Jump to content

V8

Kasutajad
  • Sisu loend

    170
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by V8


  1. Alustajale.

    Winstrol ja Primabolan

    Võltsingute probleem:

    Arvestades, et nii primabolan kui ka winstrol on kallid preparaadid, siis ka võltsingute probleem on aktuaalne. Just samal põhjusel paöjud ei usalda oraalset primabolani ja winstroli. Käesoleval ajal eksisteerib originaalne winstrol üksnes koguses 2mg tablett, seega kui teile pakutakse winstroli milles on 5mg tabletid, siis see on võltsing. Originaalne hispaania winstrol tabletikujul on pakendatud 20 tabletti ühes lehes ja igal tabletil on märge "W" pöördel, kõik tabletid on roosat värvi. Itaalia winstrol on 10tk lehes ja ei oma märget "W". Hispaania winstrol ringle hinnaga 10$ pakend.

    Endal kogemus puudub.


  2. Ma söön just enamus toidust peale kuute aga seda kaalu ja kõhtu ei taha ikka tulla :D

    Täna sai vist mingi 2000kcal õhtu jooksul kinni pistetud ja lõppu veel ei näe, iga päev nii palju kommi kahjuks osta ei jõua :D


  3. Teadmiseks, et rammumehe võistlused ja jõutõstmine pole samad asjad.

    Jõutõstmises võisteldakse kolmes alas(kükk, jõutõmme, rinnalt surumine) kas koos või eraldi.

    Rammumehe võistlusel võivad alad varieeruda, st pole alati samad(kohvrite vedu, rehvi kantimine, palgi tõstmine, auto vedamine, kivide tõstmine ja palju teisi alasid).

    Jõutõstmises on kaalukatekooriad, rammumees toimub absoluutkaalus.


  4. See täis ports on umbes 500ml mis on 75% sheikerist. Üks mõõdulusikatäis on juba piisav väiksematele poistele, rohkemaga võib põhja alt niita <_<

    See kraam tundub sigaodav küll aga mina eelistaks suurema valgusisaldusega tooteid(50;50) või taastajad.


  5. Olen tähele pannud, et lombi taga soovitatakse süüa üle mõistuse palju valku.

    Võibolla sellepärast, et seal on tunduvalt paremad rahalised võimalused teatud ainete soetamiseks, mis valgusünteesi parandavad?

    Valgu liigtarbimine kahjustab neerusid ja maksa.

×