Jump to content

JACKO

Kasutajad
  • Sisu loend

    480
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik JACKO postitused

  1. Hilinenud õnnesoovid ka Minu poolt:P
  2. Imre Vähi - klassika -180cm - 1 Marti Taru - klassika -180cm - 3 Rain Kuusnõmm - kulturism -70kg - 5 Raigo Kuusnõmm - kulturism -80kg - 4 Ott Kiivikas - kulturism -90kg - 2
  3. Palju õnne ka minu poolt. Super tulemused mõlemal:P
  4. Coca-Cola Zero ja Light

    Me kõik joome vahel Coca-Colat. Kui see tarbimine ei ole igapäevane ning suurtes kogustes, siis ei kujuta see ilmselt ohtu. Samas elamine ongi ebatervislik. Hingame iga päev mürke väljas sisse jne. Kuid samas ikka püüame anda endast kõik, et toituda võimalikult tervist säästvalt, et vanemas eas oleks hea tervis ja enesetunne. Seega ärge liialdage räpstoidu ning tugitoolispordiga. Tehke ikka trenni:P
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Peaks kah oma mõned vormi pildid ülesse panema. Varsti lisan mõned:P Lihasmassi on mul õnnestunud juurde kasvatada nati ning loodan, et vorm tuleb see aasta parem, kui eelnevad aastad. Pingutus ja treening selle nimel igatahes käib:P
  6. -85kg on veel regamata Siim Sammalkivi, Andrei Abrossimov, Priit Paakspuu, Mina ja ehk veel keegi. Need peaksid lisanduma. Kui kaal näitab, et mahun klassikasse siis olen ehk Imre katis. Eks näis. Aga arvan, et ikka -85kg kategoorias. Järgmine nädal regan ka ennast:P
  7. Tagasi trenni.

    Soovitaksin alustada esimesel 2-4 nädalal algaja kavaga. Ehk kavas baasharjutused. Teisipäev näiteks ülakeha ja reede näiteks alakeha. Antud kavasse saab lisada ka treeningpäevi vajadusel, et koormust suurendada.
  8. Ei osale, kuid ehk juba jrg kord:p
  9. Arnold Classic Europe 2011

    Minu arust Imre on sul see aasta lihasmassi vähem. Aga see minu arvamus.
  10. Team KOOVIT

    Nice:P
  11. Hmm... ehk trügib veel keegi absoluuti....
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    siis oled ju natukene lihasmassi põletanud, kui kaal juba nii vähe, kuid samas nagu vorm võiks sinu arvates parem olla:P
  13. Ehk oskad öelda, millised rasvapõletajad Eiselt-i poes olevatest kindlasti ei sisalda aineid, mida liigitatakse dopingu alla või võib neid kõiki julgelt proovida? Lisaks millised on sinu arvates kõige tõhusamad?
  14. Jään huviga ootama ning kui kõigilt võetakse proovid, siis loodame, et need tulemused teavitatakse ka enne MM-i medalitesadu, muidu jätab see küll negatiivse mulje võistlejatele. Tseremoonia ning skandaalid võiks ikka olla enne ära:P Tagantjärgi medalit saada ilma tseremooniata ei ole ikkagi nii võimas!
  15. Vaadates videot on näha, et konkurents oli ikka päris suur. Igaljuhul tubli saavutus ning annab kindlasti kõigile, kes plaanivad võistelda tulevikus ning kes juba on võistluste ettevalmistuse perioodis motivatsiooni juurde. Tubli Martin!
  16. Jah, Rück, sul täiesti õigus. Ka mina olen alles nüüd õppinud tunnetama lailihast. Ja selja pilti vaadates on näha, et 1,5 aastaga on vahe märgata:P pilte mul ei lase miskipärast siia laadida:( Laengi omale uue muusika ning varsti trenni. Ek näis, kas minulgi õnnestub kvalifitseeruda klassikalise kulturismi MM`le. Jõudu ning vastupidavust sulle Rück ning kohtumiseni lavalaudadel:P
  17. Õnne ka minu polt ning loodame, et tuleb kaa MM-i tiitel:P
  18. Arnold Classic Europe 2011

    Kuhu sa oma lihasmassi siis oled pannud Imre?
  19. Seljaprobleemid

    Soovitan treenida alselja osas olevaid väikseid lihaseid. Olen neid treenima hakanud nüüd ning seljavalusid ka enam ei ole. Jõutõmme ning keretõsted treenivad alaselja suuri lihaseid. Lisaks ei teeks paha kiropraktiku juurde minna. Jõutrenniga surutakse lülide vahed kokku, seepärast ka vaja selga venitada. Teiste spordialade puhul on kindlasti põhjuseks kas ületreening, liigne pingutamine, nõrk alaselg või kõhulihaste harjutuste vale metoodika.
  20. Tänud Ott nõuande eest. Jõunäitajad kohe paranesid dieedi ajal, kui alustasin tavalise kreatiini ja beta alaniini tarbimisega. Isegi imestasin. Kuna pole kreatiini juba 3 kuud tarvitanud, siis efekt märksa suurem kah. Etüülester aga ei toimi ka minu puhul.
  21. Mikk Raudsepp

    Hea vorm. Loodan ka saada teravasse vormi, kui mitte kevadeks siis sügiseks!
  22. Nordic Body&Fitness 2010 - ROAD-DOKK

    Oti vorm oli tõesti hea. Lihas oli korralikult täis laetud.
  23. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Abrossimov võitis massiga. See minu arvamus. Ise kahjuks ei saanud osaleda. Oli kõõluse rebestus, kuid plaanis osaleda jrg aasta.
×