Jump to content

Dude19

Kasutajad
  • Sisu loend

    65
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Dude19

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 21.04.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Viljandi
  • Interests
    Tahaks hakata keha treenima
  1. ei muidugi raha peab liikuma ma igast jama omale kokku ostnud heheh päris karmid asjad mul kodus kapis
  2. ostaksin hea meelega seda sõbraga kahepeale, sõber on aint 17, kas talle liiga ei tee? ise olen 20 ja jõudu teinud üle 2a, minuga ei tohiks probleeme olla?
  3. saaks selle kohta rohkem infot kuskilt äkki?
  4. Raskusteta vs. Raskusteta treening

    nu mis sa sellega öelda tahad või kusida tahad?
  5. Soovitage massilisajat.

    kas see toode asendab ka proteiini? niiet ei ole vaja proteiini eraldi osta vaja?
  6. tere kysimus poe kohta

    küsiksin seda et miks on fitnessi poes osadel asjadel 2 hinda? aga kui tellima hakkan viskab kallima hinna ette? tahaks ikka odavamalt
  7. mul on Protein NO.1 ja kaasas küll mingit mõõte asja polnud, ise panen umbes 3spl.
  8. Koduste vahenditega muskli arendamine

    ma tean tüüpi kellel on ainult biits ja see biits on liiga jube, ta on küll suur ja vägev, aga kole on vaadata kuna tal ei ole õlga ega rinda ollagi
  9. Joker.ee - Retseptinurk

    Sõber Vähi, ootame su kommentaari!
  10. miks te väänate mu sõnu ja lauseid?
  11. vaevalt ma oma tüdrukuga angelis käin
  12. ei noh niisama ei minda lööma ja vargile kui sa seda mõtled, kui sul on ilus tüdruk ja teda jälgivad sajad silmad, ei ole muud teha .. asi ei olegi tegelikult aint biitsas ja kiilas ma ka ei ole! mis sa selle all mõtled keha on mul vägev!
  13. Kuidas võimalik saada juurde massi?

    kas massilisajad lisavad puhast lihast juurde? või see on lihtsalt selleks et tõsta kaalu vms
  14. ega eriti ei julgeta möliseda enam kui kasuka maha viskan ja biitsa näitan siis on vaenlastest järsku sõbrad saanud kes teevad isegi õlle välja
  15. motivatsiooni puudus..
×