Jump to content

kikikeit

Kasutajad
  • Sisu loend

    69
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kikikeit postitused

  1. magusaisu

    ole nõus Smileriga
  2. magusaisu

    mis ohud nendel kroomitabletidel on mul on lihtsalt vaja häid soovitusi ja mmuud nagu midagi ja head nõuannet , et siis oskan toitumisega ümber käia !!!!
  3. magusaisu

    mis ma siis õhtuti võin süüa kui pole soovitav süüa ..riisi, makaroni ...sai ..jne.
  4. magusaisu

    sõin just lõunat... lahjat kohupiima rosinatega ja banaani ei tekkinud magusaisu .. aga ex paistab mis õhtul saab ... hakkasin eilsest tarbima kroomi tablette !!!! peab vist tõsiselt vaatama üle oma toitumiskava !!! oleks vaja saada lahti 3kg....
  5. magusaisu

    kust ma ssan seda Fredi soovitust... aga ega ma siis kaalus juurde ei võta
  6. magusaisu

    püüan neid kõik nõuandied proovile panna... aga üx asi veel minu trenn jääb vahel liiga hilise peale??? s. t ka õhtusöök jääb hilisele.... mida võix õhtuti süüa , et hommikul oleks ennesetunne hea ... olen tähelepannud, et toit mõjutab minu tuju väga palju ja maei taha ka oma tujudega teisi piinata
  7. magusaisu

    mida ma siis võix süüa siis selle vahemikus......sest ma ei taha trenni k minna kõht ppol täis. mida soovitaksid õhtuti süüa ???ja kuidas ma võix oma päeva plaani siis teha ??? kõik soovitused on tere tulnud ..sest ei taha selle magusal tulemusi rikkuda........tahan tulemusi hoda mitte neid kiusatyssel lasta luhta lasta minnna!!!
  8. magusaisu

    teen trenni õhtul ja siis jõuan suht hilja koju ja ei taha end väga enne magama minekut kõhtu punni süüa kuna järgmine päev on mul kohe ennesetunne hommikul paha . tahan kaalust alla võtta mitte end täis süüa ja rasvadest lahti saada !!! minu päeva plaan ............... 5.50 ärka 6.20 hommikieine (kohupiim, jogurt, teraviljahelbed, puuviljad, muna, leib +veel sheik) 8.00 tööl selle vahemikus joon kohvi, vett 12,00 lõuna ( salat, kohupiim, puuvili, supp või müsli koos rasvata jogurtiga) selles vahemikus joon ma tass rohelist teed, näksin puuvilja või teen väikse pudru. 16.30 tööpäeva lõpp 17.00 trenn 18.30 trenni lõpp 20.00 õhtusöök( kohupiim, jogurt segatud proteiiniga, vahel tükike sinki või juustu, mõnikord kui tunnen , et kõht jääb päris tühjaks puuvili või klaas piima, petti+sheik veel ) 22.00 magam kui viitsite tehke parandusi... olen N püüan teha trenni 4 korda mõtlesin , et teeks vaheldust 3 korda nädalas jõusaalis ja kord nädalas ujumas !!!
  9. Teie päeva plaan

    5.50 ärkan 6.20 hommikieine (kohupiim, jogurt, teraviljahelbed, puuviljad, muna, leib ) 8.00 tööl selle vahemikus joon kohvi, vett 12,00 lõuna ( salat, kohupiim, puuvili, supp või müsli koos rasvata jogurtiga) selles vahemikus joon ma tass rohelist teed, näksin puuvilja või teen väikse pudru. 16.30 tööpäeva lõpp 17.00 trenn 18.30 trenni lõpp 20.00 õhtusöök( kohupiim, jogurt segatud proteiiniga, vahel tükike sinki või juustu, mõnikord kui tunnen , et kõht jääb päris tühjaks puuvili või klaas piima, petti 22.00 magam
  10. magusaisu

    aga mis ma võix õhtuti süüa ......sest vahel mul on selline vasti süsivesikute vajadus päris suur aga nee d mulle ei meeldi tegelt !!!!
  11. magusaisu

    jahtarbin suht palju valku ja rasva saan ainult kas lihast või valgu tootest ja magusast aga kui õhtul toimub trenn ja peale seda süüa näiteks üx kohuke või mis te arvate ....teha sheik ja süüa üx supiluskikas viinamarjasuhkurt tahan oma tulemusi hoida mitte selle vastiku suhkrul hävitada
  12. protein No 1 on väga hea . olen juba ise seda kasutanud 3 kuud ja jäänud kõige enam just selle tootega rahule!!!! eriti hea on ta segada rasva vaba jogurtiga-pohla oma megalt hea
  13. hirm

    sa paned nüüd küll segast siin...kui sa tahad nälgida lase aga minna........inimesed püüavad sind aidata ja sa ikka raiud , et võtad paaniliselt juuurde ja kui sa ise väidad , et teed kõvasti trenni. mina ise olen selle läbi kogenud ja käin momenil trennis 4 korda ja söön vahel shokolaadi ja mõne saiakese saan ka kuus nahka panna !!!!! ja mingeid kg juurde ei tule nii kergelt......................
  14. hirm

    ma ei taha vastik olla aga oma arvamuse avaldan küll... sinu pikkuse juures on normaal kaal 57-70kg. olen sellel teemal palju lugenud ja uurinud!!!!! üx asi veel oled end haigeks mõelnud ja sul on viimane aeg end kokku võtta. sest hiljem on juba liiga hilja...sellega kaasnevad suht suured tervise häired ja tujutsemine hakkab omaseks muutuma
  15. toidukorrad?!?!

    pole tegija aga oma teadmiste järgivõin öeld , et see on 2 kord!!!! loogiliselt mõeldes...kui sa sööd enne 13,00 ja 14,00 see teeb ju 2 kord
  16. Toitumiskava

    mine fitnessi chatti j esita palju küsimusi ja saad põhitõed kätte ja soovitusi!!!! säästad oma 350 eek
  17. vajan abi toitumises

    minu toitumine on suht üksluine........enamus mida söön on piimatooteid ja puuvilju. vahel ka naksin mone liha tükikese,leiva viilukese, teravilju. tean väga hästi, et see on vale toitumine aga kartus on selline , et võin kaalus juurde ja siis mõnikord kui tuju langeb siis tahan kohe süüa magusat..... trenni teen ma 4 korda nädalas. treening kava on mul ok aga vajan toitumises abi!!!!!!!!!! kes oleks nii lahke ja jagaks minuga neid õigeid toitumis viise.... ahjaaa kasutan veel N01 enne trennij a pärast, segan seda koos rasva vaba jogurtiga jube maitsev on mmmmmmmmmmmmmm
  18. vajan abi toitumises

    minu sugu on N vanus 22 pikkus 170 cm eesmärk on rasvapõletus!!!!!
  19. vajan abi toitumises

    nagu näed on minu toitumiskava suht segane ja pole õige , et sooviks saada soovitusi kuidas peaks tegelikult sööma....... nagu näed on minu toitumiskava suht segane ja pole õige , et sooviks saada soovitusi kuidas peaks tegelikult sööma.......
×