Jump to content

rollton

Kasutajad
  • Sisu loend

    234
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik rollton postitused

  1. Küsimus treeningkava kohta.

    Kui sulle sobib, siis on kõik ideaalne ja mõttekas ning tasub samamoodi jätkata. Rääkisid ületreeningust, siis võib olla lähed liiga palju harjutustes suutlikuseni, see suurendab riski ületreeningusse sattuda.
  2. Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

    Pole küll teemasse, aga õnnitlen kasutajat TomiPd. Ühe päevaga nii palju postitusi on tõesti väga uhke saavutus:)
  3. 1. Kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro 2. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov 3. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm 4. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo 5. Pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm 6. Motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi) 7. Suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu 8. Vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus
  4. Kiire täpsustav küsimus treeningkava kohta.

    Enda peal katsetamine annab tõe selles valdkonnas sinu jaoks.
  5. Kristina - 3 Merike - 11 Esta - 5
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tänud.
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Selline küsimus, et kas see rekordikalkulaator asub mingil internetiaadressil või omab mingit exceli vormi?
  8. Soovin vahetada (algajate) kava

    Võid vahetada ja kindlasti on võimalik kangidele, hantlitele masinatele raskusi juurde kruvida. Algajate kava on võimalik ka nii teha, et kurnatud oled.
  9. http://www.naine24.ee/1065738/ekspert-robert-noole-dieedisoovitus-on-vastutustundetu
  10. Kreatiin

    Jah, aga miks peaks olema keeruline veidi rohkem vett juua?
  11. Kreatiin

    Kust selline info üldse, et kohvi ei tohi juua?
  12. Kuidas saada just sellist suuremat lihast ning massi

    Appi, kõhulihaseid peab nii palju tegema?
  13. Magusaisu

    Olen kuulnud, et tahtejõuga pidi üle saama. teine võimalus on koju neid mitte soetada.
  14. Kaalust alla

    Jah ma arvan küll. Täpselt sama anloogiga teemasi on siisn vähemalt 30, usun, et mingis teemas klapivad ka vanus ja kaal isegi! Edu!
  15. Kaalust alla

    Ma tean, et neid teemasi on siin nii palju, kuid ma olen nii palju asju lugenud ja proovinud.... Siukese lausega alustad ja siis hakkad rääkima ime dieetidest ja kõhulahtistitest?
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Mul oli ka selline peavalu. Vererõhk oli korras ja käisin igaks juhuks EMOs ning lõpptulemus oli see, et tehti peast pildid ja seal oli kõik korras, siis järeldus oligi ületreening ja 10 päeva täielikku rahu ja ei mingit trenni. Ja aitas. Niiet väga ei soovitaks trenni teha, aga alati võimalus ise arsti juures ära käia.
  17. Record Breakers 2012 - tulemused, pildid..

    1. Raigo Kuusnõmm 2.Kaido Leesmann 3. Aimar Kuusnõmm 4. Siim Rast 5. Tarmo Pärna 6. Argo Erit 7. Taavi Pehme 8. Margo Lepik
  18. Ei ole jah väga keeruline ennustada: Meeste absoluut Ott Kiivikas Janar Rückenberg Nikolai Kornõšev Rain Kuusnõmm Siim Kelner Andrei Abrossimov Bikini absoluut Egle Eller-Nabi Noorte ja juuniorite absoluut Siim Kelner
  19. Record Breakers 2012 - tulemused, pildid..

    1. Argo Erit 2. Aimar Kuusnõmm 3. Raigo Kuusnõmm 4. Kaido Leesmann 5. Taavi Pehme 6. Alexander Andrusenko 7. Siim Rast 8. Tarmo Pärna 9. Hjalmar Mäe 10. Margo Lepik
  20. Oleg - 1 Egle - 4 Vitalya - 14
  21. Ei jaksa enam trennis käia?

    Ma arvan, et sul võiks olla mingi siht silme ees, mida sa seoses spordiga tahad saavutada.
×