Jump to content

triplekix

Kasutajad
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About triplekix

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 02/17/1981
 1. SKG transformation journey

  Millal lätlannast pildi paned:)
 2. Sõudeergomeeter

  Endale vaieldamatult Concept2 meeldib. Väga mugav ning mõnus aparaat, millega 10 km järjest tempokalt lasta on lausa lust.
 3. Üleolevus foorumis

  Igalühel peaks olema piisav kogus enesekriitikat, et võtta lõõpimist ning naljategemist huumoriga. Seal teemas (ega ka enamuses muudes) ikka otse halvasti ei öeldud kellegile. Loomulik on ju pea igas foorumis see, et nii nagu on teema püstitatud, nii ta ju ka areneb. Iga kasutaja võiks loomulikult kasutada otsingut, kuid lõppkokkuvõttes oleks see ju foorumi surm, kui kõik vastused saaks otsingust. Foorumi eesmärk on pigem aktiivne suhtlus. Seega rohkem tolerantsi ning enesekriitikat.
 4. Elustiili muutmine

  Kõige tähtsam ongi suhtumine ning tahtejõud.
 5. Käevarred

  Istu pingile, võta kang kätte, toeta käe varred enda jalgadele ning tee kangi tõsteid liigutades käsi ainult randmest. Võid teha nii althaardega, kui ka pealthaardega.
 6. Kaalu langetamine lihtsalt trenniga?

  Valusad vanemad muidugi sellised kes mõnitavad, kuid jahh... trenniga saad küll muuta, kuid see ikka megasuurt pingutust nõuab. Lihtsam on emale / isale sellepeale öelda, et ise te sellise põrssa sünnitasite. Usu mind, küll siis mõtlema hakkavad ja vait jäävad. Natuke rohkem enesekriitikat Kõige lihtsam on muidugi see, et kui sa toitumist ei muuda, vaid muudad ainult toidu koguseid. Olenevalt palju sa praegu sööd, aga soovitaks ca 30% vähem sööma hakata (seda muidugi juhul, kui sa enam-vähemgi normaalselt sööd). Ja pealegi, kui paari kuu pärast vanematelt uusi riideid nõuad, kuna vanad kõik suured, siis saad ainult kiitust kah.
 7. Ma trennis tavalise stepilauaga säärelihaseid treenin. Võtan 130 kilo turjale ning ise ka 95 kg. Siiani pole veel katki läinud, seega töötab küll.
 8. 15a paks neiu.

  Mõni tahab terve elu notsu olla, teised jälle tahavad, et neile tänaval kadeda pilguga järgi vaadatakse. Eks see ole ju iga inimese enda teha ja keegi sind sundida ei saa. Kui trenni ei taha minna, siis muuda toitumist. Kui teadmisi pole, siis loe seda sama lehte siin. Kui laisk oled, siis telli toitumiskava. Ise tegin seda. Hetkel olen kuuga kaotanud kolm kilo (95 kilolt 92 kilole). Kuna olen mees, siis mul see nom. kehakaal. Kui toitumiskava tellida ei taha ja lugeda ei viitsi, siis vähenda oma toiduportsione 20-30%. Ja hakka õhtuti 2-3 tundi jalutamas käima. Jalutamas hakka tegelikult igaljuhul käima. Suveks märkad juba erinevust. Aga kui ei hooli, siis ole notsu edasi sellisena oled varsti ka oma poisist ilma.....
 9. Jõusaali tolad...

  Asi pole vastupidavuse demonstreerimises. Inimeste kuumataluvus on väga erinev, samuti nagu on erinev saunas viibimise soov. Endal mul meeldib käiia saunas ca 5 minutit, anda selle aja jooksul korralikult kuuma ning seejärel jääkülma dušši alla (meie trenni saunal on nimelt suur jääkulma dušši koht). Tihtipeale osad hoiavad pead madalamal ning on ka neid, kes alumisele astmele istuvad, kuid kunagi pole keegi hädaldama hakanud. Tihtipeale käivad meie trenni saunas ka Vene rahvusest vanemad mehed, kelle kuumataluvus on teistest peajagu üle. Vot need siis äsavad sellist leili, et isegi pea kummargil teinekord laval....
 10. Jõusaali tolad...

  Just sellejaoks ongi sauna laval üldjuhul võimalik ka allpool istuda. Mu laps näiteks istub koguaeg alumisel istmel ja ei hädalda kunagi kui leili visatakse. Mis ma peaks siis tegema? Võtma viieaastase poisi sauna, tõstma ta ülemisele istmele ja hakkama kõigi kallal hädaldama, et tra sa loobid siin leili??? Kui kuuma ei kannata, siis istutakse allpool ja ei hädaldata....
 11. http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_...e.d?id=28850201 Huvitav kas siis nüüd on hakatud steroide Eestist usasse saatma? Edit: Äkki peaks see uudiste all hoopis olema?
 12. Ega see vist ühtegi kõrvalseisjat eriti ei huvita... Positiivne asja juures see, et jääb üksteise sitaga loopimine ära.
 13. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

  Muuseas bonsuna.ee peaks veel vaba olema. https://www.zone.ee/et/domeeni-otsing?cat=d...suna&ext=ee
 14. Mida teie kostate toitumiskava peale?

  Asi on eetikas. Toitumiskava koostamine on üks osa treeneri tööst ning elatise teenimise viisist. Kui nüüd 10 inimest paneks oma tellitud kavad ning parameetrid siia ülesse, siis saaks 90% inimesi nende kavade abil toitumist sättida. Samas kaotaks treener ühe oma elatisallika. Toitumiskava väljatöötamine ei ole raske ja väga vaevanõudev töö. Kuid teadmised, mille alusel toitumiskava koostatakse omandatakse väga palju õppides ning pikka vaeva nähes. Respekteerige seda. Minu arust peaks minema kellegi tehtud töö autori kaitse alla ning seda teistel levitada pole lubatud (nagu on muusika ja filmidega).
 15. Võida personaalne treening koos Marek Kalmusega!!!

  Kas lihtsalt TXT BONSUNA ? Tavaliselt pannakse oma nimi ka kuskile lõppu? Kas ainult numbri järgi loositakse võitja?
×