Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Söögi ajal joomine.

    Misasja?
  2. Seljaprobleemid

    Enamasti põhjustab seda valu q-l lihas, mis on liiga pinges, tugev alaselg ja kõht ning õiged venitused ja probleem lahendatud.
  3. The Expendables

    Ma arvan et Arnold ei saa kuuril olla oma hetke staatuse tõttu!
  4. The Expendables

    N6ustun, kinno ei lähe, aga dvd vaatan kindlasti ära!
  5. Marcus Ruhl 3 päeva enne võistlust

    Vanus on suhteline! Ära unusta et Coleman oli must!
  6. MR. OLYMPIA 2010

    Kui sa oled kunagi ühtegi kulturisti eeskujuks võtnud, siis tea et ka tema on keemiat teinud, seega pointless postituse tegid...ja ma ei usu eales, et sa pole kunagi kedagi eeskujuks võtnud!
  7. Toitumine enne ja pärast trenni

    Eksitav nimi on tootel.
  8. Toitumine enne ja pärast trenni

    Miski ütleb mulle et mass2 on suur kalori pomm, kui sul nälg tunni pärast kallal pole võid vabalt hiljem süüa! Ma olin ka kunagi selles kinni et peale sheiki 45-60min peab sööma, aga nüüd söön 2.5 h hiljem ja miski pole muutunud, va see et kõht ei ole kinni. Peale trenni 40g valku ja 150g kaerahelbe putru(vahest moosi ka), töötab natuke paremini, kui odavad lihtsuhkrud...Krt pikaks läks vastus...midaiganes
  9. Ta rääkis enda surumisetehnikast
  10. Milline aminohape võtta?

    Mul on arginiini ja glütsiiniga positiivsed kogemused.
  11. Milline aminohape võtta?

    Võta liha, muna, kala või ja tavaline valgupulber.
  12. Jõusaali tolad...

    Üks mu kolleeg rääkis teisele kolleegile ja see teine kolleeg rääkis mulle, et esimene kolleeg olevat väitnud, et j6utreeninguga ei ole v6imalik rasva p6letada, vot selline kolleeg on mul
  13. Kai Greeni uus video REDEMPTION!

    Kas gyno kimbutab Kaid või näen valesti?!
  14. Toitun ja treenin,aga ei mingit kasvu?

    Kui sa ise enam hakkama ei saa, siis telli toitumiskava, milleks aega raisata?! Korrutada kahega oma hetke kogused on hea algus, aga paljugi saab veel paremaks muuta.
  15. Kas nali või läks midagi valesti kirja?
  16. Enamusele(75%)need vahekorrad ei sobi, enamus on nende vahekordade pärast ülekaalus(st. Üle selle kaalu, mis nad olla tahaksid), neid muutes hakkab rasva% langema, minu isiklik kogemus klientidega!
  17. Toetan seda vastust!... Seda kindlasti mitte:Ideaalsed vahekorrad tavainimesele on valk:10-20%, süs:50-60%, rasv:25-30%.
  18. Sama küsimus jälle!

    Täpsemalt palun
  19. Sama küsimus jälle!

    Ma olen vist tulnukas, ei tee üldse aeroobset, aga rasv põleb, mida ma valesti teen?! Eks pean leppima sellega, aga nüüd hakkas mind huvitama, et miks kartulit süüa ei soovitata?
  20. hommikusöök

    Hommikusöök on paigas, aga mõtle kuidas keha siis reageeriks, kui marjad ja jogurti kaotad...sixpac time ))
  21. FitShop esitleb Rannabiitseps 2010

    Ma oleks ka vihane, kui korraldaksin ürituse ja paneksin reeglid paika , aga uks vend otsustab neist mitte kinni pidada...ning hiljem peaksin kriitikat foorumis kannatama
  22. Jälle hakkab pihta, et pt nii tark ja ei tea mida veel,'väsima ei hakka juba selle jutuga?! Kui ma olen oma postitustes halbasid või valesid soovitusi andnud, siis ma paluks näidet, mul pole kõik selge, aga piisavalt tean, et oma tööga hästi hakkama saada...kadetseda pole mõtet, teadmised tulevad, ka sul, selleks pead aega varuma Kas siin foorumis on suvalised inimesed või spordilainetel...thats right, seda videot kajastati spordiportaalis,seega oli suvaliste mainimine suht suvaline!??? Ma kaldun arvama, et isegi meelelahutuse küljest oli Ain Paavo saade edukam, tai poksi tüübi video inspireerismmind tegema terve nädal, samalaadset trenni ja joutostja metoodikat proovin ise kunagi...lihtsalt see video mulle ei meeldinud ja julgesin seda öelda, et siis võib ju kohe mulle kõrisse karata, kui siinne kriitika taluvuspiiri tase nii madal on, siis olen valmis veel mitmeteks kargamisteks Inimesed ärge võtke kõike nii isiklikult...
  23. Erutun??? Äkki ise erutud...tead ju, et see mis keelel-see meelel. Minus ei tekkinud Ukuga seoses mingit emotsiooni, muljetasin vaid saatest, sa puhud mulli liiga suureks, mul kell veel vara, peaksid puhkama mees.
  24. Mu emotsioonid on alati või , mitte kunagi , lihtsalt arvan et see osa oli ei midagi erilist, eelmised tunduvad nüüd veel paremad!
  25. Mida siis ukult õppida, püramiide, ketta kinnitamist vööle, natuke vigase tehnikaga biitsepsi harjutusi...tänan, aga pole vaja seda, küll aga võib temalt muusikaga seonduvat õppida! Ma tema pühendumist nii väga pühendunuks ei nimetaks, kui Te talle pool juttu suhu panite(terminid ja vist isegi fatburneri promo?!) Ja mis see "lõikamine" siia puutub, see on seosetu, Uku jättis mulje w?
×