Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. Ma paluks uuesti kaaluda thumbs up i lisamise v6imalust.
  2. Nootropics ehk nn smart drugs

    6ppimine on nagu iga treening, mida rohkem 6pid, seda rohkem oled v6imeline 6ppima (lihtsalt hoiduge yletreeningust....). Ys 6ppimine ise parandab kognitiivseid v6imeid. Pikem kogemus on mul Nootropiiliga ja ma kyll ei julgeks v2ita, et ta v2ga palju aitas.
  3. Jaah.. avaldasin soovi. Kuna ma arvuti taga olla ei tahaks... siis j22b yle vist ainult keelteoskus.
  4. Täiskükk vs sügavkükk

    Vabandust OT... St ka ilusat konnaasendit?
  5. Täiskükk vs sügavkükk

    Vaata ise peeglist, kui "maani" sul kykkida v6imalik on. Ass to the grass...arvestatakse ka rohu k6rgusega.
  6. Nutritiopedia.com

    Me oleme segatoidulised. Me ei ole loodud ainult m2kra s88ma.
  7. Täiskükk vs sügavkükk

    ...mis sa virised. Kingitud hobuse suhu ei vaadata! Sidemete areng tuleb n8 viivisega. Raskus, mida lihas justkui suudab, kuid sidemed veel mitte. St ikka t2iskykki, kuid mitte maksimumraskusega sidemete arendamise eesm2rgil (eks see ole ka individuaalne, mina yle 80% ilma sidemeteta ....kui p6lved ei ole valulikud loomulikult...ei l2heks).
  8. Nutritiopedia.com

    J2rjest leitakse uusi ja uusi mikroelemente ja t2iendatakse arusaamist nende t2htsusest. Miks te arvate, et inimene juba k6ike teab? Minu p2rast s88gu Nool, kuidas Nool tahab. Myygiartiklina oleks see suht kriminaalne. Toit on minu ravim... kuid ylaltoodud soovituste j2rgi j2etaks kogu looduse poolt pakutav ravimikapp t2iega v2lja. V2ga lihtsalt teemale l2heneda, siis v6ib nimetada klorofylli... Kleebin: Dr.Birscher, nimetab klorofülli „kontsentreeritud päikese energiaks” Ta märgib, et tugevdab südame funktsioone, mõjutab veresoonkonda, emakat, kopse ja soolestikku. 2. loodus kasutab klorofülli kui keha puhastajat, ülesehitajat ja toksiinide neutraliseerijat. 3. Klorofülli rikas mahl võib lahustada arme, mis on tekkinud kopsudele happeliste gaaside sissehingamisel. Süsinik monooksiidi mõju muudetakse minimaalseks, kuna klorofüll suurendab-toetab hemoglobiini tootmist. 4. Aaitab langetada kõrget vererõhku, kuna viib kehast välja toksiine ja annab verele rauda, mis toetab vereinget. 5. See puhastab verd. 6. See käitub kehas puhastajana. 7. Pese mahlaga vaginaalsete infektsioonide korral 8. Aitab hambahaiguste korral 9. Aitab leevendada kurguvalu. 10. Aitab parandada naha probleeme 11. Seda võib kasutada kui steriliseerijat. 12. Kasutades koos kergelt seeditava toiduga, võib see ära hoida juuste hallinemist. 13. Kasuta seda värske, elusa vitamiinide allikana oma tervise jaoks. 14. Kasuta seda eriti tema suurepärase kaitse ja ravitoime tõttu. 15. Annab tugevuse, tervise ja hingelise heaolu 16. Aitab ülesehitada puhta vereringe ning korraliku seedimise. 17. On ideaalne suupuhastmiseks ja eemaldab toksiinid hammastelt ja igemetelt. 18.Kombineerituna elusa toiduga on see suurepärane kõigi verehaiguste sh ka aneemia puhul. 20. On suurepärane naha puhastaja ja ilusaks muutja. 21. Pane leotist vannivette, leota ennast 15-20 minutit, loputa maha jaheda veega. 22. Toksilised metallid – plii, kaadmium, elavhõbe, alumiinium ja liigne vask viiakse kehast edukalt välja. 23. Aitab leevendada radiatsiooni, mis tuleb TV ja arvutiekraanidelt 24. On suurepärane abivahend kõhukinnisuse vastu, hoides sooled puhtad. 25. On kasulik kapillaaridele Niisiis ei pruugi imed sündida kusagil kaugel üksnes taevastes kanalites, nad on kättesaadavad ka siin ja praegu
  9. Täiskükk vs sügavkükk

    Ma pooldan ka seda varianti
  10. Tugigrupp buliimikutele

    V2ga vajalik algatus!
  11. Nutritiopedia.com

    Mitte, et v6ib s6ltuda vaid s6ltubki. Siis p6hjustas lisaprobleeme lihtsalt see asi, mida nad k6rvale s6id. Kas see kysim2rke sulle ei tekita? Aasta kaks...on aasta kaks. Podagra on nii m6nus haigus... Ma palun v2ga vabandust, kuid adonise effekt ei m6ju mulle eriti...
  12. Nutritiopedia.com

