Jump to content

Levron

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Levron

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.08.1984

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn
  • Interests
    Musika ja sport
  1. 2 K duell - kes keda ?

    Ikkagi Ott voidad! Kalmusel pole massi uldse, palju ta kaalub 115kg, see on nii vahe kui vorrelda tema pikkusega Siiamani Ott jaab ikkagi parem, aga kunagi ta peab ka kaotama, aga mitte Kalmusele Ott on kulturist, Kalmus on fitness. Edu Teile
  2. Käe ümbermõõt...

    Aga mul on ainult 36sm aga kull kasvab veel
  3. Pohjoismaiden mestaruuskisat 2006

    Minuarust Ott isegi korval ei saa seista selle mehel Ott on nii vaike, et vaja ma ei mitu aastat veel trenni teha, et biceps kasvaks kuni 45sm Aga varsti tuleb MR.Mesi ja naitab oma katt, akki Ott isegi saab suuruda suure mehi katte OOTAME EM
  4. Kes utles, et Marek kaotas tood Ta ei saa nuud tasuta teha trenni Revalis ja saada valku! Aga tood temale pole vaja otsida, ta on kova mees ja ei viitsi toole kaia Kellegagi ei meeldinud see video, ja see pabistas, et Marek ei saanud edasi teha korralikult trenni! Aga nagu nii Marek kunagi voidab ABS Eestis
  5. Veel on olemas ainult uks paar Tartus
  6. Palun aidake..

    Kui sina ei ole algaja siis pead teadma kuidas areneda oma olad Kui ei tea siis tegele edasi oma katekovardustega
  7. kükid ja alaselg

    Milleks sa teed 2 trennit jarjest! Kas oled nii paks ja muretsed et ei joua vormi teha suvi jaoks
  8. Biitseps

    Sa oled lihtsalt naljakas pois Tahab bitseps, milleks sul on vaja, kui sina oled nii kohn! JA kuidas sa arvad saada bitsepsi 6kg haantliga, motle loogiliselt peaga
  9. suured jalad!

    Koik ainult tahavad saada! Aga keegi ei taha korralikult trenni teha
  10. naised jõusaalis

    Oiged sonad Marek minu naine teeb trenni juba 8a ja teeb seda enda jaoks ainult: jalapress teeb seeriat 250-300 kg 8-10x ,joutomme teeb 85-95kg 6-8x,kukk max 80kg, rinnalt surub max 70kg, bitseps kangiga 35kg 7x, louga tombab 3x12, seljamasinal 100kg 4-7x, tritseps kitsa haardega 55kg 6-8x, ola masinal 60kg 4-6x. Selle liisaks souab iga kuu keskelt labi 50km ja kaalub 58kg, pikkusega 167sm! Tahab saada veel rohkem joudu ja lihast!!! JA kuu aja parast hakkab ramedalt keemiat panema JA temale vahet pole, mis motlevad valgunarijad tast, selleparast, et ta teab, et ilma keemiata sittagi ei saa saada! Ja tema austab inimesi nagu sina, kes ei mulise, nii palju, aga rahulikult teeb oma trenni Aga moned sportlased tahavad vaga palju naidata ennast, nagu NATURAALID ja sustivad endale V TIHORJA KASVUKAT ja INSULINI, mis ei naita dopingut ja siis karjuvad ,et tarvitavad ainult N1 ja Kreatiini, mis annab nadala jooksul maasi 5kg
  11. EKV 2006 - tulekul !

    Tahaks kull juba naha, kes ikkagi voidab;) Aga juba tean kes peabki voida
  12. Lihtsalt teen korralikult trenni ja soon oige toitu
  13. 2 kuu jooksul ei joua nii palju juurde votta puhta massi! Loll jutud sa raagid Ma votsin aasta jooksul ainult 5 kg juurde
  14. Tegelikult hantel kaalus isegi 52kg
  15. Kreatiin

    Paris kova kreatin on Robocopi oma, mulle vaga palju joudu annab, aga massi eriti ei saa saada
×