Jump to content

rolfvector

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rolfvector

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 16.07.1985
  1. Oleks täitsa hädasti abi vaja.

    Kõik on endaarust kõige targemad aga mida sa irnud? ongi nii 10 kg on juurde tuldnud! osa rasva osa vett ja osa lihast.. Kui peeglisse vaatan siis pigem on asi positiivne kui et lihtsalt paksuks läinud. Jõusaal on tglt teadus nagu iga teine.. uurid netist ja teed järeldused enda järgi!Fakt on ka see et raskused mida tõstan on samasuured kui need mida mõned kes 2 aastat juba jõusaalis käinud tõstavad. Ülejäänud järeldused laseks teemaalgatajal teha.. süüa palju ..tõsta palju ja taastuda palju!
  2. Oleks täitsa hädasti abi vaja.

    Ma ei ole mingi ekspert aga arvan ka et asi toitumises ja see ka et jõudu tuleb teha nii et mõjuks ja raske oleks. Ise alustasin 2 kuud tagasi ja olen ~10 kg juurde võtnud, osa on muidugi rasv ka aga kui rasva ei tule siis ei kasva lihas ka kõige effektiivsemalt. Põhimõtteliselt otsin igal võimalusel valgurikast toitu.. süsivesikuid ja rasvu ka ei piira kuna neid ka vaja! Väljanägemine on muutunud täielikult! Nüüd ei saa särke ette osta kuna kavatsen veel kasvada:) Ühes teemas oli ka üks hea link http://www.fitness.e...e&articleID=972 Unustasin lisada et peale igat trenni joon 30g valgupulbrit ja ~10g dextroosi ka, kui oli raske trenn siis õhtul ka valgujook ilma süsivesikuteta (kui tean et ei saanud tavatoidust kõike kätte mis vaja). Pluss tegin just kreatiinikuuri prooviks läbi ja peale pausi võtan kindlasti edasi Et jah sööma peab kõvasti ja trenni ka kõvasti
  3. rinna eelisarendus

    Nagu ma aru saan siis kui mul jääb kahe rinna päeva (või ükskõik mis lihasgrupi) treenimise vahele nädal.. siis treeningeffekt (eesmärk lihasmassi suurendamine eelkõige) ei ole maksimaalne? Kava jaotatud neljaks (rind/selg/käed/jalad) Mis tegema peaks et oleks võimalikult effektiivne? (sry et ot vb:) )
  4. Abi Jõusaalikavaga

    Tänud Eks ma kompunnin midagi kokku:)
  5. Abi Jõusaalikavaga

    Oleks natuke abi vaja et kava nelja päeva peale ümber teha... Iga nädal ei leia aega et viis korda käia. Ise mõtlesin et biitsepsi päev kuskile muule päevale kuidagimoodi panna ja tollelt päevalt mõni harjutus vähemaks.. Tahakski nõu kuidas oleks kõige mõistlikum seda teha.
  6. Abi Jõusaalikavaga

    Tänud * Tõstsin kõhulihaste harjutused esimesele ja kolmandale päevale * jõutõmme on nüüd seljapäeva esimene ja et väga pikaks ei läheks tuleb vist üks plokil tõmma vähemaks võtta.
  7. Abi Jõusaalikavaga

