Jump to content

Capricorn

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 818
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Capricorn postitused

  1. PROJEKT - RaikoK

    Seda esimest tehakse tavaliselt püsti ja käed veidi küünarvarrest ettepoole kõverdatud, mitte päris sirgete kätega.
  2. Kindlasti ma ei ole ainuke Eestis, aga ikkagi üsna haruldane juhus ja tasub mainimist. Nimelt olen olnud toas kuhu keravälk sisse tuli ja mitte midagi halba korda saatmata välja tagasi läks. Korstna ja puuküttega pliidi kaudu, pliidiuksest tuli sisse. Ma nüüd täpselt ei teagi kas sealt alumise nö. tuhaukse kaudu või lõi ülemise ukse lahti. Olin liiga väike, et selgelt midagi mäletada. Vanaemaga olime toas kui see juhtus. Keravälk olevat suure pauguga sisse tulnud, mõned sekundid veidi maas särisenud ja edasi veerenud (veidi minu poole) ning siis pärast kõva pauguga jälle pliidi kaudu välja läinud. Midagi nagu väga uduselt mäletan, aga ei ole päris kindel kas see ongi reaalne meelde jäänud sündmus või vanaema meenutustest silme ette joonistunud pilt.
  3. AUTORIKAITSE peaks üldse natuke teiste asjadega tegelema .
  4. Kuidas seda siis kontrollitakse, tehakse enne võistlust proovikatsed?
  5. Ma "vasaraheidet" tehes olin u. 6-7. See nüüd kuuluks ka pigem huumori (või siis mitte päris ), mitte mingi ainulaadse võime või rekordi vms. valdkonda, aga vist ka vähetõenäoline et mõni laps kunagi püssipadruniga sellist "nalja" teinud on, et panna see suure kivi peale, kuuliotsaga enam-vähem enda suunas ning padruni lameda otsaga puu poole (sest padrun "peaks" ju koos kuuliga ühes tükis, padruni-osa eespool lendama. Ning siis teise kiviga sinna peale lüües enda taha garaazi seina ploki (need kergest materjalist valged plokid) sisse prao tegi. (oops, kogemata vajutasin "redigeeri" [alessandro])
  6. Kui nüüd sarnase stiiliga "rekordit" püüda meenutada, siis ma hästi ei usu, et keegi suure mänguauto puust rattale traadi külge pannud on ning sellega vasarheidet (oli olümpia ja sel päeval just telekas oli vasaraheidi olnud) harrastades oma maja akna puruks visanud on (lisaks pärast emale ja isale rääkides, et tuul lõhkus). Aga jah, päris selliseid asju ma teema algatamisel silmas ei pidanud, aga eks nalja pärast rääkida ikka võib.
  7. Pole paha. Räägi siis juba täpsemalt ka ala(de)st ja numbritest.
  8. Keda fännad?

    Sportlasi ei fänna.
  9. No umbes sellised asjad jätaks välja, nagu näiteks: keegi ei suuda voltida paberilehte 25 korda kokku TÄPSELT (molekulitäpsusega) samamoodi nagu mina jne, see on liiga loogiline.
  10. Saaremaa MV Jõutõmbes ilma varustuseta

    Seda siis Eesti tasemel? Aga EM, MM?
  11. Saaremaa MV Jõutõmbes ilma varustuseta

    Samas palju vist loota et päris kullast ja hõbedast tehtud oleks. Kuidas EMV-l on, keegi teab?
  12. Saaremaa MV Jõutõmbes ilma varustuseta

    Matemaatiliseks keskmiseks 205 kg. Tõesti kõval tasemel võistlus, eriti just arvestades spetsiaalvarustuse mitte kasutamist.
  13. Käe ümbermõõt...

