Jump to content

bulldog

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

bulldog

  • Tase
    Algaja
  1. Rekordid alustades...

    varustus määrab ilmselt nende "kõvade" meeste tulemused (ma ütleks, et võrdne raskus kükil ja tõmbel tähendab, et selg on nõrk:D), ise ei ole peale tõstevöö viimased 5 aastat muid abivahendeid kasutanud seega ei tea samas pean ennast tervisesportlaseks ning keha arendada proportsionaalselt on minu eesmärk ja seda pidevalt ja järjekindlalt nii kaua kuni võimalust on:) seega ei pea vajalikuks mingile lihasgrupile spetsialiseeruda
  2. Rekordid alustades...

    viimase aja tulemused (kaal 94 - 97) kükk 134kg 5 korda (siin siis vööga ja korralikud täiskükid), saavutuseks loeksin ka keharaskusega 18 kükki (ehk siis 97kg x18 - ilma vööta korralikud täiskükid) ja 102 kilo x15 ilma vööta ja nagu ikka täiskükid rinnalt surumine 127kg 5 korda jõutõmbe rekord oli viimati 200kg x1 ja 157x5 (ilma vööta) suhted peaksid siis olema järgmised - kui surud rinnalt 100kg siis kükk peaks olema 150kg ja tõmme 250kg ehk siis sellisest valemist peaks olema näha millele vaja tähelepanu pöörata edu treenimisel
  3. Kõhulihased

    ma teen kõhule superseeriaid näiteks nii: 1 seeria kere tõsted käed rinnal 12-15 siis kohe otsa jalgade tõsted kaldpingil 12-15 ja siis kohe otsa kere kallutused külgedele seistes 100 (50+50) 2 seeria jalgade tõsted kaldpingil 12-15 kohe otsa kere tõsted kaldpingil käed rinnal ja sinna otsa 50+50 kere kallutused külgedele ja teen nii mitu seeriat kui enam ei jaksa seda siis kui teen kõhtu pikemalt, muudel päevadel siis vastavalt kas jalgade tõsted kangil või siis kere tõsted kaldpingil. harjutused mõjuvad erinevalt kui isegi pingi nurka muuta seega ja seda ka siis kui teed jalgade tõsteid kaldpingil .... minu tagasihoidlik kogemus
  4. Haarde tugevus

    sõrmedel kätekõverdustest (võid ka lihtsalt sõrmedel toenglamangus olla näiteks minuti ilma käsi kõverdamata), tennispalli muljumine jne. samas treenindki haaret ja sõrmi ja randmelihaseid siis kui teed jõutõmmet või bloki tõmbeid lailihasele ilma abirihmadeta, on ju veel randmete kõverdamine kangiga jnejne. ise kombineerin kõhu külgmiste lihaste treenimisel ka randmetrenni - kere kallutused püsti seistes ja hoian ühel pool ketast käes aga hoian kinni äärest mitte ei pista sõrmi läbi augu 15 kilone ketas töötab päris hästi kui teha 25 + kordust
  5. Haarde tugevus

    rihmad on küll toredad aga äkki siiski keskenduks rihmade ja vööde ja igasugu muude "abirataste" kasutamise asemel nõrkade kohtade treenimisele
  6. kükid

    kui n raskusega 10 täiskükki ära teed siis pane raskust juurde, tee erinevaid kükke - kang rinnal, kang turjal, "hackkükk", hantlitega kükk, kannad pakul kükk jne ja ära unusta ka seljasirutajat treenida
  7. Rinna treenimine

    ja täiskükk on segu jala esiosa ja sääretrennist + tuharad ja paratamatult saab vatti biitseps lailihase trennis ja kui teed jõutõmmet siis kasutad randmelihaseid hoidmisel jne seega paha ei tee see kuidagi pigem on treening mitmekülgsem ja see on üks küllaltki oluline point
  8. Uue kava koostamine.

