Jump to content

madismees

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

madismees

  • Tase
    Vaatleja
  1. üks käsi suurem

    Mul on selline probleem, et vasaku käe triceps on suurem kui parema oma. Vahe pole küll katastroofiline, aga keha peaks ikka sümmeetriline olema. Treenin küll mõlemat kätt samade raskustega ja teen võrdse arvu kordusi, aga vasak ikka jõuab nagu rohkem. Ise olen paremakäeline. Mida peaksin tegema? Tänud.
  2. Jõusaali treeningud ja jooksmine

    tänud kõigile vastajatele. nüüd olen kohe targem. selle teema võib vist siis lõpetatuks lugeda. madis
  3. Hommikune puder

    Mina teen sellist putru hommikuti, mis arvate. 90-100g neljaviljahelbeid u. 800ml piima suhkrut, soola maitse järgi 13 munavalget ja 2 munakollast praen soola ja pipraga ja segan pudru sisse piim 2,5 % (800 g): - 416 Kcal, 16 g rasva, 24 g valgud, 40 g süsivesikud, 0 g kiudaineid neljaviljahelbed (90 g): - 293.4 Kcal, 1.8 g rasva, 8.1 g valgud, 69.3 g süsivesikud, 10.8 g kiudaineid munavalge (500 g): - 205 Kcal, 0 g rasva, 50 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid munakollane (40 g): - 138 Kcal, 12.4 g rasva, 6.4 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid Kaloreid kokku: 1052.4 Kcal Rasva: 30.2 g. Valke: 88.5 g. Süsivesikuid: 109.3 g. Kiudaineid: 10.8 g. Päris korraga seda ära ei söö, aga väike paus vahele ja jõuab küll. Kas on veel teisi, kes nii teevad? Võiksite soovitada alternatiive sellele.
  4. Treenin üsna tugevalt (4 päevane kava), tavaliselt peale iga 3. päeva tuleb 1 aeroobne, kus siis jooksen u. 20 min ja teen mõnda väiksemat lihast või kõhtu. Lihas kasvab täitsa usinalt. Kaalu on praegu u. 86 kg (pikkus 176, 22a). Nüüd siis selline asi, et kuidas mõjutab pikem jooksmine u. 12 km füüsilist vormi.On tulemas Viljandi ümber järve jooks 1. mai ja plaan seal osaleda koos sõpradega. Kuidas see liigestele mõjub ja kas on mõtekas sellise pikkusega distantsidel treenida(mõtlen selle kuu jooksul, mis jooksuni on jäänud), kui see pole eesmärk tulevikus. Mõtlen seda, et tavaliselt teen aeroobset küll, aga mitte nii pikalt. Ootan teie arvamusi ja nõuandeid selle jooksu võimalikult edukaks läbimiseks. Madis.
  5. süsivesikud veebipoes

    Ei tea milles asi, aga veebipoest ei leidnud enam Fasti Dextro´t ja Malto6´e. Kas neid tooteid enam pole? Või lihtsalt veebileht ei näita ja poes on. Kui ei ole, siis millal tuleb? Tänud, Madis
  6. treeningu pikkus

    Sur tänu M.M vastuse eest. Nüüd veel vastamata see, et kuidas on mõtekas erinevaid lihasgruppe ühele päevale kokku panna. Olen näinud ja lugenud erinevaid variante. Mõtlen seda, et kas nt. rind + õlg või rind + triceps või selg + biceps peaks treenima koos, kuna ühe lihasgrupi harjutused mõjutavad üsnagi palju teist treenitavat lihasgruppi. Sedasi kombineerides töötaks ma mõlemad lihasgrupid rohkem läbi. Samas olen näinud kavasid, kus on koos triceps + biceps või selg + õlg. Kas keegi teadja kommenteeriks neid viimaseid kokku panemisi. Tänan. Madis
  7. treeningu pikkus

    Küsimus selline, et kui jaotan kava nelja päeva peale ja siis treenin ühel päeval neist ainult ühte lihasgruppi nt. rinda siis kas treening jääbki sellel päeval lühikeseks(u. 30 min). Nt. 1. rind 2. reis - säär 3. biceps - selg 4. õlg - triceps 5. puhkus Selles mõttes, et olen kuulnud et ühele lihasele u. 15 seeriat peaks olema optimaalne(jaotatuna siis u. 4 harjutuse vahel). Nende 15 seeria tegemiseks kuluks mul u. 30 min. See aeg on kuidagi lühike. Kuna söön korralikult, siis meeldiks mulle iga treening teha vähemalt 1 h pikkune, et kalorid kulutada ja kiiremini kasvada.Praegu treenin 3 päeval 1. rind - õlg - triceps 2. reis - säär 3. selg - biceps 4. puhkus ja siis otsast peale ja ühe treeningu pikkuseks on 1 tund 30 minutit. Plaanin praegu hakata treenima rinda eraldi päeval või siis koos õlaga(õlg siis 1xkoos tricepsiga ja teine kord rinnaga). Triceps on jäetud tahaplaanile, kuna see on üsna heas seisus niigi. Kas selline ühe lihase treenimine eraldi päeval täidab eesmärki selle lihase eelisarendamiseks. Teine küsimus, mis puudutab nii praegust kui ka plaanitavat kava, et kas on mõistlik treenida samal päeval rinda-õlga-triceps it või selga-bicepsit. Nende lihaste harjutuste tegemisel on liigutused sarnased ja tihti töötavad ühte lihasgruppi treenides ka teise lihasgrupi osad. Ise olen arvanud, et selliselt tehes kurnan lihast ühel treeningul rohkem ja treenides neid lihasedi ühel päeval jääb taastumiseks pikem aeg. Parandage mind, kui eksin. Siia postitusse sai nüüd küll palju küsimusi, aga loodetavasti on vastustest kasu ka teistele. Igatahes tänud ette juba kõigile, kes vastamise vaevaks võtavad. Madis
×