Jump to content

bob25

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

bob25

  • Tase
    Algaja
  1. K: fat burneri kohta

    et kui teen aeroobset trenni, korvpall ja jooks, et kas see Fat Burner ka nagu reaalselt paneb rohkem higistama, või toimub see n.ö. rasvade põletamine kuidagi siseselt. et kuidas on kogemused? on siiski väline higistamine suurem, kui seda tarbida?
  2. Mida süüa pärast trenni?

    a kui ma mängin korvpalli, trenni jooksul joon 1 pudeli rohelist "fat burnerit" ära, ja saabun koju ,siis söön õhtuks kohe peale trenni (ca kell 22.15) paki lahjat kohupiima ära, mida maitsestan 0,1 % rasvasisaldusega jogurtiga. Trenn on kolm korda nädalas. kas niimoodi on ok? eesmärk kaalu alandada.
  3. Mesi

    aga kui joon teed päevas ühe tassi, kas siis oleks kasulikum kasutada magusaks tegemise puhul mett või suhkrut? eesmärk kaalu langetada, jälgides mida söön, ja teen trenni.
  4. Kas suitsetate?

    endal hetkeolukord see, et enamus meessoost sõpru ei suitseta (ise ka mitte), enamus naissoost sõpru suitsetavad...kurb, aga tõsi.
  5. õhtusöök

    päevas kokku tuleb mul kokku umbes 5 söögikorda, ehk siis hommikusöök kell 8 rukkipala tuunikalaga, kerge sink, ja tee, lõuna kell 12 (soe söök, miski kala või kanafilee vmt kartuliga, salat), enne trenni midagi kergelt kell 5 umbes (väike jogurt nt). Peale trenni ca 18.30 kohupiim jõusaali päeval, ja ca kell 20-21 õhtune söögikord (ka miski kana, või kala, või siis puuvilja, nt. pirni). Kui on korvpalli trennipäev (korvpall kell 20.00), siis kell 5 suurem söök veel, ja peale korvpalli kell 22 umbes kohupiim. eesmärk langetada kaalu, ja asi toimib väga hästi, vähemalt minu jaoks. Korvpall 3 päeva nädalas, jõusaal oleneb nädalast kas kaks või kolm päeva. Päeval ka mõned tassid kohvi, vett joon vahelduva eduga, oleneb kuidas tunne on. edit: ma ei väida et see ainuõige on, kuid mul toimib, mõni asjatundja võiks ka kommenteerida...
  6. õhtusöök

    ei, miks peaks kohupiim sees keerama hakkama? mulle maitseb, ja kui näiteks kõvasti trenni teinud, tunned et lausa käed peaaegu värisevad, siis kohupiim on abiks ja pärast hea olla. kas kellelgi hakkab kohupiim siis sees keerama, no kui ülemäära palju seda sisse ajada, siis ehk muidugi hakkaks...
  7. õhtusöök

    mina näiteks, kui on jõusaali päev, kohe peale trenni söön paki väherasvast kohupiima, lisades sinna lahjat jogurtit või midagi. ning seejärel pean tund kuni kaks vahet, ja söön midagi korralikumat, kas siis kana kartuliga ja värske salatiga , või siis ühepajatoitu või taolist muud sooja sööki. Ja ongi hea olla. edit: jõusaali trenn tavaliselt lõpeb õhtul kell 18.30
  8. pimesool

    matu124 @ 25 Apr 2006, 21:25...... to aile kuuda: ma usun et matu on juba ammu oma probleemile lahenduse leidnud
  9. Kuidas on trenn teie elu muutnud?

    ma ei oska öelda, kuidas teil on, kuid ma püüan tööl olles iga päev lugeda siin seda foorumit, ja see annab ka nagu jõudu ja tahtmist minna ikka ja jälle õhtuti jõusaali natsa rassima... nagu inspiratsiooni eest... a teemasse, trenn on andnud rohkem tegevust, on ka pannud söömised paika- kunas, millal ja mida süüa. Ja enesetunne hea, ja olen ka kaalu langetanud suht tublisti, et negatiivsena see, et peab uusi riideid ostma
  10. K: maitseained

    tere selline küsimus, et lugesin su blogisid, ja jäi silma see, et sa sööd kanafileed, ilma maitsestamata, ja käisid miski aeg kuskil hiinakas söömas, ja kurtsid et nii palju maitseiaineid oli seal toidu sees, ning kaal ka sul tõusis. Siit ka küsimus, kas liiga maitsestatud/vürtsikad söögid ei ole head kaalu alandamise koha pealt?
  11. Toitumis-ja treeningkava.

    a väike vaheleküsimus, et miks ei sobi see õhtune puuvlili siia siis? nt pirn?
  12. jalapress

    no mina teen seeriaid näiteks 50-se raskusega, ja tunnen, et on ka väga hea. Ning ei leia põhjust, et peaksin proovima, palju ma maksimum jaksaksin...
  13. K: õhtuse toitumise kohta

    ok, mu küsimus oli valesti püstitatud. kohupiim kohe vahetult peale jõusaali onjo, siis miski tund vahet, ja siis korralik söök. Siis minu päevakavas kell ca 21. a kui kella 23 ajal mõtlen, et veel tahaks midagi kerget näksida, mis siis süüa? puuviljast sis hoiduda? isegi pirnist, kuigi olen kuulnud/lugenud, et pirn sisaldab vähe sahharoosi jms. Eesmärk on jah rasvapõletus. mõte oli selles, et ma saan aru, et pean süsivesikuid vältima õhtul, kuid millised söögid sisaldavad palju süsivesikuid, mis ei? olen siin lugenud palju, kuid oleks hea, kui saaks mõned konkreetsed näited.
  14. et pidevalt öeldakse et õhtul tuleks vältida süsivesikuid, ja süüa kiiresti omandatavaid sööke. ja kõik. olen seda foorumit siin juba palju palju uurinud, kuid keegi võiks nagu ka näiteid tuua, et mis oleks need süsivesikud, mida õhtuti vältida, ja mis oleks need söögid, mida saab kiiresti omandada. Et näiteks õhtul peale jõusaali trenni on ok süüa kohupiima, ja mõne aja pärast miski kerge võileib teha näiteks, miski rukkipala ja miski lahja kanasink peale. või siis miskit puuvilja, pirni näiteks?
  15. K: kust osta head kaalu?

    tahaks osta kaalu, mis ka õigesti näitaks. Arvan et see peaks siiski olema elektrooniline? kuid neid ka erinevaid, alates miski 250-st, kuni 1000 eekuni. Ei tahaks ka nagu väga palju maksta, et mida soovitate/teate? Olen vaadanud neid kaale nii prismast, rimist, maksimarketist, tehnikapoodidest. Asukoht siis tallinn. Käin ka jõusaalis, ja seal ka kaal, mehhaaniline, kuid see näitab väga kahtlaselt erinevaid numbreid kogu aeg
×