Jump to content

arstiuss

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

arstiuss

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.11.1983
  1. HÄID JÕULE!

    Tervist, rahu ja õnne kõigile jõuludeks ja terveks järgmiseks aastaks!!!
  2. Seminar tänavakaklustest...

    Alles nüüd, TEISEL leheküljel, märgatakse ka tegelikku teemat ...oeh
  3. Seminar tänavakaklustest...

    Palun vabandust, proovin uuesti seda lingindust... See küll peaks töötama...
  4. Seminar tänavakaklustest...

    Lõpuks ometi saab selgeks, et poks on ikka enesekaitseks kõige efektiivsem
  5. Uriin Vs tervis....

    Kõige parem on, kui jood enne trenni 260 ml ja peale trenni 295 ml. Samuti ei tohiks ära unustada, et kõikidele lihastele, mida üritad kasvatada, määriksid nii hommikul kui õhtul vähemalt 100 ml ( ja seda olenemata trennipäevast). Ära lase ennast heidutada, et kaotad igasuguse sotsiaalse positsiooni ühiskonnas, küll selle oma hiiglaslike lihastega tagasi hiljem võitled
  6. Armukesed.

    sellel meeste poel võiks siiski üks korrus veel olla, nimelt naised kes on rikkad, kellele meeldib seks ja kes teevad ka hästi süüa:P:)
  7. Teie seksuaalne orientatsioon?

    Vaga rumal teemakasitlus! Kas teate mida tahendab jaapani keelne sona "hentai"? Ei tea, eskole? Ma küll tean , võn teidki kõiki harida: http://www.themepsp.com/albums/userpics/10366/Hentai~0.jpg http://www.sydlexia.com/blogstuff/hentai.jpg
  8. Armukesed.

    Jaaguar-veebruar oli eriti lahe Samas stiilis... Juku küsib emalt kes on lits. Ema: "Oi Juku, lits on üks väga kole ja hirmus inimene!" Juku: "Kas hirmsam kui Dracula"? Ema: "Jah, palju hirmsam." Juku: "Kas hirmsam isegi kui draakonid või kollid?" Ema: "Jah!" Juku tormab selle peale teise tuppa vanaema juurde, tõstab käed üles ja hirmutab:" Uuuuu..vanaema..ma olen lits!"
  9. VAADAKE PILTE!

    Ma olen ka tema blogisid hoolikalt lugenud, kuid seda mitte niivõrd fännates, kuivõrd imestades ja jälgides, millal selline irratsionaalne käitumine oma loomuliku lõpu leiab.Respect, kui seda ei tule ja mees jätkab oma senise eduga võistlustel, kuid kahjuks paistab praegu sedamoodi, et kuskilt otsast hakkab mees ikka vaikselt järele andma...
  10. teadjatele

    Seda küll , kuid eraldi ainult C vitamiini trennijärgselt ka ei näe mõtet võtta.
  11. vana kool...

    Kas keegi vanematest olijatest viitsib rääkida kuidas sel ajal Eestis treenimine oli? Ses mõttes, et oli see ala ju pool salaja tehtav...huvi oleks n selliste asjade kohta, et kuidas siis n toitumine oli, kas söödigi aint kohupiima, muna jm naturaalset või toodi (salaja?) kusagilt ka lisavalku, kuidas steroididega oli jne. Võib ka mõne asjakohase lingi või raamatu juurde juhatada;).
  12. teadjatele

    Vabasid radikaale ja nende korjajaid on ka mitmeid, muuseas . (N ka vit E korjab radikaale, kuid produtseerib selle käigus omi radikaale, neid "korjab" omakorda ära C vitamiin.) Ühesõnaga, lihtsam on õhtuti midagi värsket ja vitamiinirikast süüa...kui juba Zilmerit kuulata, siis tema ütleb ka, et terve ja tasakaalustatud toitu sööv inimene vitamiine eraldi juurde ei vaja.
  13. vana kool...

    Tere! Kas keegi oskab öelda kellega on tegu ja mis aastal antud reklaam on tehtud? Puljong ↑
  14. 2 K duell - kes keda ?

    Kalmus, hoolimata tulemusest!
  15. Ylikooli poisid

    Tartu Ülikool, arstiteadus
×