Jump to content

aries

Kasutajad
  • Sisu loend

    133
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

aries

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 01.04.1990
  1. Hei! Tekkis selline küsimus seoses Terviseradadega, et milliseid Terviseradu te külastate ja milliseid tegevusi Te seal harrastate. Oleksin väga tänulik kui saaksite sellega seoses vastata küsimustikule, mis asub lingil: https://www.surveymonkey.com/s/XRJLKVF Kui kellegil veel mingeid ettepanekuid, mida küsitluses pole, siis need on siin kommentaarides igati teretulnud
  2. Kaloreid päevas

    sellepärast ma siit uuringi, et raha kokku hoida... samahästi võib öelda inimesele, kes küsib abi auto parandamiseks, et mine vii auto teenindusse , aga tänud nendegi vastuste eest.
  3. Kaloreid päevas

    Kuna siin nagunii kalorite teema yleval, siis tahaksin ka abi paluda. Minu andmed: Vanus:20 Pikkus: 183 Kaal: 69 Söön umbes 3200-4000kCal päevas ja kaal tõuseb ikka kolinal. 2 nädalat tagasi kaalusin alles 63, et sellist t6usu nagu poleks oodanud, kuid probleem selles, et mul on 2 nädalaga tekkinud räige õllekõht. Samas jõudu on ikka kõvasti juurde tulnud. Kas peaksin kalorsust vähendama. 1 siin mainis, et kalorid on erinevad. Panen oma tänase toidumenüü kirja ja ootan tagasisidet. 7.00 - 3 praemuna 4 piffi, klaas piima, kreatiin. 12.00 - praad (kartulid, toorsalat, snitšel), coca cola 16.00 - friikartulid ja piffid, kreatiin. 19.00 - 300g kohupiima + keiša šokolaad, kreatiin 21.00- õhtul on plaanis süüa purk pilaffi ja klaas jogurtit ja kreatiin. Kreatiini võtan selleks nii palju, et praegu laadimiskuur (lõppeb täna, 5 päev). Kas söön midagi valesti, või on see loomulik, et õllekõht tekib algul (mõtlen, et äkki magu venib praegu?)
  4. The secret

    olen näinud... ma ei teagi, raha pole ma saanud siiani... miinustesse aint jäänud (m6ned trahvid) kugi seina peal on kiri juba 2a olnud (1000 000 EEK). aga näed ei ole tulnud (vb peaks +märgi ka ette panema? )
  5. Lihasmassi kiire kasv

    tänud rinaldo, ma päris täpselt nii vast sööma ei hakka, kuna mul pole nii suur eelarve (teil see vist ala 500 eeki päev?) samakamees, kui saladus pole,võiksid ka oma toidukava postitada...
  6. Lihasmassi kiire kasv

    erakordselt hea vastuse sain teilt Amarillo, poleks ise sellepeale tulnudki. Teil vist mingi meditsiiniline haridus. Oleks hea kui saaks veel asjalikke vastuseid ka,palun ärge läbustage...tänud
  7. Lihasmassi kiire kasv

    10kg 10 nädalaga on päris hea,kas sa oma toitumisest oleksid n6us lähemalt rääkima
  8. Lihasmassi kiire kasv

    jah, lõpetasin
  9. Lihasmassi kiire kasv

    Ma olen lugenud siit foorumist palju kordi, et on inimesi, kes on kiirelt kaalust alla võtnud ja vormi saanud jne. Mind ennast huvitaks, et kas on mõni ektomorfse kehaga inimene, kes on kaalus kiirelt juurde võtnud ja oleks hea kui te oskaksite mõne eeskuju ka postitada Ka teie andmed on väga teretulnud Minul siis nii Pikkus neil kõigil aastatel on olnud 183cm, vanust hetkel 19 2005a 50kg 2006a 60kg 2007a (juurdekasvu polnud, kuna toitumine jäi unarusse) 2008a 70kg 2009a 65kg (ma ei oska öelda, miks ma alla võtsin, aga ise kahtlustan seda, et kreatiini mõju lõppes ära)
  10. Meeletu kaalulangus :S

    mulle arst ei maininud kehakaalu kohta midagi, et selle järgi tablette võtta tuleks, kuid võtan 4x10mg kapslit päevas (2 hommikusöögiga, 2 õhtusöögiga), kusjuures sama lugu, et ennem tõusis, siis jäi paigale ja nüüd langeb
  11. Meeletu kaalulangus :S

    ravimi kogus on suhteliselt väike tegelikult
  12. Tere, Mul selline probleem, et olin 68kg ja hakkasin tarvitama ravimeid (roccutane), mis on mõjunud maksale halvasti (hiljem muidugi taandub see probleem, kuid ma olen ravimeid 3 kuud võtnud ja kuu veel lõpuni. Probleem sellest et ma olen 3 kuu jooksul 8kg alla võtnud ja täiesti jama on :S, e siis kaalun praegu 60kg.(pikkus 183) Kas kui maks on rikutud, v6ib selline asi olla? praegu pole yldse rahul. Tahtsin suveks saavutada 75kg, kuid jah, praegu yksk6ik palju söön, kaal langeb meeletult...
  13. Baruto

    okei. aga kui ma ise 66kg 184cm, täitsa heas vormis olen, siis ei tasuks seda proovida? päris 6llekõhuga vend ma nyyd ei hakka ju välja nägema, kui 75kg tahan saavutada (e siis 9kg kaalu t6usu) ja regulaarselt trenni teen?
  14. "Meil käib söömine ala juurde nagu maadleminegi," ütleb 197 sentimeetri pikkune ja 180kilone vägilane Baruto. "Sööme kaks korda päevas, nii pidi kõige rohkem kehakaalu lisanduma." Sl õhtulehes ytles Baruto sedasi siis. Kas see 2 korda päevas söömine tõesti annab k6ige rohkem kehakaalu? Miks jõusaalikad 6 korda päevas söövad?
  15. Toidukava kiire seedimisega inimesele..

    pudrus on just süsivesikuid palju, kui sa just munaputru silmas ei pea.
×