Jump to content

Karx

Kasutajad
  • Sisu loend

    66
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Karx

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 30.03.1985

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Tallinn / Rakvere
  1. Sõjaväe komissariaat

    põhimõtteliselt olen su jutuga nõus a langed liiga äärmusesse. Pooldan kaitseväga ja mul on hea meel, et see muutub tegusamaks iga aastaga (loodan, et muutub). Ise teenisin 11 kuud ja füüsiliselt kaotasin suht palju selle ajaga. Nalja sai jaõhralt, kahju, et tyhja passimist oli palju. juhtimisoskuse kohapealt ütleks, et on vahe sees, kas kamandad mõnda matsi, kes peavad su sõna kuulama või juhid endaga võrdväärseid inimesi tsiviilis. (käsk on kõrgemas auastmes kaitseväelase tahte väljendus sõnas, kirjas või mõnes muus märguandes... käsk on täitmiseks ja vanem, kui meie). relvaga vägistajad käivad muidugi tohutult võõrastes korterites. käies ajateenistuse aja (9-11 kuud)mõnes võitluskunstide trennis ja saalis suudaks kaabakaid tunduvalt effektiivsemalt kahjutuks teha.
  2. Otsin jõusaali kus treenida.

    vindi 18 keldris oli vist õpilane 350... väga vip saal (kristiine rajoonis)
  3. Gröön VS Kiivikas

    topelt ports võrdub 100g pähkleid, shokolaad vms
  4. Sõjaväe komissariaat

    Mina olen "rahul". Kui muud ei saanud, siis viimase 5a filmid sai ära vaadatud (kasarmus, mitte laatsas). Tühja passimist oli metsikult. Samas sai harjutatud ka telgi püstitamist nii mitu kuud, läheb kindlasti väga vaja. Sai lastud ka käputäis padruneid, mida oli häbematult vähe a see selleks no joosta sai ka iga õhtu ja hommik (olin autojuht, sain CE kat. see oli ok) ... seega oli väga "hariv" aeg, soovin õnne minejatele.
  5. Kes veel sõjaväkke 30.06.2009

    soovin õnne 11 kuu puhul!
  6. Jõusaaal ja kanep!

    jääb siiski võistlemata nali
  7. pane kangile 100kg ja mõtle, et on 90kg... küll siis vihaga ära tuleb.
  8. Pulber

    soovitan valget pulbrit.
  9. Surm pärast Methoxy kasutamist?!?!

    Kunagi sai kreatiini kasutatud ja kõrvaltoimeks oli jõu ja lihaste kasv.
  10. küsimus liigeste kohta

    tulid ikka... ja sidruni maitselisest ultra gelist kasvas sidrun kõrva taha.
  11. küsimus liigeste kohta

    ise soovitasin endal mis vahet sel on kas inimene või loom.. nendes looma omades peaks toimeaineid natuke rohkem olema.
  12. küsimus liigeste kohta

    krt ma potsiku järgi ei mäletagi..a see oli rohelist värvi kreem kus seda müüakse (mulle eelmine toodi)... loomapoes? tavalisest apteegist pole vist mõtet küsida?
  13. küsimus liigeste kohta

    eks ma külastan siis poodi varsti, kuna vana sai otsa (poolik potsik oli käes). aga aitäh sulle soovituse eest!
  14. küsimus liigeste kohta

    seda hobuse oma paar nädalat ja lehma oma 2 kuud umbes (2x päevas). käisin eelmine pühap ujumas (arst soovitas) sulistasin vaikselt ja väga aeglaste liigutustega ujusin konna. Sellest tulenevalt tugevnesid ka valud. Nüüd olen 5 päeva artrostop kreemi kasutanud ja menüüs on ka glükosamiin (3tbl päevas) ja kalaõli kapslid.
  15. küsimus liigeste kohta

    üks oli see hobuse jah.. ja teine oli rohkem lehmadele mõeldud udarapõletiku vastu
×