    ma vahetaks kükki ja rinnalt surumise kohad ära , samuti vahetaks ära jõutõmbe ja kangi tõmbed kõhuni kohad - rinnalt surumisega saad ka õlad soojaks ja kui järgmisena teed lailihast siis ongi hea teda rinnale vastu teha, samas rakendad keha hoidmisega juba selja sirutaja ka, rinnale võtuga teed sirutaja korralikult soojaks ja kükki on lõpuks hea teha kui selg soe, kui kükki algul teha siis võib olla halb teha jõutõmmet ja kangi tõmbeid kõhuni kuna jalad tudisevad ehk ma teeks nii võid muidugi proovida igatpidi, et kuidas sulle mõnus on
  9. Rinna treenimine

    kuna tavaliselt on rinna ülemine osa nõrgem kui alumine osa (enamus tüüpe keskendub horisontaalpinnal surumisele ja kaldpinda tehakse vähem ja alati teise harjutusena) siis hakkasin alustama alati kaldpinnalt surumisega: esimene seeria pink üks aste allpool 90kraadisest nurgast, vali raskus millega jõuad pingutades 10 kordust suruda, ära unusta, et rinda suru pöidlad kangi peal mitte ümber ja surumine soorita suhtes allalaskmine 3 sekundit ülessurumine 1 sekund ehk jälgi harjutusel negatiivset faasi samuti lase kang alati rinnani välja ja väldi nn rinnalt põrgatamist samuti hoia puusad alati vastu pinki. kui suudad 10 kordust ära suruda siis lisa 5kilo raskust ja ära veel nurka muuda, kui suudad veel 10 kordust suruda siis lisa veel 5 kilo kui kümmet enam ei tule siis lase pinki ühe võrra madalamale - ehk siis raskust lisa siis kui surud 10 kordust ära ja kui ei suru siis lase pinki madalamale, sama süsteemiga mine kuni negatiivse kaldenurgani välja. see ongi su ühe korra rinnatrenn. sama süsteemi võid kasutada ka hantlitega lendamisel ja surumisel, võid teha kas pingi nurka liigutades negatiivsest kuni siis kaldpinnani. kui nüüd tunned, et veel piisavalt pole rind verd täis ja jaksu veel on siis tee rinnamasinat peale, väiksema raskusega ja 3x nii palju kui suudad jälgi, et selg oleks kogu harjutuse vältel vastu pinki ja suru ka kukal vastu pinki, väldi kehaga kaasa aitamist - tööta rinnalihasega, võid istme kõrgust regullida - saad nurka muutes koormust suunata erinevale rinna osale piisab kui sedasi rinna korra nädalas läbi töötad sedasi
  10. Ala seljas valu.

    jaah eks ikka halb treenitus aga see pole ju siin minu teema seljavaludega poiss peaks siiski vaatama välja miske see puhas jõutõmme on ja seda võib vabalt seesama soovitet spordiarst näidata
  11. Ala seljas valu.

    minu seljajamad oli ka enne jõutõmbe tegemist kolossaalsed umbes 3 aastat tagasi oli selg nii nässus, et kui vale nurga all kummardasin lõi jalad üldse alt ära siis hakkasin tasapisi tegema jõutõmmet, esialgu üldse tühjalt, lihtsalt ettekummardused 50 - 100 - 200 korda jne siis raskusega natukese haaval tänaseks on jõutõmbe rekord 200kg ilma tõstevöö ja tõsterihmadeta seega just tuleb teha jõutõmmet ja kükke aga ettevaatlikult ja puhta tehnikaga. ehk kui enne pole üldse teinud siis tasuks teha minimaalse raskusega maksimaalsed kordused, siin kunnid ja spetsid võivad muidugi vaielda ja möllata aga mind selline tegemine aitas ja mott:)
  12. Kuressaare jõusaalid?

    Tänud! Järgmisel korral olen virgem ja kasutan otsingut
  13. Tere, tööasjus paar päeva Saaremaa pealinnas vaja viibida. Millised on kohalikud treeningutingimused? Mõni korralik saal Kuressaare kesklinnas on olemas? ette tänades, Hannes
×