Jump to content

Bailey

Kasutajad
  • Sisu loend

    90
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Bailey postitused

  1. Seeriate arv?

    enamusele lihasgruppidest teen 16 seeriat, väikestele nagu biitseps ja trapets teen vähem.
  2. Lühem puhkus

    Matike tundub lihtsalt väga võhmatu olevat:D
  3. Lühem puhkus

    Natuke liiga palju nagu tuli kilosid maha sellega, ma tegin ka puhkeaja lühemaks aga see peamiselt mõjutab viimast harjutust ja selle kilod võttis 80% peale.Oleneb inimese taastumisvõimest loomulikult ka, aga no kui tulemusi tuleb siis lase käia.
  4. Massiperiood.

    no teine kuu massi saab kohe täis nii et põhimõtteliselt võib öelda et kolmas kuu massi läheb, 3 kuud kulutasin vormi ajamiseks põhimõtteliselt ( 1 kuu algajate kava järgi ja siis2 kuud üle nädala vahelduvalt massi ja jõudu)
  5. Pildil tundub käsivarre järgi rohkem et käed on liiga laiali, võta kitsamalt vb siis ei vaju ka nii imelikult küljele need randmed!
  6. Smith on vastik, see on täielik vigastuste masin, iga kord kui teen siis on vähemalt järgmine päev midagi valus ranne vms.
  7. üle pika aja vormi

    Ma päris iga päev ei tee, vahest kõhulihas alles eelmisest päevast väsinud.
  8. reeglid

    Ma soovitan ikka võistlustele minna, saab kogemusi ja ennast teistega võrrelda, ise olen ka pool aastat trenni teind ja plaanin minna võistlustele, aga alles sügisel.
  9. tahaks nõu

    Mul ka enne ei andnud lihas enne endast märku aga siis lühendasin puhkuse 3 minutilt 2-le minutile ja nüüd on trenni lõpuks lihas ka ikka verd üli täis ja tulemused on ka veel natuke paranenud.
  10. biitseps

    Kõigi puhul ei lähe selleks just aastaid vaja et tulemused oleks märgatavad, ma olen poole aastaga suht palju saavutanud, mis on omakorda ime, sest kava olen ise koostanud ja toitumist olen jälginud ainult viimase kuu(jälgimine on minimaalne, olen hakanud sööma jogurtit, muna ja muid valgurikkaid toite rohkem, aga ei täida kohe kindlasti normi 2g/kg kohta) pikkus: 186 cm kaal: 84 kg biitseps: 35 cm rinnalt surumine(2 sek all hoidmisega) 92,5 kg (3 korda olen teinud ainult, enne tegin aint trena ja hantlitega/liigeste haiguse tõttu olid randmed kangi jaoks liiga nõrgad) jõutõmme 140 kg (seda tahaks ikka see kuu tunduvalt parandada, pole ootustekohane/ jõudu nagu oleks ikka rohkemaks) PS! ühtegi keemiat ei kasuta!! See kuu plaanin ikka Kiivikaselt toitumiskava tellida, vaatab mis siis tulemuste ja massiga toimuma hakkab.
  11. kätekõverdused...

    Kõik oleneb käte asendist, mis lihase rohkem mõjub.
  12. Kes mida sööb siis?

    Söön kõike mida tahan, proovin eelistada valgurikkaid toite aga kui tuleb isu süüa suur kook vms. ära siis söön. Tulemustega olen väga rahul!!
×