Jump to content

kikikeit

Kasutajad
  • Sisu loend

    69
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kikikeit postitused

  1. Kudas soovitada naisele??

    olge ausad kõik oma paretnerite vastu ... mina näiteks olin oma mehe vastu väga aus. nüüdseks on ta meil maha võtnud 15kg, ja kõik tema lähikondlased imestavad , et kuidas ta ikka suutis aga suutis sööme koos õhtust ja maiustame ka koos
  2. Jõulud & Uus aasta ning jõusaal

    kalevspa on lahti koik nendel päevadel
  3. reval sport

    soovitage palun head jõusaalis???flexr viimast nädalat lahti ja nüüd siis saamuda vaja mujale !!! kas reval on norm, jutud käivad et mitte kõige parem pole
  4. reval sport

    seda kõike ma silmas pidasin ..käisin seal korra silma peale viskamas siis tekkis kohe okse peale ...ja olen kuulnud , et seal varastatakse suht palju seal voib olla küll koik supper vahendid aga puhtus ja turvalisus loeb ikka ka
  5. reval sport

    reval saab siis olema üle koormatud ma vist sinna küll ei mahu
  6. reval sport

    ex siis tuleb sammuda sinna poole ja ära proovima
  7. reval sport

    aga milleks siis need jutud
  8. magusaisu

    kuidas saada lahti vastikust magusaisust..... mittte kohe mulle see ei meeldi ....... vahel tekkib mul selline isu , et söön kohe kõhu nii magusast täis , et süda läheb pahaks ja siis olen enda peale pahane, kuna teen trenni ja kogu vaev on läinud luhta ..... oskab keegi aidata!!!! olen N ja see viib kogu minu toitumise nii sassi ... ootan soovitusi....ja ideid toitumiskavale. idee on kaalust alla võtta !!! tänud ette !!
  9. Suveks vormi?

    4 korda nädalas trenni teha on tätsa normaalne ...ega kuiisegi algaja oled ega ei pea siis end üle pingutama !!! rumal jutt , et tuleb üle treenimine
  10. tere

    telli endale toitumiskava ja trenniksva ja asi kerge !! natuke kulutusi läheb aga tasub ära
  11. õhtusöök

    mida te sööte õhtul peale trenni ? kui viitsite pange kirja oma söökikoorad ja nede vahemikud kui tihti ja mida ???
  12. õhtusöök

    aitähhhh...ex ma võtan siit veel ideid .. mul need söögikorrad suht segamini ja menüü ka natc vigane
  13. õhtusöök

    mitu söögikorda sa teed ???
  14. õhtusöök

    KAS SUL KOHUPIIM SEES KEERAMA EI HAKKA VE
  15. õhtusöök

    ok jään ootama
  16. õhtusöök

    selline rämps ei tekita nüüd küll head tunnet mage ja meie eesti mehed on väga pirtsakad meie naiste suhtes aga ise nad kasvatavad oma kõhtu ikka mõnuga PT LONDON SAATSIN SULLE ÄRA NEED ANDMED !!
  17. õhtusöök

    nuh oleks vaja ideid ... idee on natc kaalust alla võtta
  18. õhtusöök

    kui viitsid pane kirja ja kui viitsid kirjuta mis enne seda sõid ja annad äkki soovitusi ka
  19. Kodujuust

    mmmm farmi kodujuust on väga hea......parim mis olla saab vahel on ta ainult liiga soolane !!! väga hea on veel tere kohupiim koos AB jogurtiga ja mõni teraviljahelves sisse panna !!!!!!!!!! hoomikul on hea seda süüa ja kõht on kauem täis!!!
  20. magusaisu

    aga kuidas lood on kohviga, koos piimaga!!!
  21. magusaisu

    tekkis veel küsimus... kas teed võib juua koos suhkruasendajaga või pole eriti soovitav ...
  22. magusaisu

    mõtlesin , et natuke vist ikka kasutan neid kroomitablette , kuna ma pean magustast tugevam olema ......natc aega võtan neid siis kui olen magustast eemal olnud kuuaega sjiis vaevalt mul tuleb selle magusa järgi nii suur igatsus , sest tahan ikka oma kaalu juurde jääda ja lihvida natuke oma tulemusi ja neid mis olen magusal laknud ära rikkuda!!!!
  23. magusaisu

    Xero olen sinuga täitsa nõus sellepärast ma siia foorumisse kirjutasin , et saada nõu toitumise kohta ja rahva arvamust. Loomulikult igale inimesel on omad maitsed ja vajadused ja organism nõudmised. Kui aus veel olla mulle ei maitse riis ega makaronid aga tatrat ma veel saan süüa. Neid soovitusi ma püüan proovida ja leida neit endale sobilikum !!!!!!üx põhjuseid on see mix ma ei ole endale tellinud seda toitumiskava !!!!
  24. magusaisu

    ma ei koonerda nii väga ka .... kui ma koonrrdaks ...ei käix ma jõusaalis vaid värskes õhus hüppaks ja lõuga tõstaks puu okstel !!!!nõmme metsad ju sellex sobiv koht. ja kui ma nii kooner oleks ma ei kasutaks toidulisandit:P ex kui ma tunnen , et ma ise ei sa sellega ikka hakkama , võtan sinu nõu kuulda ;P
  25. magusaisu

    ex kõik tahavad oma teadmiste eest saada raha !!!!!!!!!!!!! püüüan hakkama selle nõuandega , mis siit sain ............. minu röö on nii või na kontoris istumine !!!!!!!!!!! ja selle soovitus on vist ikka vähem süüa !!!!!!!
×