Jump to content

matrix99

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

matrix99

  • Tase
    Algaja
  1. Lemmik lood!!!!

    mhh suva mis RAADIOT keegi kuulab parem jagage ike head muusikat laiali mis kellegile meeldib.......SEE VäGA HEA TEEMA;)....olen palju lemmikuid juba saanud...tänx
  2. PALUN AIDAKE,,,,,,:(

    OLExin v'ga tänulik kui sa bohemianrhapsody saadaxid mulle meilile plaani mu adre on matrix99@hot.ee....OLE SA TÄNATUD!!!!!!!!!!!!!
  3. PALUN AIDAKE,,,,,,:(

    Tere kallis rahvas mure siis järgmine tahax hädasti teada kuidas keegi sööb päeva jooxul kui wähegi aega ja viitsimist siis palun kirjutage oma söögi plaan päeva kohta.....olexin väga väga tänulik.......ETTE tänades matrix:)
  4. kaalu juurde vaja

    KLe Ott mul jäi natsa sinu text arusaamatux,sellesuhtes et ytlesi:kui sa ei õpi hommikuti sööma siis sa mingeid muutusi ei näe ka. .......kas siis kui söön hommikuti tuleb kaalu juurde.....minul just see viga et hommikuti läheb söök ilusti alla ja nii iga söögikorraga..........mix siis osadel on nii et hommikuti pole isu aga mõnedel on isu nagu nätex mul........mul ka nii et kui ärkan siis kohe jooxen sööma:)
  5. Ma olen ka rahvaga nõus et ega kohe ei pea niisuguseid pervertseid mõtteid mõtlema.....tahax isegi näha ja võrrelda kellegiga või vaadata kyll see on alles vormis:)
  6. lihas tõmbleb

    KRT sa hatebreed hakkad oma ibaga juba kergelt pinda käima.....alati kui sa midagi vastad vms tahad et näix nagu sa olex kuradi ILGE KÕVA MEES...........hoia ikka ennast tagasi ära ÄRPLE asjatult
  7. lihas tõmbleb

    Tere rahvas selline kysimus et kui vahetevahel vaatan telekat siis selja lihas või mõni muu lihas tõmbleb......milles võib probleem olla äkki saate palun aidata.....ette tänades matrix:)
  8. puder

    Kui hommiku syyes 200g neljavilja putru...........ega see ´halvasti ei tohix mõjutada ve mis...........palju keegi yldse hommikuti putru sööb äkki viitsite kirjutada..........ette tänades Matrix
  9. loll isu..........

    Tere Marek või teised targad selline kysimus kuidas saada kõige paremini magusa isust lahti ...........loodan et oskate aidata:)
  10. MAGUS..........

    tere trahvas selline kyssa mida peax sööma või kuidas saada KÕIGE PAREMINI magusa isust lahti ...........loodan et saate mind selles kyssas aidata ette tänades matrix:)
  11. küsimus rinnatreeningu kohta

    Kasu on kindlasti,kuna kui pyhendud korralikult yhele lihas grupile,siis vajabki lihas rohkem puhkust ise teen samamoodi et yx lihas grupp nädalas:)..........EDU;)
  12. Mis on keelatud ja mis ei ole?!?

    KURAT mis jutta sa Vitali aja, inimene on lihtsalt tahtnud teada mis ained on lubatud ja mis mitte......EI PEA KOHE MINGIT YLBET IBA AJAMA!!!! PYYA MÕISTA NEID KES EI JAGA ASJA:)
  13. Ületreening

    Saa pead ise tunnetama oma keha selles suhtes kui järgmine päev väsimus ja nõrkus siis oled wict yletrenni teinud............mina aga usun et see pole ületreening,kuna kui teed ainult hantlitega peatki maximumi välja pigistama...........EDU:)
  14. Kui vanalt tohiks hakkata proteiine kasutama?

    Ehh ega PROTEIIN pole mingi keelatud aine kõigest vajalik ja hea sinu lihastele. Minuarust käib asi nii ,et tee umbes aasta aega trenni ning hakka kasutama muidugi ka varem kuidas ise soovid EDU:)
  15. hingamine

    Jahh nii see peakski olema ka minu arust,kuna kui tõmbad ylesse on suurem koormus ning kui hingad siis välja koormat sydant vähem..........nii olen vähemalt mina asjast aru saanud:)
×