Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Kardiotreening

    söö kasvõi liha, ikka taastud samamoodi, kõik lihtsuhkrud ka mõttetud, ise söön juba mitu kuud putru vahukoorega ja ei mingit muutust taastumise ajas.
  2. Kardiotreening

    leidma õige variandi enda jaoks!
  3. loe oma blogi, vo saad abi.
  4. ma võin Diagnostika keskuses tehtud testi kinni maksta, LH, testo, estro ja maks ca 300eek, 8h ja vastus olemas
  5. Kai Greene - what went wrong?

    onu oscar ikka
  6. Kai Greene - what went wrong?

    1:1 kirbu jutuga
  7. 165cm ja 117kg

    millal sa viimati 23x tegid hantlitega nii et lihas põles!!!? mõnikord loobin ka, kui treener mulle "valetas" ja 12x asemel 30x pikkune seeria tuleb, olgem ausad ja loopimine on mõnikord ok.
  8. 165cm ja 117kg

    ütleksid talle seda isiklikult ka...miks tal komplex kohe olema peab?
  9. 165cm ja 117kg

    ta ROM on ka täisamplituudiga soorituseks takistus, matroxxx...vaat mis arvamust sa avaldad!
  10. Kardiotreening

    ja läheb edasi, see väsimuse jutt oli jama... ot...aga savi kellel säär ei kasva, siis sörk võib aidata, mul viskas 2cm kuuga, 1 trenn ja 1 sörk
  11. 165cm ja 117kg

    lugesite kõik, psyholoog ja kehaekspert on oma sõnad öelnud! ma ei tea kas olen kõhn või jäme aga teise õlatrenni teen sama amplituudiga seeriaid...kasvatab küll...im pushing muscle,not weight
  12. Kardiotreening

    loe esimest postitust antud teemas! LOL
  13. Kardiotreening

    Üritame ikka teemas püsida, mida sa keerutad See on projekt
  14. Kardiotreening

    Jah, kui peale sheiki veel aeroobset teha, siis ei teki kaloridefitsiiti ja rasv ei vähene...oleks ma sellega päri, siis me ei vaidleks.
  15. Kardiotreening

    loodan, et mitte väga low, pmi nii palju infot kui võimalik mis treeningu ja toitumisega seotud on, ka viimane kava,toitumine ,tervis,elustiil ja palju veel???
  16. Kardiotreening

    Ok, teeme ära, saadan sulle treenig/toitumise kava, tasuta, misiganes su eesmärk!
  17. Kardiotreening

    Mõni aasta tagasi vaidlesid Frediga ja nüüd räägid sama juttu, mis mõttega ma nii kaugesse minevikku naasen ))
  18. Kardiotreening

    mul pole mõtet midagi öelda, sest kohe tuleb mingi link ega see jutt vale pole, lihtsalt teine lähenemine, kindlasti mitte ainuke tõde! rotter, ma nüüdsest pean oma kliendid sinu juurde suunama, tuleb välja et kõik on oma vormid valesti saavutanud...siiski ootan sinu kogemusi?? ma ei teadnudki et sa kõigi eest räägid...
  19. Kardiotreening

    pane asi praktikasse ja siis räägime!
  20. Kardiotreening

    wow, mu maailm on pea peale pööratud, revolutsiooniline avastus...teemaalgatajale-peale trenni sheiki 20min aeroobset ca 50%on ok.
  21. Kardiotreening

    sa annad palju linke ja surud peale, et see ongi ainuke õige varjant...sprinteri treening oli juba varem lahti seletatud!
×