Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    #1 venita ennast lahti #2 tugevda alaselga #3 tee õige tehnika selgeks #4 kuni #1-3 pole ok, kyki nii sygavale et anterior pelvic tilt ei tuleks, sul selg pool kyyrus ju enamus ajast, lausa kutsud vigastust kylla! Ei saa aru miks good morningut teed, on ju näiteks romanian deadlift! Kyki tehnikat saad parandada alustades goblet squat harjutamisega
  2. Jalapäeva harjutuste tehnika kontroll

    ainuke harjutus mida 6igesti tegid oli esimesed step upid,sedagi vaevu,sest natuke kiirem langetus ja natuke kaugemale platvormist astumine ning olekski vale! muudel harjutustel polnud sul alaselg rakendatud, mis on arvatavasti venivuse puudulikkusest ja teadmatusest tingitud....midagi head ka, lahe j6usaal
  3. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    p2eva kysimus esitati juba eile...
  4. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    Kui reaalne on et piss kähku tuleb?
  5. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

    kaua su post ei pysi...
  6. Paljud algajad just nii treenivadki, minule vähemalt näib nii, kui saalis ringi vaatan...soovitatav ta pole, kui tahad massi saada. ise treenisin ka nii kui alustasin treeningutega, suht kuivaks tõmbas ja Võhma andis ka! Treenisin Nikolai K. jõusaalis trammipargi hoones, ta tihti rääkis et nii pole õige, aga ma olin ikka "tark" , mingit kahju see trenn ei teinud, kui va lihasmass mis oleks teistsuguse trenniga tulla, aga toitumine oli ikka täitsa vale ja seega ei kahetse midagi
  7. Seljaprobleemid

    Goo-gel-daaa
  8. BUSSIGA TARTUST TALLINNASSE 16.OKTOOBRIL!

    Ja saab viimasegi vee välja higistada!
  9. BUSSIGA TARTUST TALLINNASSE 16.OKTOOBRIL!

    hea pakkumine, liiga hea...ma kahtlustan,et kirp laseb teid kuhugile metsa s6idutada,ettevaatust!
  10. Maitsemeeled partneri suhtes.

    Arvata oligi, mõõda ära ja kelgi siis oma kõrge testoga! Ma ise olen käinud seal u aasta tagasi, skaalal 9-27 oli mul 32 peaaegu ja karvakasv on üle keskmise!
  11. Maitsemeeled partneri suhtes.

    oled kiimakoll v6i oled kainud m66tmas?
  12. MR. OLYMPIA 2010

    DJ võiks võita ))
  13. BONSUNA.COM "leinab"

    Eile sündisid w?
  14. BONSUNA.COM "leinab"

    bonsuna kasutab fitness .eed nagu prygikasti, k6ik r2mps mis peas, saab siia visatud!!! blokki ei tahaks talle panna selle avalduse nalja eest???
  15. Testosteroon

    Mis teil viga hakkas?
  16. Testosteroon

    Muud preparaadid on selleks vajalikud, et korralik ja raske trenn ning kena naine ei anna seda effekti mida preparaadid! Kui teemaalgataja ing keelt oskab, siis lugegu netist tippude kuuridest.
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    No tuli ära, ma oleks raudselt hoiatuse saanud "halval juhul", aga kriitikat kindlasti
  18. seljaprobleem ja rinnus imelik

    Ega sa kuidagi rinnakorvi vigastanud pole nt. poksiga tegeled v6i kukkusid? Ribide vahel asuvad lihased v6ivad põletikus olla... samas liigses pinges mingi rinnalihase osa võib ka seda tekitada!
  19. Surumiskava Kaidolt

    Miks mitte seda kava siia panna, tülikas pole seda koguaeg saata...
  20. Kui palju on siin tavalisi fitness huvilisi?

    Ma tahan keskmisest suurem kyll olla, aga kulturismi treeningut teen vaid siis kui kasvada tahan, muidu on sangpommid, liivakotid,hyppamised, sprindid jms kavas
  21. Vastumeelne valgupulbri suhtes

    Jah, olles ise peaaegu sellest loobumas, kuid alati hakkan uuesti kasutama, kuna mugav on.
  22. Kui palju on siin tavalisi fitness huvilisi?

    Defineeri palun:väga suureks.
  23. Rinna trenn

    Suht unine vastus lol
  24. Söögi ajal joomine.

    ha...haha...hahahahhahaha, hea hommikune nali kulus küll ära
×