    Noo...see viimane lause on vabastav kyll , kuid: sa v2itsid eespool, et sinu t6ekspidamised kattuvad Fredi omadega 90+% (ei viitsi t2psemalt vaadata). Automaatselt tekib kysimus, mis siis on see alla 10% t6ekspidamine. 2kki sa kahjustad oma v2idetega Fredi? Eks meil ole k6igil mingi yhisosa, kui h2sti otsida. Mis aga puutub allj2rgnevasse... Palun too välja eluks vajalikud mikroelemendid, mis juurviljades on, kuid loomsetes toodetes ei ole. Ei ma ei ole motiveeritud sinu eest t88d 2ra tegema. Sina ise n2ita mulle, et sa oled teadlik, millest sa ilma j22d....v6i ilma ei j22 (nagu sa v2idad).
  13. Nutritiopedia.com

    Mulle tundub, et hetkel on sinu modernses tarkuses loogikaviga. Me v6ime ju kiudainete hulga ja nende vajalikkuse diskussioonist hetkel v2lja lylitada, kuid mikroelemendid...? Kui sa n2itad, et k6ik vajalik tuleb sellest, mis sa s88d (ilma nn toidulisanditeta)...? Ma usun, et kui sa hetkel kasutad Fredi nime, siis v6iksid ka t2psustada, mis on see teid mitteyhendav osa. Vastasel juhul ei ole see Fredi suhtes aus.
  14. Nutritiopedia.com

    Jepp... ...nagu n2iteks antioksydantide sisaldus, mis oli 500% k6rgem, kui t2nap2eva ninaesine.
  15. Ma panen teile siia yles Jamie Oliveri k6ne noortele. Ma jagan tema kirge, mis puudutab toitu. Asi ei ole isegi mitte enam paleos.
  16. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    ...ja suht aeglane. Suutlikkuse aste m2ngib ikka rolli.
  17. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    V6ibolla ma lihtsalt hetkel ei taba, mida sa t2pselt 8elda tahad... Ma m6tlen sinu esimese teise lause seost. ...kuid Max pingutus ei t2henda t6esti maksimaalset suutlikkust. Kas me kunagi yleyldse 6pime ennast rakendama 100% lise suutlikkusega? Ja ma usun, et see on ka hea, et me reeglina t88tame siiski varuga. Kui just l6vi taga ei aja
  18. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    Vabandust...n2pukas... Ega see ei aita, sest massi seal on ju palju, kuid k6ik on miski korra all ja paljud on ka k6hukad.
  19. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    OK Peale Rene Need j6ut8stjad, kes kulturismis v2ga edukalt v6istlevad on ju ka kulturismile spetsiifilist trenni juurde teinud. Parandage, kui ma eksin.
  20. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    Nojah... Plahvatusliku j6u arendamise vahemik on 50-100% j6umaksist. Seda kyll. Kuid vale tehnika puhul v6i m6ned lihasdysbalansid ja aamen.
  21. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    Rammumeeste lihas on ju mitte k6ige suurem. Ma olen alati kadestanud neid suht kleenukesi poisse, kellel n8 "eiteakuskohas" see j6ud on. Siin tulebki m2ngu tehnika! ja plahvatuslik j6ud. Sina tahad vist massi?
  22. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    Ma saan aru, et te otsite lahendust, kuidas saada suureks ilma suurte raskusteta Mulle tundub see umbes sama, kui tahta teha vormi ilma toitumist muutmata.
  23. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    Ei...mitte seda. Sa r22kisid maksimumil2hedasest raskusest, mille l6plik sooritus tuleb "mustalt", st lisaks lihasele, millega sa t88tad, rakendad veel "abiv2ge" Mina r22kisin plahvatusliku j6u arendamisest.
  24. Tänu millele areneb lihas suuremaks?

    Just... 2rge selle myosiini (rammumeeste) katkirebimisele kyll keskenduge vaid maksimaalsele pingutusele optimaalse aja jooksul. Kas teil keskkooli fyysika tuleb meelde? Molekulide koospysimine, v2lise j6u m6ju... ja v2lise j6u m6ju koos kiirendusega? Mis liig see liig... siit ei tule mitte areng vaid vigastus. Sellist n6ksu proovige, kui raskus ei yleta 60% maksist...kuid see ei arenda enam seda, mida te yritate. ...ja siis periodiseerige oma treeningud 6igesti lisades sinna pikemaid seeriaid ja v2iksemaid raskusi.
  25. Jorgen Matsi

    Mulle v2ga meeldis. Ma loodan, et ka m6ni j6ut6stja kommenteerib.
×