    Ma usun et su silmad näevad ilmavalgust ka 16 a. (ja ka 60 jne) sünnipäeval SUVALISE õlavarre ümbermõõdu juures. :P
  14. Pullid pildid netist

    Naljakas oli see, et midagi eriti naljakat ei näinud.
  15. näitus "Bodies Revealed"

    Ma ei tea kas püha tõttu, aga oli 130 kr, muidu kirjas on 150 kr. Aega ei vaadanud, aga veidi alla tunni, ma arvan. Eks oleneb kui kaua mingit eksponaati uurida tahad.
  16. näitus "Bodies Revealed"

    Käisin täna. Ainult selle nädala lõpuni on veel avatud! Muuhulgas ka huvitav vaadata kuidas/kuhu erinevad lihased kinnituvad, üks eksemplar oli ka süvalihastest. Karta ei maksa, polnud hullu midagi (samas, eks oleneb inimesest ). Isegi peale näituse külastamist sõin seal keskuse söögikohas šašlõkki, no eks muidugi näitusel olnud viiludeks lõigatud eksponaadid olid mõttes silme ees vahepeal, aga liha läks alla küll.
  17. Lihasväsimus

    Selline tunne, nagu lihasväsimus ja tahaks lihast venitada? Kui mul lihas väsinud on, siis ei taha seda üldse venitada. See 3x nädalas jõusaali on jagatud kava või teed iga kord terve keha korraga?
  18. Kuivemad reielihased,

    No saab jah nii teha, siis kõverdad selgroost selga, aga see tundub üsna kahtlaselt "libe tee" olema vigastuse suhtes, üldiselt peaks iga harjutuse juures selga sirgena(kergelt nõgusana) hoidma. Näe Ott teeb ka ilma kõveraks laskmata. Ma vähemalt arvan, et kui sel pingil lisaraskusega seda harjutust selga kõveraks lastes teha, siis varsti on põhjust mingi taoline teema teha: http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=28415
  19. Köögikaalud

    Äkki see? http://www.euronics.ee/tootekaart/23617/Ko...ogikaalud/65081 Mul on see, üldiselt ei kurda, aga aeg-ajalt satub nupu vahele sodi (kuigi püüan mitte ajada) ja see kipub kinni jääma, siis vaja kaal korraks lahti teha ja puhastada. Köögikaalul võiks ju olla mingi kummist veekindel nupp vms...
  20. treening,toitumine,mass.

    Ega need kalkulaatorid ei pruugi anda päris õiget tulemust. Lähtepunkti saab muidugi võtta, aga edaspidi pead ise jälgima oma kaalu muutust ja siis vastavalt vajadusele (eesmärgile) kas suurendama või vähendama kalorite hulka.
  21. Algajakava raskused

    Ega kilogrammides ei saa sulle interneti kaudu keegi ette öelda millise raskuse pead võtma. Pead lihtsalt proovima. Algul võiks teha umbes sellise raskusega, millega jõuaksid u. 15x teha kui korralikult pingutada, aga teed u. 10-12.
  22. Uus kasutajagrupp

    Milleks tõmmelda mingi mõttetuse kallal? On olemas ju kasutajagrupid: administraatorid, moderaatorid, kunnid, spetsialistid, fitness.ee... Neisse kuuluvad inimesi ei ole valitud postituste arvu järgi ja üldiselt nad ka niisama tühja ja mõttetut juttu ei aja foorumis. Ka "Vanad kalad" grupi kuuluvad inimesed vist on kellegi admini poolt sinna manuaalselt lisatud. Ülejäänud tegelased siis on tavakasutajad. Ma pigem tahaks, et mu nime all seda "fitnessist"-i ei oleks... eriti fitnessist näen välja praegu üle 100-kilosena. Võiks siis juba olla nii, et alates mingist "tasemest" saaks seda nimetust ise muuta või hoopis eemaldada.
  23. PROJEKT - RaikoK

    100-kilosena on vist natuke liiga raske kõrgele hüpata ja vastupidavus korvpallimänguks on ka kehvem, seal vaja palju joosta ju.
  24. maksimum

    Tooks siis enda näited ka välja: 80x9, max. 107,5 90x10, 100x4, max. 115 kg. 100x8, max. 122,5 kg 110x7 (see oli mingi ime, mida suutsin ühel korral, edaspidi max 6x ), 120x3, max. 125 (võibolla ka 127,5, igatahes 130 ei läinud)
  25. Ketsid/harilikud tennised

    Need Maximast ostetud tennised on mul ka päris kaua (üle poole aasta kindlasti, vist isegi umbes aasta ) vastu pidanud. Olen vaid täheldanud, et jalapressil sääre tegemine lõhub neid kiiremini.
×