Jump to content

Aile

Kasutajad
  • Sisu loend

    4 537
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik Aile postitused

  1. Jessas...Seda s2ra on ju Krisjuul nii et tapab. Kui saaks veel selle nagu kord ja kohus vabakavasse ka sisse
  2. Seda otse loomulikult....ka kava on ta teinud palju paremini st k6ik on v6imalik.
  3. Kehavoorus oli v2ga hea. Tundus ka mulle...isegi videost vaadatuna, et kava esitus oli rabedav6itu. Oli sellist ebamugavat kohmetust.
  4. Kui koost88aldis oled sina? Kui valmis sa oled koopereeruma? ...ja veel palju muid kysimusi http://klassikaraadio.err.ee/helid?main_id=911613〈
  5. Kui inimene on korralikult pikki aastaid nn omas teemas sees ja t2iendab ennast pidevalt, siis ei olegi v6imalik k6ike v2lja k2ia (t2iesti tahtmatult). V6imalik on ainult mingit aimu saada. Loodu on ju nii t2is avastamisr66me. Uus inimene...uued avastused. 2ra muretse, kyll see k6ik tagasi tagasi tuleb.
  6. Oleg on j6udnud meil sinnamaani, et kolmanda koha puhul tundub paslik kysida:"Mis juhtus, Oleg?" Palju 6nne k6ikidele Eesti esindajatele!
  7. Nutritiopedia.com

    Siin myyakse 5000 IU D3 me kapsleid See teeb siis 125 mikrogrammi...
  8. Tempeh

    Olin kutsutus Toidumessile ja seal oli OY nimega WokSmart Foods, Kakum2e tee 42, Tln www.WokSmart.com kellel oli myygis nii 8ko sojaoad (kes tahab ise fermenteerida) kui ka juba fermenteeritud sojaubadest tooteid nagu tempeh
  9. Ginger Pumpkin Ice Cream By Nedah Warstler of leanKitchen.com Ingredients: ½ cup pumpkin (canned or fresh) 1 tsp cinnamon ¼ tbsp inch piece of fresh ginger 1 ½ cup Almond or skim milk 1 scoop Vanilla Protein Powder few drops of liquid Stevia (plain cinnamon or vanilla flavored) to sweeten, if desired Add ingredients to blender and blend well, add to ice cream maker until set. Nutrition Information Calories: 243 Fat: 1.2 grams Carbohydrates: 32 grams Protein: 26 grams
  10. K6rvitsaj22tis valgupulbriga

    V2ga tubli! Ma ei ole ise retsepti proovinud...ei ole valgupulbri tarbija, kuid ka seda annab asendada.
  11. Tiibeti piimaseen on saadaval

    K6igile, kellel seen kodus kasvamas T2na proovisin seentega hapendatud kookospiima. Ma usun, et v2ga pikalt ei tasu seda seent ainult kookose v6i m6ne muu p2hklipiima peal hoida, kuid paar korda n2dalas saaksite vaheldust kyll. Katsetage! Ikka ei ole veel hakkama saanud...selle va pagana t2pit2he v2rgiga...
  12. K6rvitsaj22tis valgupulbriga

    J22tisemasina v6iks soetada kyll. Isetehtud on ikka palju parem.
  13. K6rvitsaj22tis valgupulbriga

    Mind ka... Suur t2nu, proovin vunkama saada.
  14. Palju 6nne k6ikidele v6itjatele! ...ja j6udu ja jaksu ka edaspidiseks k6ikidele osav6tjatele!!
  15. Ohoh...Cio Cio San... v2ga viis muusikavalik
  16. P2ris asjalikud vabakavad olid paaril noorel
  17. Kaido Leesmann Euroopa meister!!!

    ....20 kilo võrra rohkem! Vahe oli aukartust2ratav t6esti.
  18. Kaido Leesmann Euroopa meister!!!

    Palju 6nne!
  19. Mina olen muutunud miskit 3-4 aastaga n8 syydimatuks sysivesikute tarbijaks Tuleb ikka oma 50% 2ra. Rasvad siis kuskil 30-35 ysna tihti n2gi pilt v2lja ka selline... Calories 3,527 Fat 151.7 1,310 37 % Carbohydrate 460.8 1,781 51 % Protein 113.6 433 12 %
×