Jump to content

reno49

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

reno49

  • Tase
    Algaja
  1. toitumiskava/rasvaprotsent

    No plaanis oli uus kava 500.- eest tellida jah.
  2. toitumiskava/rasvaprotsent

    Noo dieetkava ja massikava suht kaks erinevat asja ju.
  3. toitumiskava/rasvaprotsent

    Sry, unise peaga öösel vaatasin
  4. toitumiskava/rasvaprotsent

    Ee...ega sulle tyli ei valmistaks see arvutus teha Mul oli kooli ajal matemaatika suht alla arvestuse
  5. toitumiskava/rasvaprotsent

    Tere, kysimus sis selline et k2isin rasva umbes paar kuud tagasi m66tmas, olin 105kg ja rasva 22,8%, nyyd v6tsin mingi5 kilo alla (rasva arvelt)ehk sis 100 kg nyyd. Tahan tellida uut kava, kuid kas selleks vaja uuesti rasva m66ta, v6i ju 5 kilo jagu prosse maha v6tta?
  6. Proteiini kasutamine?

    Soovitan siit lehelt toitumiskava tellida...k6ige m6tekam investeering, maksab kyll 500, kuid asi on seda v22rt, kui rulli rohkem on sis telli treeningkava kah. Kuid see investeering tuleb sulle kasuks siis, kui sa ei ole selline vend kes v6tab p2he m6tte et nyyd hakkan trenni tegema ja kuu max. paari p2rast asja pooleli j2tab. Kava pluss j2rjepidevus ja asi hakkab tulema! Toidulisandid on teisej2rgulised!
  7. Ainevahetus

    J2relikult ainevahetus aeglane? v just kiire.. krt ei saa aru :S
  8. Ainevahetus

    Suuure s66gikogusega ei ole rasva tulnud, pigem 6lle joomine ja sn2kkide s66mine sinna k6rvale on pekki tekitand, kuid selle j2rgi vist midagi j2reldada ei saa?
  9. Ainevahetus

    Syya juskui tahaks tihti, kehatyyp on keskmine... Ja veel oskan 6elda seda et kui eriti ei liiguta ja 6lut palju joon sis ikka rasva tuleb ja kui toituda korralikult ja aeroobset teha sis ka langeb kaal kiiresti ...
  10. Ainevahetus

    Tere, kysimus sis selline. Ei oska absoluutselt m22ratleda missugune mu ainevahetus on. Mille p6hjal v6i kuidas seda teada saaab?
  11. Toitumiskava

    Tere, mu j2rjekordne mure toitumiskavaga on sis j2rgmine. Tellisin kava vist mingi eelmise n2dala l6pus, selle teisip2eva l6una ajal, vastasin veel treeneri kirjale andes talle m6ned faktid praeguse toitumise kohta, ja peale seda ei ole saanud tagasisidet ei treeneriga ega ka fitness.ee infoga (meili teel).... Ei teagi kohe, enne seda sain meili teel p2ris kiiresti infi ja asi tundus neil seal suht kiiresti minevat. Vb olen veidi ebakannatlik, kuid samas olen lugenud et kavasid on suht kiiresti k2tte saadud :S
  12. Toitumiskava

    T2nud, yritan sis veelkord uuesti!
  13. Toitumiskava

    tere, mure sis selline et, yritasin toitumiskava tellida siin lehel, aga peale ankeedi t2itmist ja maksmise juurde asumist suunas fitness.ee mind uuesti tyhjale ankeedile ja seda 2 korda j2rjest, no t6esti nii n2rvi ajas. Pidin 2 korda uurima ja puurima mis ma sinna kirjutan...Milles asi 2kki keegi teab?
  14. Creakic

    Tere! Probleem mul sis j2rgmine...Plaan on hakata creakic tablette tarvitama... Selle toote kasutusjuhendis on kirjas et p2evas tuleb v2tta kaks annust, hommikul ja peale trenni, kuid ma 2rkan umbes kell pool 11("hommik") ning kella yheks on mul juba trenn tehtus ja tuleb v6tta trennij2rgne annus ning minna t66le. Arvan et paaritunnise vahega annuseid annustada ei oleks 6ige? V6i hommikul 6.00 v 7.00 yles tulla, tabletid sisse juua ja uuesti magama?
  15. Kreatiin ( Creakic )

    Okei...t2nx abi eest igastahes...eks kui 2ra tellin ja kasutama hakkan, annan teada elamustest
×