Jump to content

mark85

Kasutajad
  • Sisu loend

    111
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik mark85 postitused

  1. Animal Pak

    kas millagi tuleb müüki Universali Animal Pak või Stak ka v?
  2. Tagasi uudise / artikli juurde Nädala uudised: Lõpuks ometi on saanud valmis kauaoodatud Indrek Otsuse poolt koostatud õpik, mis on osa Eesti Olümpiakomitee projektist "1.-3.taseme treenerite kutsekvalifikatsioonisüsteemi ja sellele vastava koolitussüsteemi väljaarendamine". Tegemist on Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Kulturimis ja Fitnessi Liidu väljaandega. Õpik on mõeldud kasutamiseks kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitusel ning on vastavuses Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu ning Eesti Olümpiakomitee kinnitatud õppekavadega.500 eksemplaari jagatakse välja atest...
  3. Nädala uudised

    kuskilt seda raamatut osta ka saab või?
  4. Jõusaali kõrvalt

    korvpall,kickbox
  5. Millest koosneb teie koks ??

    valgud ja süsivesikud
  6. Õlg!?

    kangi surumine(üks trenn seistes,teine istudes kukla tagant)4korda 10 Hantlitega tõsted istudes (4korda 10) kangli tõmbamine lõua alla(4korda10) Kui korralikult teed , piisab kindlasti kolmest harjutusest.
  7. liiga kõhna

    42 kg kaal? Söö! Söö! Söö!
  8. Pohjoismaiden mestaruuskisat 2006

    lehest lugesin , oli ta suht enesekindel , pakun et tuleb esimeseks!
  9. cell tech + Whey Gold Standard

    hea mõju ikka ma arvan kui kvaliteetset proteiini ja kreatiini võtta,maitse peaks olema väga hea!
  10. musclemass 3 tarbimine

    võid ikka!
  11. EMV 2006

    kes siis võidab?
  12. EMV 2006

    kellel plaanis lavale minna siis amazoni kasutajatest ?
  13. Muscletech ja ISS

    Sportlab.ee müüakse BSN tooteid küll jah.
  14. Toidulisade väljamaalt tellimine

    kui praeguseid toidulisandite hindasid võrrelda eestis ja Bodybuilding.com , on seal poole odavam,hetkel vist seal mingid soodustused ka kõikidel kaupadel,aga muidugi kui postikulu ja tulumaks juurde liita tõuseb hind , aga võrreldes eestiga ikkagi odav.aga kui kellegil sellised kogemused et kaupa kätte ei saa,siis ei julge tellima hakkata igaksjuhuks
  15. Toidulisade väljamaalt tellimine

    ei julge niimoodi riskida ka , pärast maksad ära ei saagi kaupa kätte , muidu seal hinnad palju odavamad..
  16. Muscletech ja ISS

    kas keegi proovinud Muscletechi tooteid ja satur8 , kuda tulemused olid?
  17. kas kuskil 40 grammi valku peale trenni 100 kilose mehe jaoks vähe?
  18. Toidulisade väljamaalt tellimine

    huvitaks ka , ei tea palju peab tollimaksu maksma ja kas tulumaksu ka??
  19. Alkohol

    ma arvan kui pole mingi kulturist , siis 1-2 korda kuus võib pidutseda küll!
  20. kükk-vaba või fikseeritud?

    alusta väikeste raskustega siis pole midagi hullu ma arvan.
  21. minumeelest tuleks lasta päris alla , kui poole peale siis töötab põhiliselt triitseps.
  22. 1 päev 1 lihasgrupp?

    Ma arvan 3 korda nädalas ülepäeviti näiteks kõik lihasgrupid läbi iga trenn.
  23. Kes mida sööb ?

    Kes milliseid toidulisandeid ja mis firma omasid sööb ja kuda tulemused on?
  24. Mis valku osta?

    whey Gold standard super hea maitsega , aga tulemused nii head polnud , vähemalt minu puhul.
  25. Mis valku osta?

    väljamaa kaup ikka parem
×