Jump to content

Renxu

Kasutajad
  • Sisu loend

    102
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Renxu

  • Tase
    Kasutaja
  1. 14 aastaselt 125 kilo? mis krdi imeloomaga tegu on... ma arvan et keskmine 14 aastane ei suru pooltki seda
  2. Rinnakorvi ribid

    inimesel on roided mitte ribid
  3. Paleopitsa

    maitse üle ei vaielda aga enivei kas pitsapõhi tulebki nii lihtsalt et kookoshelbed ja munad kokku segada?
  4. muidu mis harjutused veel just õla tagaosale on?
  5. Kreatiin = doping?

    sisuliselt kui süüa iga päev palju heeringat jms kus on palju kreatiini, siis saad dopingusüüdistuse?
  6. on lootust et kunagi tuleb siia üles ka normaalse kvaliga ?
  7. jube kehva kvaliteediga on siin lehel üleval ainult
  8. Hera80

    shokolaad pole uus ju.. uus on shokolaad-piparmünt,ananass ja karamell
  9. Hera80

    Oskab keegi kommenteerida neid ? Milline kõige parem on või üldse mis hea on
  10. Vigasele treeningkava

    kas saaremaal miskit jõusaali pole ,kus oleksid treenerid ,kes sind äkki aidata oskaksid või spordiarsti.. päris täpselt su konditsiooni ei oska ju siin läbi neti hinnata
  11. Toitumine enne ja pärast trenni

    aga üldiselt.. kas muidu toidukordade vahel piisab mõnikord ka 2st tunnist? mõnikord läheb kõht nagu kiiremini tühjaks.. ja kuna aega pole alati ja on valida kas süüa 2 või 5 tunni pärast siis eelistaks kahte ,aga kas piisab 2st tunnist
  12. Toitumine enne ja pärast trenni

    Kui präast trenni kohe võtta valgusheik ,siis mis aja pärast jälle jõuab keha valku omastada... et mul nagu kipub pärast trenni kohe kõht tühjaks minema ja sheigist ja banaanist ei jätku kindlasti. Et kas tund on liiga lühike aeg?
  13. kodujuust ja liha

    Kuidas muna ja piimatoodete koos tarbimisega on? ja kui süüa tuunikala võileiva kõrvale ka singivõileiba ?
  14. kükid

    ei teoorias ma saan aru ,et suuremana oled sa võimeline tõstma rohkem.. aga kui niimoodi suht nullist võtta.. algaja tasemel ma mõtlen ,siis kas pikemal ja raskemal pole veidike keerukam kükki teha kui lühemal ja kergemal?
  15. kükid

    Tekkis huvi ,et kas enda pikkus ja raskus mängivad ka rolli kükkides kangil oleva raskusega? Kui ma olen 185 cm pikk ja kaalun 75 kg siis kas 170cm ja 60kgisena suudaks ma rohkem kangile panna?
×