Jump to content

MrM

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MrM

  • Tase
    Vaatleja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tartu
  • Interests
    trenn
  1. Oslo Grand Prix 2011

    Minu ennustus: Martin - 4 Kaspar - 7
  2. Minu ennustus: Naised 1. Esta Pilt Noormehed 1. Siim Jürgenstein 2. Rainer Palm 3. Jürgen Ots Mehed juuniorid 1. Robin - Cris Tammik 2. Mihkel Mägi 3. Kristjan Rõõmusoks 4. Alex Uuetalu Mehed 1. Oleg Anissimov 2. Horre Saluste 3. Kristo Kauder 4. Neeme Vool
  3. Omatehtud kavad.

    Et kas nii on hea kui ma teen esmasp., neljap., reede ja pühapäeval trenni? Ainus vaba päev on teisipäev, kolmapäeval käin ujumas. Trennis on lihasgrupid kava järgi ära jaotatud.
  4. Lisavalgud

    Kas peale trenni valkude võtmisel on ka mingi kindel kaalu ja valgu suhe?. Kui on siis kas keegi saaks teada anda kui palju nagu peaks võtma. tänx.
  5. Toidulisandid

    Kas Hera 80 pulbrit tuleks võtta ka sellel päeval mil trenni ei tee?. Teen trenni üle päeviti. ette tänades:)
  6. Toitumine

    Tahaks teada sellist asja, et mida peaks nagu umbes sööma(poest ja lihtsalt kätte saadavatest) toiduainetest ja asjadest, et saada kätte vajalik kogus valke ja proteiini, et oma kaalu tõsta ja head välimust saavutada? Ega välimus halb ei ole ma mõtlen aga kaal ei tõuse üldse ja ei lange ka Trenni teen muidu 3 korda nädalas aga kaal ikka ei tõuse.
×