Jump to content

icebrker

Kasutajad
  • Sisu loend

    57
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik icebrker postitused

  1. Tahaks just neid tooted, kuna soovitati... Aga kui võimalik ei ole, siis peab vast mõne teise kreatiiniga leppima.
  2. kust osta cell-tech'i või phophagen hp'd

    Ma alles tellisin... krt oleks pidanud cell-tech'i ka lisama... ps. Ostsin natukene rohkem kui endale vaja twinlabs'i multivitamiini ilma rauata... 180 tabletti 1x kord p2eval . Seega myyn. Krdi kallis kraam... 90 tabletti on eestis 410 (soodushinnaga) ... aga sams sellist multit annab otsida
  3. kust osta cell-tech'i või phophagen hp'd

    Hmmm Dextro ( http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=308 ) + suvaline puhas kreatiin peaks sama v2lja tegema... Õigus? Ei n2inud cell-techi siin
  4. juua siis või mitte juua

    Tarbisin seda oma dieedi ajal n2dala... vahet ei olnud... kaalust v6tsin sama palju alla nii enne kui peale n2dalast tarbimist produkte on miljoneid. ei tasu ennast petta. dieet on ainuke lahendus, mis kindlasti toimib.
  5. kuidas te teate, kui palju rasva kehas on?

    270 l2ks mulle maksma ameerikast tellides... nyyd tellisin samal p6him6ttel t88tava elektroonilise jubina... selle hind juba 1000 kanti kasu on olnud. tean, et sain 21% pealt 12% peale oma dieediga... natukene veel ja l2hen massidieedile.
  6. Soodsalt Fat Burnerit

    Kui pool tundi enne jõusaali alla kulistan korraga - peaks sama välja andma vast...
  7. Soodsalt Fat Burnerit

    Haapsalus Kastani poes on 16 see roheline. Olen mõned korrad nüüd ostnud. Millal muidu tarbite? Ma võtsin enne aeroobset yhe sisse.
  8. L - Karnitiin veelkord..

    Kus sa süsivesikud jätsid? Hetkel sain kokku, et sööd 1093cal päevas. 65kg inimese jaoks 1400cal minimaalne. Aga nagu siin juba mainitud on - kahte asja suht võimatu teha. Ideaaljuhu saad rasvapõletamise perioodil veidi lihast juurde mitte ei kaota...
  9. Rasvast vabanemine.

    Jah. Minu viga. Sulud puudu. Oskad ehk linki anda sellele uurimusele? Millist aeroobset trenni tegid?
  10. Rasvast vabanemine.

    Sellel lehel ongi asi kokku võetud. Tahad kokkuvõtte kokkuvõtet? Ole järjepidv, ole järjepidev, ole järjepidev!!! Ma annan sulle ühe teise artikli - http://www.t-nation.com/findArticle.do?article=291seven2 - toitumise 7 põhialust. Tark jutt!
  11. valkudest

    hakkab lagundama jah kui toidust piisavalt valke ei saa. Aga valgupulbrist just valku saabki nii et ära karda.
  12. Kohupiim + biojogurt

    Kui saaks ntx muvavalgepulbrit, oleks võimalik korralik söögikorraasendus valmistada. Ei tea ainult kui palju lisada võib, et maitse mõnus oleks. Pole proovinud.
  13. rinnalihased

    Kas rinnalihase jaoks piisab tavaliselt kangitõstmisest rinnalt? Kuulsin, et korralikult hakkab rind arenema alles 120 kg raskuste juures. Enne seda ei kaasata kõiki lihaseid. Et kas rind areneb ise korralikult välja kui nii suurte raskusteni jõuan või tuleb ikkagi ülemise, keskmise ja alumise osale eraldi tähelepanu pöörata?
  14. Kohupiim + biojogurt

    Otsisin poest valgurikkaid toite ja leidsin kohupiima topsi (shokolaadi kohupiimakreem). 350g tops sisaldab 564kcal, 47g valku, 57g süsivesinikke ja 16g rasva. Päris maitsev. Hind: 12.90
  15. rinnalihased

