahes peaksin küll vähemalt 15 kg alla võtma, et oma keharaskus (85 kanti) üles suruda. Kuigi trenni olen veidike aastaid tagasi teinud ka (küll aga mitte päris õigesti ja perioodiliselt), ilma selleta oleks vist täitsa nõrguke. Igatahes kunagi kui proovisin, siis üle 70 kg küll üles ei saanud, ei mäleta kas isegi 70 läks. Isiklikult arvan, et oma kehakaal+ 10 kg oleks juba üsna hea tulemus minu jaoks, peaks ikka vaeva nägema et seda saavutada. Kehakaal x1,5 (minu puhul vähemalt 120 kg), see oleks ikka ÜLIkõva tulemus, praegu ei usu küll, et selle kunagi võimeline saavutama oleksin.
  4. Kui kaua selle kava järgi teha võiks, millal mingi uus käsile võtta? Umbes kuu-paari kuu pärast?
  5. Täpsemalt mida sealt? Et võtan näiteks selle kava ette ja hakkan pihta: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=11 ?
×