Jump to content

anja

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

anja

  • Tase
    Algaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. banaan :D

    banaan on ka mõnesmõttes lahe nimelt kui mina enne trenni banaani söön siis spioone tahab tagumikust tulema hakata küll ja veel..
  2. Saaglihas

    mis lihas see saaglihas on?
  3. taavet vs. koljat

    bob sapp on küll suur loom, kuid ta on üle kahe meetri pikk ikka... tänaval sellist näha küll ei tahaks http://www.youtube.com/watch?v=bxCe2M0NDms siin ta siis on roundis ühe väga hea fighteriga, vaadake kuidas suurus loeb
  4. Colemani hetkevorm

    see kutt on nagu väärakas...sellist tänaval näha küll ei tahaks... selja lailihas on nagu pekk... selline sültjas, liiga suur juba et lihas end ise üleval hoiaks
  5. see veits kurb juba kui jalad nii lihast täis...
  6. kui keskerakond võimule siis saab tasuta koolis süüa
  7. Millega koguseid mõõdad?

    oskab äkki keegi no.1 kohta öelda... on supilusikatäis kuhjaga umbes 20 grammi?
  8. Millega koguseid mõõdad?

    mitu grammi on üks supilusikatäis.. umbes?
  9. Milos Sarcev

    okse
  10. Kükk ja jõutõmme

    Mul on suht nõrgad põlved, liiga suure koormuse all hakkavad valutama, ka jooksmise ajal. ei taha oma põlvi ära rikkuda mõtlesin teha täisküki asemel poolkükke
  11. Kükk ja jõutõmme

    aga kui on kolm seeriat täiskükki ning tahaks teha selle poolkükiks kas oleks mõtekas siis lisada veel üks seeria? et tekiks kolme seeria täisküki asemel neli seeriat poolkükki
  12. Kükk ja jõutõmme

    Aga kas võib täisküki asemel teha ka poolküki vms... et jalad 90 kraadise nurga all... sest põlved hakkavad valutama täiskükiga On täiskükk sama hea kui poolkükk?
  13. Milos Sarcev

    väga hull ..meeletu tahe peab ikka olema aga minu arust peaks trenn olema meeldiv ja kasulik viis aega veeta, mitte oksendamine
  14. ületõmme

    Eelkõige millised deltalihased...? eesmised?
  15. ületõmme

    kui teha hantliga siis kaugele tuua hantel ette? olen näinud kuidas jõusaalis suured mehed toovad hantli kõhupeale,käed kõverdatult soorituse lõpus ning ka selliselt et maaga risti rinna kohale ja käed on sirgelt hmm...
×