Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Muidugi saan aru, kas segadusse ajas see et ütlesin et saan naistega läbi, st tegelikult, et ma lõikan ka, kellegiga ma end võrdlema ei hakka...
  2. Mis need naised siia puutuvad, ahhh? Ma pole kulturist ega laulja, aga naistega saan väga hästi läbi.
  3. Jõusaali tolad...

    Ma eile tegin 5x10 mastimänni juurte rebimist, trapets suht kange täna
  4. Jõusaali tolad...

    Ma tahaks ka midagi lisada...macho macho
  5. Wow, see oli küll põnev!........not Eelmised osad olid väga head!
  6. Kust osta Ott Kiivikase toidukava

    Kui öeldi päevas siis seda ka mõeldi, see natuke üle 100g valku kõigest, kui kollastetta siis vähemgi!
  7. http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F...p;v=suV-hGDqTAo Selline poiss, ma pole sellist jõudu 79kg tüübil näinud!!!
  8. Abi asjatundjatelt

    Sellise vastuse peale ei lähe mul kulm isegi kortsu
  9. Abi asjatundjatelt

    Mina saan, aga olen treener ja kui vastan siis töötan...tasuta, vist mitte! Ma ei pakkugi enda teenust, vaid EST pinnal tegutseva treeneri, sest tasuta saad sa nii palju nagu siin saanud oled.
  10. Abi asjatundjatelt

    On olemas personaal treenerid, kes sind aitavad, miks sa tasuta seda loodad saada?! Tasuta vastuse said juba, vastaja võiks ka mõelda 2x, ennem kui teise leiva kallale läheb...onju
  11. Aeroobne treening hommikul

    Paremad raamid uk-s teevad seda, kui nad juhuslikult sheikide sponsoreerimisega peale trenni koheselt ei tegele! Endalgi enesetunne paranes ja kõhu ümbermõõt kahanes, kui hakkasin peale trenni kaerahelbe putru vahukoorega sööma, sööks sheigi(naturaalne vadak) asemel steiki, aga pole aega
  12. BSN N.O.-Xplode™ & BSN Nitrix™

    Kui võrrelda no exi ja reflexi tri matrix evo, siis mõlemas on koffeiin, siis reflexi tootega ma probleemi ei täheldanud! Ja olen koffeiini 300mg kapslites ka kunagi võtnud ja kõik ok! Aga olen end ise "nõrgaks" söönud, kuna toitumine on väga puhas ja 90% öko.
  13. BSN N.O.-Xplode™ & BSN Nitrix™

    Ma soovitaksin sul proovida üks annus, nii tegin ise ja olen väga õnnelik, kuna no ex keeras mul seedimise pea 24h täitsa sassi, ma pole vist kunagi nii palju wc külastanud...teised tüübid lepivad olukorraga, aga ma ei suudaks nii 5x nädalas
  14. Aidake

    Haha, failbog
  15. Aidake

    Sama siin, nii palju kui aastas kuivatan nii palju ka treenin, aga varem Ikka koguaeg
  16. Aidake

    Sa pole kunagi kõhtu treeninud?!
  17. Aidake

    See pole nii! Pane YouTube'i otsingusse oblique exercises ja pildil olev tüüp on ikka kõvasti oma kõhtu treeninud, madalast rasva% sellise kõhu saamiseks ei piisa.
  18. MR. OLYMPIA 2010

    Tänan
  19. MR. OLYMPIA 2010

    Kas on raske ta nime õigesti kirjutada?
  20. Sixpack

    Ma töötan veel effektiivsema kohulihaste kava kallal kui 8min abs, peagi saab valmis 7min abs
  21. vürtsikas munaroog

    Mis mune kasutad(kana, puuri,Talleggi)
  22. Eesti kulturismi ajalugu...

    Vot see on naljakas
  23. Pärast treeningut tasub piima juua

    Miks ma jooksin (talu)piima Peale trenni, kõrge(im) insuliini indeks, cla, vadak, kasulik rasv ja muud kasulikud ained jne, kui leian siin usaldusväärse farmeri, siis proovin selle variandi ära. Halba ma selles midagi ei näe, olen peale trenni ainult pähkleid ja juustu söönud, see oli kooskõlas teiste toidukordadega ning rasvapoletusele aitas kõvasti kaasa! Mul yks kolleeg joob ka piima peale trenni, kuid tal see natuke pruun, uurin täpsemalt ning annan teada kui see teemaga seotud on, päris ok vormis on tyyp... Ps! Laktoos imendub väga kiiresti nb! Miks Aile teistest rasvadest räägib????
  24. MEDALISADU Donetsk 2010 - reportaaz!

    Rahune juba maha Sherlock...
  25. . Ma teen regulaarselt trenni- talvel spordiklubis (erinevad aeroobsed treenigud ja ka lihastreening) ja suveperioodil käin jooksmas. Raudselt kasutab jalalihaste masinaid ja igasugu keharaskusega harjutused jalgadele, 2-3 treeningut koos aeroobse (rühma)treeninguga, see annab jalgadele suht suure koormuse! Paljud naised arvavad et treenides ohtralt jalgu saab sealt rasva põletada. Eelmine nädal küsiski uus klient, et miks tal jalalihased nii suured, ma ju teen ainult 2spinni ja veel yks eraldi treening jalgadele, polnud tal nad suured midagi, aga täpselt minu maitse, keskmisest lihaselisemad! Selle neiu kohta on raske öelda, aga arvan et ma väga puusse ei pannud trenni suhtes, neiu võiks parima vastuse saamiseks, detailsem olla ja pilt ytleb ka palju...
×