Jump to content

Ertai

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ertai

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.07.1986

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tartu
  • Interests
    Muusika, kirjandus, sport.
  1. Jorgen Matsi

    Mõnus lugemine nagu alati Keep it going!
  2. SKG transformation journey

    Viimase video põhjal ütleks, et sul on mingi võitlusalade põhi all? löögitehnika oli päris okei/hea
  3. HIIT, intervalltreening

    Täpselt. HIITi puhul annad nii nagu torust tuleb, kordusi lugeda või midagi taolist- täiesti mõttetu, keskendu sellele, et paned täiega. Eesmärk on maksimaalselt tööd teha.
  4. Peksa saamine

    Olen 23 vähem kui nädala pärast ja mingeid madinaid oma elust nagu ei mäleta, et väga olnud oleks. Väiksena vb pigem mingid rüselused. Ühesõnaga ootan vist, et kõik tuleb kuhjaga mulle kaela ja näkku ja makku. Kuri värk. Ja kaklusi on võimalik vältida küll, kas just kõiki, aga enamus peaks olema kindlasti välditavad. Kui vähe jamadesse satud on võimalik, et elus lõpetad 0-2 kakluse peal Ja ma pole selline tüüp, kes näeb, et keegi saab kambakat vmt ja kõnnib minema, aga on joppand siis ? Mul sõbrad/tuttavad muidugi kõik väga tugevad poisid
  5. Peksa saamine

    mehed, mis linnades te elate, et elu jooksul mitmetesse sellistesse (ohtlikesse) olukordadesse sattunud olete mingid depressiivsed eesti väikelinnad või hoopistükkis Tallinn Imelik, ise pole kunagi tänaval kakelnud (ühes hoovis sai veidi maadeldud 10 aastaselt ), veidi tülitamist on ikka olnud, aga pole isegi tõuklemiseks läinud. Ja ma käin linnas (Tartus) õhtuti/öösiti väga palju ringi. Või on see mingi kõvem eneseuhkus või adrenaliinilaks, miks ei lase olukorda võimalikult "igavalt" lahendada ? (kusjuures, ma olen ka uhke ja pähe endale kindlasti ei laseks astuda) Loodan, et iroonia ei külasta mind lähinädalatel nüüd
  6. Supreme Fighting Challenge

    Homme (23.jaan.) peaks olema Reporteris pikem kokkuvõte (6+minutit) kogu üritusest. (tegelikult pidi täna olema, aga ei jõutud kokku korralikult lõigata)
×