    Tere Avastasin et jõusaalis käimine on paras teadus ja palukski teadjamate abi. Trenniga seoses olen jõusaali teinud hea mitu aastat (talvedel ainult, kuna tegelesin jalgrattaspordiga) ja päris algajaks end ei pea. Nüüd plaan on hakata ülakeha järgi aitama (jalad on pea 10 aastat trenni teinud). Kavas pühendaks ühe päeva jalgadele ka et päris nõrgaks ei jääks:) Mingisugused enda andmed panen ka: Pikkus 187cm, Kaal 84kg (rasvaprotsent kuskil 15-18 äkki) Maksimum rinnalt suruminine mis üles läinud 80kg .. Kunagi tegin "täiskükki" (90 kraadi põlvest) 170 kiloga) Eesmärk on ülakehale eelkõige lihast kasvatada (jõud ka sealjuures:) Küsimused: 1. Kas jõutõmme on õigel päeval? või kuhu ta paremini sobitada? 2. Kas peaks rõhku jalgadelt rohkem ära võtma et ülakeha paremini areneks? Kui, siis mis harjutused peaks ära jätma ? 3. Kõhulihaste harjutused panin iga päeva lõppu ühe.. Võibolla on parem võimalus? Esimene päev - rind 1. kangisurumine horisontaalpingil............................... 4s. 8-10x 2. kaldpingil hantlite surumine.................................. 3s. 10-12x 3. kaldpingil trosside ristamine................................. 3s. 12-8x 4. horisontaalpingil hantlitega lendamine........................ 1-2s. 12x 5. seistes trosside ristamine.................................... 3s. 12x KÕHT 1. keha tõsted kõhupingil raskusega (ketas kuklataha)................1s. 25x Teine päev Selg +trapets 1. blokil laia haardega kangi kukla taha tõmbed.................... 4s. 12-6x 2. hantlitõmbed küljelt ........................................... 3s. 12x 3. istudes bloki tõmbed laia haardega vastu kõhtu.................. 2s. 10x 4. istudes bloki tõmbed kitsa haardega vastu kõhtu................. 3s. 12-8x 5. istudes bloki tõmbed kitsa haardega ülevalt vastu rinda......... 3s. 12x Trapets 1. seistes kangiga õlgade tõsted................................... 4s. 12x 2. istudes hantlitega sama asi..................................... 2s. 15x KÕHT 1. rippes jalgadetõsted .............................................1s max x Kolmas päev- biitseps, ranne 1.istudes hantlitega vaheldumisi.................................. 3s 12x 2.seistes kangiga................................................. 2s 10-12x 3.istudes Scotti pingil ja plokiga................................ 3s 15-10x Ranne . 1. seistes kangitõsted pealt haardega.............................. 3s 12x (Iga teine trenn hantli „veeretamine“ peopesas) 2. Jõutõmme........................................................ 3s 12-10x KÕHT 1. sääred horisontaalpingil, ise maas, ülakeha tõsted maast lahti... 1s 40x Neljas päev - õlg + Triitseps ÕLG. 1. Istudes seljatoega pingil kangi või hantlite surumine........... 4s 12-8x 2. ettekallutatult hantlite tõsted küljele ehk õla tagumine osa.... 4s 12x 3. seistes hantlitega lendamine küljele, pea kõrgusele............. 3s 12x 4. seistes hantlite tõsted vaheldumisi ette........................ 2s 15x Triitseps. 1. selili prantsuse surumine kangiga............................... 3s 8x 2. istudes hantli surumine kukla tagant ühe käega.................. 2s 12x 3. rööbaspuudel surumine lisaraskusega ............................ 3s 12-6x 4. seistes bloki allasurumine, alt haardega........................ 2s 15x Viies päev. Jalg. 1. kõhuli trenazööril............................................. 3s 15-8x 2. jalapress suurenev raskus...................................... 4s 20-8x 3. hack-kükk ..................................................... 2s 15-10x 4. istudes säärte sirutused ehk nelipea ots ...................... 3s 15-12x Iga teine jalatrenn variant 2. Teine variant: 1. kõhuli trenazööril............................................ 3s 15-8x 2. kükid kangiga raskus suurenev. ............................... 3s 15-8x 3.jalapress raskus suurenev. .................................... 3s 20-8x 4. istudes nelipea ots ehk säärte sirutused raskus suurenev...... 2-4s 12x SÄÄR 1. istudes trenazööril päkkade sirutused.......................... 3s 20-12x (vaheldumisi,üks trenn 1 harjutust ja teine trenn harjutust nr 2) 2. seistes päkkadele tõus......................................... 3s 20-12x KÕHT 1. horisontaalpingil selili, tagumik üle ääre jalgade tõsted koos puusa lahti tõstega... 1s. 60x Oleks tänulik nõuannete eest:) (põhiline et kava korda saaks ja väga valesti trenni ei teeks) Tänud
  8. Ülakeha

    ma ei saa aru mis kõik ylakeha vastu on, mul näiteks jalad treeningutest võrreldes ylakehaga nii suured et ma aint ylakeha jõusaalis teekski.
  9. Millest mõtlete treeningu ajal?

    liiga hea teema ma mõtleks nii et " oi kui ma suureks saan siis on naistega suurem võimalus ja mingid mõtetud tyhikargajad ei julgeks ylbama tulla " - aga samas elu on juba selline
  10. Küünarnuki löök

    Minu endine treener Aavo (Pikkuus) rääkis pidevalt kuidas ta omal ajal venemaal vendadel lõualuid puru lõi kyynarnukilöögiga. " vend tuli noaga kallale " (lõi eide yle talt vms) " võtsin noa käest ja panin kyynarnukiga, lõualuu puru. Tunni aja pärast oli miilits ukse taga (vend olevat mingi kindrali poeg:D "
  11. nii, võtsin enne trenni valuvaigisteid (solpadeine 2 tk) 5 seeriat ja ei mingit peavalu lausa lust on nyyd teha. Täna võtsin ainult yhe tableti ja ikka peavalu pole. Suht rahul
  12. Täna käisin jõusaalis ja sain teha ainult 2 seeriat (teise seeria poole peal hakkas pea valutama). Peaksin juba 4 seeriat tegema aga ei hakka ennast piinama. Võibolla on asi selles et teen sooja ainult 5 minutit kergelt veloergomeetri peal.
  13. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Teen 2 tykki! (kui heas vormis siis tuleb 3 ära) Pole kunagi rohkem tõmmanud (kaal 78kg, 185 cm) mis tegema pean et rohkem tõmmata? asi on juba naeruväärne
  14. Mõnikord on 0.5 l valgujooki kaasas (kui see otsas joon vett, kokku max 1 l pooleteise tunni kohta) Hingamisele väga palju tähelepanu ei pööra (raskemaid harjutusi tehes hingan vist õieti)
×