Jump to content

JACKO

Kasutajad
  • Sisu loend

    480
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik JACKO postitused

  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Et kas trenni kah seal teed või ainult puhkad?
  2. Palju õnne ja eks vorm läheb veel paremaks neil, kes valmistuvad EM-iks!
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ühe võistluse võiks Imre küll proovida. Mõtle kui saavutaksid sellel alal mujal maailmas esikoha. Esikoht on ikka esikoht. Kas selleks on Klassikaline kulturism või Athletic Fitness!
  4. Imre, järgmine kord vähem juttu. Venis kuidagi liiga pikale see asi. Suutsin isegi toolil vahepeal magama jääda:P
  5. Loaded Cup 2012

    Õnne Ott!
  6. Tere. Pulmedeks ikka vara ja ta ei olnud midagi kopsakas. Käsivars ülalt oli küll nati jämedam, kuid figuurilt ei olnud kopsakas.
  7. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Täitsa head võistlused olid! Sammalikivi hoidis ka kulturistide lippu kõrgel:P Kahju, et Raigo ei suutnud 240kg kükkida, kuid 235 oleks kindlalt ära tulnud:P
  8. Mina soovitaksin uut lisandit ja kindlasti ka kalamaksaõli. Dymatize uus lisand Joint Repair sisaldab 2 tabletis Glükosamiini 1000mg, kondrioitiini 800mg ning Metüülsulfonüülmetaani (MSM) 800mg. Metüülsulfonüülmetaan on suhteliselt uus toidulisand, mis sisaldav väävli ühendit, mida on leitud meie eluskudedes. MSM-i kasutamine tagab terved sidekoed, kõõlused, sidemed ja lihased. Lisaks vähendab põletiku ohtu, liigese põletiku olemasolul vähendab ka seda:P Täpsem info: http://www.fitsport.ee/?p=4&folder=6&product=154&is_sub=&lk=&sort=
  9. Raamat tuleb kindlasti hea. Selles ei kahtlegi ja ostjaid jaguks palju:P Teen ka ise pausi, kuigi minu asta ei olnud nii tihe, siis pean ikkagi vajalikuks leida uus strateegia, et lihasmassi juurde saada ja 2013a. võtta oma esimene Eesti meistritiitel. Nüüd paljud kindlasti naeravad ja ohkavad. Las nad olla, kuid töö selle nimel juba käib. Taastumine on olnud edukas. Loodan, et sama edukalt läheb ka 2012 lihasmassi kasvatamise osas.
  10. Õnnitlused kõigile Eesti sportlastele. Suur kordaminek ning väärikad kohad kõigil!
  11. Palju õnne Ahti ja Mikk!

    Tänud kõigile ka minu poolt õnnesoovide eest:)
  12. Team KOOVIT

    Mnjaa. Loodan, et meie mehed ikka enamus finaali ka pääsevad:p
  13. Loodan, et paraned kiirelt ning MM-il loodan ikka finaalis sind näha:P
  14. Baruto katkestas Aki-basho vigastuse tõttu.

    Küll võidud kah tulevad:P
  15. Team KOOVIT

    Õnne ka minu poolt. Väga hea tulemus:P
  16. Eks see ole ka sealse rehava enda suur teene kah, et prügimäed igal pool. Suht selline ükskõikne rahavas tundub olevat.
  17. Team KOOVIT

    Õnnitlused veelkord Jüri:P Super ning hoian pöialt ka võistlusteks, mis kohe kohe veel ees ootavad:P
  18. Janar oli võitu väärt:P Mõni aasta veel arengut ja miks mitte jahtida absoluudi esikohta:P
  19. Team KOOVIT

    Rahu, ainult rahu poisid. Oleme ikka sõbrad edasi:P
  20. Jõudu igatahes kogu Eesti koondisele PM võistlustel ning loodame ikka parimaid kohtasid:P
×