Jump to content

classified

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

classified

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 21.02.1989
  1. Küsimus toitumise kohta.

    Tahtsin kiiret vastust saada, kava koostaja poole pöördumisega oleks veidi aega läinud. Kuna ma olen algaja, siis oli ikka küll raske aru saada. Aga tänud. Teema lukku minu pärast.
  2. Küsimus toitumise kohta.

    No mis oleks siis õige, keedetud või praetud munad, või ei olegi muna üldse õige?
  3. Küsimus toitumise kohta.

    Tohoh. Aga kumb ÕIGEM oleks siis näiteks? Või mis valesti on?
  4. Küsimus toitumise kohta.

    Väga vabandan, kui antud teema on kuskil juba olemas võis küsimus tõesti algeline vms, kuid... Tahaks küsida ühe toitumiskava kohta, mida ma järgima nüüd hakkan. Seal on öeldud et hommikul "3 munavalget praetuna 1 kollane". Et kumb siis, kas 3 munavalget keedetuna ja 1 munakollane praetuna või 3 munavalget praetuna ja 1 munakollane keedetuna? Tänan!
  5. Kui palju proteiini 0,5l veele???

    No nii küll jah, aga võibolla ei oleks kanget segu väga kasulik juua. Selles mõttes, et miks keegi ei sega seda siis klaasile veele? Palju vähem vaja juua.
  6. Kui palju proteiini 0,5l veele???

    Ja leidsingi selle nö mõõdukulbi purgi seest. Huvitav see käib siis mingi poole liitri kohta?
  7. Kui palju proteiini 0,5l veele???

    Huvitav palju see lusikates oleks siis?
  8. Kui palju proteiini 0,5l veele???

    Mitu supilusikat või teelusikat tuleks siis panna 0,5l veele?!
  9. Kergejõustik

    Tere! Tegelen kergejõustikuga ja eelkõige jooksmisega. (800m +) Käin ka jõusaalis ja mõtlesin, et kas oleks kasulik proteiini tarbida? Mida üldse soovitate kergejõustiklastele ja just jooksjatele? Tänud vastuste eest!
×