Jump to content

Sport-Monkey

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Sport-Monkey

  • Tase
    Algaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Palmi otsas
  • Interests
    Trenn ,trenn ikka trenn!Hüppenöör meeldib väga!<br>Toitumisest tean ka päris palju...<br> Näiteks banaanid on kasulikud:D
  1. Süda

    Mul just selline jama ,et pulss ei taha tõusta... No mõnipäev treenin nii hästi ,et pulss on 160 peal ,aga mõnikord ei saa korrakski 160 peale...Tahan arendada vastupidavust ,seepärast tahaks 160 treenida...
  2. Aidake pulsisagedusega

    Jajah....No ei tea Mõnipäev teen kohe nii hästi ,et on hästi -mõnikord jokutan ja jokutan!!!No MIS MA JOKUTAN ,trenni tuleb teha ,mitte laisalt lamada ja vaadata ,kuidas pulss langeb!
  3. Aidake pulsisagedusega

    Täna oli veel eriti kehv... Ei saanud korrakski 160 peale!!!Pean kiiremini tegema ja järjest...kui liiga palju puhkan ,langebki pulss.
  4. Aidake pulsisagedusega

    Ma teen aeroobika harjutusi... Täna ma jälle hakkasin jokutama ja pulss langes ...Pean rohkem pingutama...Niisama pole mõtet trennis lamada ,tuleb ikka täie hooga teha
  5. Aidake pulsisagedusega

    Jah ,nii saaks ka pulsi kiiresti üles...Õnneks on mul paremini hakanud minema... Ei tea ,mis vahepeal juhtus ,et kehvasti tegin ,nüüd teen jälle õigesti ,pulss 150-165:D
  6. Magamine

    Kindlasti peab korralikult välja puhkama ,muidu ei jaksa!! Mul päris raske ,hommikul peab kaheksaks kooli minema ja ma elan koolist väga kaugel...Ja teen veel hommikuti üle pooleteist tunni trenni ja hommikul peab sööma ka ,niiet pean vara magama minema ,et ma hommikuks välja puhkaksin. Hommikusest trennist ma ei taha loobuda!
  7. Aidake pulsisagedusega

    Nojah...Ega koguaeg ei olegi 160... Proovin ,et kuskil 155-165 oleks ,siis olen rahul! Aga eks ta raske ole hoida...Halb on ,kui läheb alla 150...
  8. Aidake pulsisagedusega

    Huvitav...Täna ma sain tehtud 160-ga.... See sõltub vist ikka tahtmisest ka -kui rohkem pingutan ,saan ka rohkem!! Aga spordijoogid on ka väga asjalikud!! Ma pean lihtsalt tugevalt ja järjest tegema ,siis saavutan oma tahtmise!!
  9. Aeroobne treening hommikul 6.00

    Mina teengi trenni ainult hommikuti pulsisagedusel 140-160...Koolipäevadel pean väga vara tõusma ,aga tasub ära!!! Peale trenni jumala mõnus olla ,sest mul madal vererõhk.... Hommikul teen kuskil natuke üle pooleteist tunni Rohkem pole aega ,koolis peab ka ju käima...
  10. Aidake pulsisagedusega

    Mul ongi ainult 2 harjutust
  11. Aidake pulsisagedusega

    Oh ,tänks OldMan ,Sinust on alati abi!!!Nüüd kohe lähen spordijooke otsima! Aga kuidas neid tarbima peaks?!
  12. Aidake pulsisagedusega

    Noh ,koolipäevadel ei jõuagi nii vara tõusta (trenni teen hommikul).Siis saan ainult 1 tunni 45 minti teha...Proovin siis kuidagi ,et pulss oleks üleval ,mul madal vererõhk ,seepärast teen hommikuti. Kunagi sain küll päris hästi tehtud ,aga viimasel ajal olen vist laisaks jäänud. Alati oli väga hea enesetunne peale trenni...Noh nüüd on ka ,aga enam ei ole nii hea tunne ,enne oli nagu parem.
  13. Aidake pulsisagedusega

    Ma tahaksin treenida vastupidavust ...Ma teen 45 minti nii ,et pulss 160 peal ja ,siis äkki jään jokutama ja enam nagu ei viitsiks edasi teha ,pulss langeb 135-150.Aga tahan ,et ta koguaeg 160 peal oleks.Siis oleks õige...Mida peaksin tegema ,et ta uuesti tõuseks? Kokku pean 2 tundi tegema... Teen aeroobseid harjutusi ja seda jalgratast.
×