Jump to content

Coco Monkey

Kasutajad
  • Sisu loend

    110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Coco Monkey

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 17.10.1994

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Banaanimaa
  • Interests
    Sport ,toit ,muusika ,kunst ,pärdikud ,mood ,banaanid ,õudusfilmid.
  1. vajan abi toitumises

    See on see sama vana toidupüramiid!!! Kõigepealt tuleb söögiajad korda saada ,siis saab juba toitumise ka...
  2. Peale trenni söömine

    Lahju jogurt oleks sulle siis ju hää... või mingi kohupiimakreem
  3. Piim on kole, milk is evil, mkay?

    Huh Mina ei armasta piima lapsest saadik...ka jogurt tundus mulle mitte kõige parema maitsega... Aga nüüd leidsin mõned jogurtisordid ,mis on maitsvad...ja kohupiima söön küll
  4. Joker.ee - 2 saia 1 piim

    Ma ei ostaks ka saia...pigem neid
  5. trenn enne hommikusooki

    Vot ,jasmiini!! Sul on tõesti kuldsed sõnad...Inimene tunneb mida ta tahab...
  6. Hommikune rasvapõletus

    No uued testid jah.... Kunagi sai koguaeg räägitud ,et kui teha tühja kõhuga ,siis on süsivesikute varud otsas ja keha hakkab rohkem rasva põletama...Aga tühja kõhuga on nata vilets teha küll Uus teadus on tore
  7. juua siis või mitte juua

    Olen kõiki maitsta saanud... Kõige parem on punane!!Aga ma eriti seda osta ei saa ,sest kohe hakatakse narrima ,et kas see ikka põletab rasva ka.... Aga maitse on super hea
  8. trenn enne hommikusooki

    Nüüd räägiti ju hoopis ,et enne hommikusööki peab midagi kerget näksima ja siis alles trenni minema ,et siis pidi ainevahetus kiiremaks minema...
  9. Öösel kusehäda

    Oi ,oi!!See on paha probleem küll...Mul oli sama jama ,aga olen juba peaaegu lahti saanud...Sa pead piirama siis kindlasti vedeliku tarbimist... Ja kas sa oled nii kõvasti trenni teinud ,et neerud pagast ära???Kindlasti mine arsti juurde
  10. Tõlked

    Uuu...Aitäh subertoz....see on väga hea lehekülg.
  11. Tõlked

    Palun aidake mind...kus ma leiaksin koha , lesta ja heigi vitamiinide ja mineraalide sisaldused...Kui keegi oskaks niipalju inglise keelt ja leiaks need sellest andmebaasist üles : http://www.nutritiondata.com/index.html OLEKS SUPER! Olen väga huvitatud sellest ,aidake palun
  12. Juurde võtmine

    Seda küll...Mul on neeruga probleem ,sellepärast artid ei luba
  13. Juurde võtmine

    See ei ole mingi libateema...Minuga oli asi päris hull! Hea ,et ma üldse hakkasin natuke juurde võtma!
  14. Juurde võtmine

    Kas pähklikreemi ja tarretisi võib??
  15. Juurde võtmine

    Arstid keelasid mul igasuguse füüsilise koormuse...Pean koguaeg pikali olema või istuma...
×