    Süstid ja valmis. Haige värk. Ei ole mõtet võidu suruma hakata. Sealt need vigastused tulevad. Ega see mees kes rohkem surub parem inimene ei ole. Ta lihtsalt jõuab rohkem rasuki tõsta. Mis siis? Oma ego jäta jõusaali ukse taha, kui kuskile jõuda tahad. Ei ei. Tehnikale tuleks ikka kohe algul keskenduda oma esimest kangi üles tõstes. Ja väga aeglaselt saab väiksemate kaaludega ka teha. Kui sa suudad 4 korda 120kg üles tõsta. Või ehk 100kg 4 korda,siis sa peaksid sellega trenni tegema. Täpsemini, kõige paremini peaks tulemusi andma raskus,mida jaksad 4-8 korda üles tõsta. See on 75% - 85% su max jõust. Parema tulemuse all mõtlen IIB lihaskiudude arenemesist, ehk siis neid, mis on kõige tugevamad ja suuremad.
  16. rinnalihased

    irw, oleks naine ja rinnad olematud, siis laseks vast ka Mis sa järgmisena pakud? Synthol'i? Ega ma mannekeen ei ole. Jõudu ka ikka vaja.
  17. rinnalihased

    Ei. Eesmärgiks on rinnalihase arendamine (välimus).
  18. rinnalihased

    Trenni vähemaga aga jõuad 120kg üles tõsta... Ja ega ma ainult kangti tõstagi. Mul on väga detailne treeningkava. Samas alles algaja. See jäi mulle meelde üht foorumit lugedes. Üks mees oli mures, et rinna alumine osa suurem kui sisemine ja ülemine osa. Ja kui ma ei eksi, siis see suure raskuse point käis just rinna sisemise osa kohta. Et see hakkab arenema suurte raskuste puhul... Et kas on nii?
  19. korralik rinnatreening - õpetus (video)

    ok. otsisin aga küllap kehvasti...
  20. velotrenazhöör?

    Jätkan vana teemat . . . Mis sellest arvatte: http://www.veloplus.ee/index.php?show=uudi...c193153ccb0e88a ?
  21. Rasvast vabanemine.

    http://www.fastmusclegain.com/
  22. Rasvast vabanemine.

    Pitsi viina mõju kesta tunde. Õlle kohta ei tea aga ma arvan, et palju vähem ei ole. Rasva on võimalik vähendada alkoholi juues. St olen kuulnud et praktikas võimalik. Kui sa tulemusi ei näe mõne kuu jooksul, siis lõpeta joomine. Ja lisan veel, et ma ei tea tippvomis inimest, kes on regulaarne õllejooja.
  23. Rasvast vabanemine.

    Tore leida kaasvõitlejaid. Ma alustan samuti rasvapõletamisega. Ostsin raamatu isegi. Ühe korra lugesin läbi ja üks väga väga tähtis point, mis mulle meelde jäi, on see, et hommikuti põleb rasv kõige paremini. Täpsemini kui sa pole söönud 8h enne aeroobset. Siis kasutab keha energiaks rasva mitte toitu. Natukene lihast ka. Selle vastu aitab dieet (rohkesti valku) ja jõusaalis kerge treening. Söö 30-60 minutit peale aeroobset valgurikast toitu et ei tekiks katabolismi. Munad, liha ntx on hea valik. Joo vett vähemalt 0.66 * 2.2 * kehakaal * 0.0295 (liitrit). Õige valem annab vastuse oz'ides ja kehakaaluks on naelad. Lisasin kordajad 2.2 ( kehaal naeladeks ) ja 0.0295 (oz'id liitriteks). Umbes 4 liitrit sinu puhul :S Halb uudis - alkohol peatab rasva põletamise!!! Treeningu ajal võiks puls olla 75% max'ist. Teoreetiliselt 220 - vanus * 0.75 ehk siis sinu puhul 220 - 19 * 0.75 = 150 lööki minutis. Seega treenid õigel tempol. Pea neid fakte meeles ja treeni edasi. Parandan ennast ja lisan ehk tulevikus veel infot. Edu!
  24. kuidas te teate, kui palju rasva kehas on?

    Tundub loogiline. Sa just mõtlesid selle välja?
  25. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    Ega maksalgi viga pole okei... ei ma ei ole ninatark Aga esimesena jääb silma ikkagi keha . . . kui pole sale ja seksikas, siis ei tõmba mind miski . . .
×