Jump to content

intsu007

Kasutajad
  • Sisu loend

    252
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

intsu007

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 23.03.1989
  1. tere ott mul on selline küsimus

    Ma alati ei saa aru, miks see rinnalt surumine siia puutub aga jah, mul on ka kiire ainevahetus lihtsalt peab rohkem sööma
  2. Pekivolt

    Ma ei saa aru, miks inimesed just ajavad taga kõhtu, rinda ja biitsepsit kui soov on pekivoldist lahti saada, siis uuri artikleid ja foorumi sarnaseid teemasid seal palju peki lahtisaamise viise
  3. Tehnikakõrgkool

    ainult esimene aasta on mata ja füsa aga ikkagi
  4. Tehnikakõrgkool

    ma olen eelnevalt õppinud kutsekeskoolis elektriku eriala, ja tahan veel õppida kaugõppes autotehnikat, miks kaugõppes, kuna tööl on vaja käia ja raha teenida
  5. Tehnikakõrgkool

    Tere, soov minna siis TTK-se, kuid selline küsimus, kas keegi teab, kuidas seal matemaatika ja füüsika on, kui rasked, on kellelgi kogemusi sellega, endal natuke füssaga raskusi
  6. Kas Zelluloos spordiklubi on normaalne?

    tselluloosi meeste riietusruumis laseb lagi läbi, sinna pandi ämber, ma oleks ükskord selle osta lennanud
  7. Kas Zelluloos spordiklubi on normaalne?

    no tra, kes oli see naljamees kes müüs selle poksikoti ruumi ära, kus nüüd saab siis poksida, klubi maine läheb kohe alla niivisi
  8. Suvevaheaeg

    oleneb kas sul on mingi eriala millepeal töötada, või lambikat tööd otsid.
  9. hantlid vs. kang

    hantlitega on jälle raskem teha
  10. Areng seisab!?

    kuidas siis sõjaväes hakkama saada niiviisi
  11. Ühispangas sente vahetamas

    sama siin, erakliendid peavad ainult tasuma
  12. Traumajärgne treening

    Sellise küsimusega peaksid vb pöörduma spordiarsti juurde
  13. Saalihuumor.

    Tehkem selline test ära, et sööks palju kapsast ja kaalikat ja hoiaks peeru 5 päeva kinni ja siis kui teha tõmmet või kükki ja laseks siis vussu välja, siis tuleks räigelt värsket......
  14. Homme eksamile..?!

    no edu siis teile kõigile mul see jama möödas juba
  15. Peksa saamine

    kakelnud olen palju, peksa pole antud, aga mu klassivend sai aasta tagasi niimodi tänaval vastu molli, et üks venku küsis suitsu ja klassivend vastas et tal pole, siis virutas venku hambusse. Kõik toimus hommikusel kooliteel
×