Jump to content

JACKO

Kasutajad
  • Sisu loend

    480
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik JACKO postitused

  1. Pilates rull mul trennis parim sõber peale sinu soovitusi:) Kannan kogu aeg kaasas ja rullin:) Hästi aitab ka hooaja väliselt:)
  2. Just, just! Mõni pits läks paljuks:) Aga seda Ott kiivika toitumise teemat soovitasin ka vennal kiigata. Ta tegeleb jooksmisega kõrgel tasemel Eesti mõistes. Küll nüüdseks juba veteranide klassis. Eelmine aasta võitis ta ka linnade jooksusarja.
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    http://www.aqvahotels.ee/index.php?q=vee-ja-saunakeskus/j%C3%B5usaal
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tundub tõesti hea asi olevat filmimiseks mitte ainult trennis vaid ka mujal oma tegemisi:P
  5. Jah, võistluste nänni parasjagu ostetud, pluss treeningvarutust jms.
  6. Liisul on õnnekäsi minu kasuks:)
  7. Jee, seekord võitsin siis mina laagri pääsme ning nagu näha teema hea ning testosterooni tõstja;)
  8. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Täiesti nõus. Kõik, kes osalevad ka Eesti karikavõistlustel saavad veel kuivemaks ning ühtegi kokurenti ei tasu alahinnata!
  9. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Mina ei riputaks absoluudi võitu veel kellegi kaela. Argo väli tuleb ka hea vormiga võistlema ning absoluutkategoorias saab olema tuline heitlus. Üritan jala ka veel kuivamaks saada, et pakkuda ka nendele meestele võimalikult tugevat kokurentsi;)
  10. Kulturismi ja fitnessi maailm on elavnema hakanud. See positiivne. Ka sponsoreid ja toetajaid võistlustel rohkem! Loodan, et kõik, kes on avaldanud soovi osalemiseks ka peale eelregistreerumist saavad siiski osaleda. See tuleb võimas võistlus!
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tartu publik oli fantastiline. Elati nii kõvasti kaasa. Sellist asja pole isegi Salme kultuurikeskuses tundnud laval olles.See oli võimas! Rahvas ka väga sõbralik ja abivalmis! Elagu Tartu vaim! Võistluste korraldamine oli samuti super ainult pudingutorti oleks võinud kah olla;)
  12. Ülinapilt kaotasin oma kategoorias Nikolaile:( Absoluudis oli lihase tunnetus ja poseerimine parem... Ikkagi parim kulturist ja absoluudis edestasin jällegi Nikolaid ning olin teine Janari järel! Lubasin ka väikse shoksi tüki ja 2 stritsliviilu, mida Tartus pakuti. Homsest tagasi rutiinis ning vaja veel kuivemaks saada, et pakkuda ka head lahingut Eesti karikal ja lisaks loodan, et pääsen Balti matsile!
  13. Täna on tõesti super päev! Selliste hetkede nimel tasub elada ja treenida! Egle 3 koht ka väga hea tulemus! Õnne medalivõitjatele!
  14. Super! Jrg kord tuleb ka maailmarekord!
  15. Õnne ka minu poolt! hea saavutus:P
  16. Kusjuures olen ka seda koormust vähendanud ning pilt on muutunud. Koormust hakkasin vähendama 2-3 nädalat tagasi. Loodan, et pilt muutub veelgi paremaks. Kasutan ka siis seda rulli ning lisaks käin praegu iga nädal massaazis. Loodan, et aitab ning tänan nõuannete eest, Ott!
  17. Seljapooside osas olen ise süüdi, oleks pidanud veel sammu tagasi astuma, ruumi oli vähe:) Asi ilmselt ka poseerimises, kui ka vormi vaja veel parandada. Aga nagu näha, siis võtsin ilmselt ka maksimumi, mis võtta andis selle vormi juures ja jrg kord tahket toitu enam ei söö, siis pole ka Lõuna-Eestis kõhtu ees.
  18. Minu puhul oli see kindlasti liiga suur koormus ning toitainetest oli selleks kodujuust:)
  19. Hmm:P Toitumiskava muudatused sisse viidud ning leitud ka kurjajuur, mis jalas vett hoidis ning ei lasknud kaalul langeda. Loodan, et saavutan juba parema vormi Tartu ja ka Eesti karika jaoks, sest tahaks ka kaasa lüüa Balti Matšis:P
  20. Jalg ei ole piisavalt kuiv, kuid sellega tegelen ning kavas ka muudetused selleks sisse viidud:P Loodan, et Tartus olen juba paremas vormis:P
  21. Enne lavale tulekut ka sõin tahket toitu, mis ajas kõhu punni, enne seda oli ok. Jrg võistlus seda viga ei tee enam. Oma viga. Eks nendest õpitakse, kuigi peaks selliseid asju teadma, aga kõht oli tühi:P
  22. Mis sa siin ikka härratad Imre! Aga pudingutort oli tõesti hea, eriti kiirelt sai otse vaniljepudingust tehtud, mis oli kõige mahedama maitsega. Tänud Monsale, kes need valmistas!
  23. Loodan, et suudan ka Lõuna-Eestis konkurentsi pakkuda... Enne Reval Cup`i mõtlesin, et kas ja kui konkurentsi võimeline ma võrreldes teistega olen. Peale esimest võistlust sain aga motivatsiooni juurde. Istusime Argo Väli`ga korraks maha. Tegime toitumiskavas mõned muudatused ning arvan, et Lõuna-Eesti võistluseks olen veel paremas vormis:)
  24. Lihasmassi on võrreldes 2011 aasta võistlusega kogunenud 3-4kg rohkem:P
×