Jump to content

Creek

Kasutajad
 • Content count

  512
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Creek

 • Rank
  Tegija
 1. Fitnessi naised- parimad pildid!

  Muidu väga ilusad naised, aga tõesti veidike liialt palju lihast. Kuid tõesti offseasonil on nad kindlasti palju rohkem minu nais ideaali moodi.
 2. kuidas mõjub

  Valgul ja valgul on vahe. Kui pidevalt süüa üht tüüpi valke, siis jääb kehal saamata kõik muud vajalikud valgud. Selle tulemusena areng peagi peatub. Samuti on tarvis erinevaid süsivesikuid ja rasvu.
 3. Isiklikust kogemusest võin öelda, kui ma kord pea terve kuu pikemast aeroobsesttrennist viilisin (v.a soojenduseks lühike sõudmine ja harv lühiajaline rattasõit peale trenni), siis oli peagi tunda kahtlaseid valusid südames. Peale seda hakkasin usinasti jälle peale trenni ratta peal sõitma ja valud olid kiirelt läinud.
 4. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

  Ei, tore video oli küll , eriti lõpu osa. Aga, Joker, ma loodan, et sul on autoriõigustega kõik korras, sest muidu tulevad veel suured jamad . Üks soovitus Marekile: sipelgate söömiseks on üks hea alternatiiv. Võtad pulga, sellise kust sa pinde ei saaks , torkad selle sipelgapessa, sipelgad ronivad ise pulgale ja pulga lakud puhtaks . Üks asi mida inimesed võivad šimpansitelt õppida.
 5. Lihasvalu

  http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=13083&hl=
 6. Tätoveering- kulturisti jaoks või mitte?

  Kas see on sul kindel fakt või oma fantaasia vili? Et hoida ära võimalikud järgnevad "süüdistused", kus võidakse mindki nüüd geiks tembeldada, siis "Ei, ma pole homo." Kuid ma ei suuda mõista mõne inimese üüratut põlgust nende vastu, kes on. Selline suhtumine näitab vaid madalat haritust. Seda ka: Mis seos on üldse homodel ja tatoodel?
 7. Valk

  Aasata on tõesti üle pakutud. Kuid see 2 kuu piir pole ka midagi tõsiselt võetavat. See kuna sa tulemusi näed on siiski pelgalt individuaalne. Pealegi, kui inimene peaks olema küllaltki rasvunud, siis on tulemusi raskem märgata.
 8. Lee Priest

  Wow... Mul on selline tunne, et mõned võtavad mu viimast postitust liiga tõsiselt . Järgmine kord pean postituses ikka ära märkima kui veits nalja üritan visata.
 9. Lee Priest

  Ma poleks selles nii kindel
 10. Rinnalihaste kuju.

  Mingid targad teadlased võivad jah ehk nii arvata, kuid kulturistide kogemused näitavad muud. Kui sa ikka kasutad pidevalt neg kallet surumisel ja pos ei kasutagi, siis ega ülaosa ei arene ka nii kiiresti kui alaosa. Teema algataja probleemile võib lahenduse tuua, kui treenida rinnalihase alaosa harjutustega, mis avaldaks pinget ka veel siis kui käed on juba sirgelt ees. Näiteks plokkidega lendamine.
 11. Lemmikmuusika.

  Enamus mu lemmkuid on siis juba ära nimetatud, nii et ei hakka neid üle kordama. Puudu on aga selline tore kollektiiv nagu BobaFlex. Nende 3 parimat lugu (isiklik arvamus - toim) oleks "Warriors" (eriti just see lugu), "Midnight Nation" ja "Tears Drip". Kahjuks leitsin netist, hea kvaliteediga, ainult viimase. Enjoy - EDIT: Video on ka mingi kahtlane aga ärge pöörake tähelepanu.
 12. Väike "mure"

  Ei ole küll kohanud kedagi, kes arvaks, et jõusaal on mõttetu. Sõprusringkonnas pigem imetletakse selle poolet, vähemalt meespool on seda välja öelnud ja on mulje, et ka naistele läheb peale minu "uus" keha. Igaljuhul meeste respecti olen sellega saanud... ühesõnaga tõstab see kergelt sellisesse alfa-isase rolli... ja kas pole mitte looduse poolt juba seatud, et nn alfa-isane on alfa-emasega. NB! Mis mõttes maratoonareid siis siin madalamaks peetakse? Siin foorumis on au sees kõik, kes tegelevad spordiga!
 13. MMA treenigud Tallinas

  Tegelt tekkis nüüd küsimus endalgi... Ma ei saa Eesti SBG lehekülge (http://www.elustreening.ee/) lahti. Mis värk on? Aadress peaks ju ometigi õige olema.
 14. MMA treenigud Tallinas

  Pole ise käinud, aga plaanis hakata sügisest käima (Tartus). Esimesed 3 kuud pole kimanod vaja, tavalistes spordi tõivastes võid tulla. Peale baaskursust läheb aga vaja. Parandage mind, kogenenumad, kui eksisin millegagi.
 15. taastumine

  Taastuda aitab ennekõike korralik toitumine ja piisav puhkus. Loomulikult aitab sind ka see shake kui toitumist ta ei asenda. Ei pea eriti mõttekaks üht lihast mitu korda nädalas treenida, arvestades, et trennis võetakse lihas ilusti läbi (eranidk oleks siis fullbody- ja kahepäevakavad. Minimaalselt tuleks lihasele puhkust anda 5 päva (isiklik arvamus). EDIT: Yey! Postitus nr 500!
×