Jump to content

lõdvake

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

lõdvake

  • Tase
    Vaatleja
  1. kas ja või ei

    kas vastab tõele et peale trenni on soovitatav 2 tundi mitte süüa, aga küsimus et juua võib eks aga kas peale vee nt teed või kohvi tohib juua
  2. mismoodi

    miks need ahju peaksin viskama? mõjub ju!
  3. mismoodi

    tere mul siis selline küsimus, et millist osa ma peaksin fat burneri treening dvd-lt tegema, ma ei soovi lihaseid kasvatada, vaid oma pehmet ja lõdvaks jäänud keha trimmi vähe ajada. Ja mitu korda nädalas peaksin seda tegema, ja kas ka midagi juurde, suurim probleem on kõht, käed ja sääred- põhimõtteliselt siis kõik kehaosad vist ( õnnetu täitsa, kaalujälgimist teen ka (p.174 cm k 65kg) ei saa linnas trennis käia kuna väikse lapsega kodus
  4. Tere siis kõigepealt!!! Olen täitsa uus siin lehel ja minu mure on siis järgmine... 2 aastat tagasi olin kaalus 85kg (pikkus 174 cm), nii, jäin lapse ootele ja peale sünnitust langes kaal mühinal 60 kg peale, ilma et oleksin dieeti pidanud või trenni teinud. Kõik on tore, aga nüüd juba laps aastane ja kodune eluviis on omatöö teinud. Praegu kaalun 65 kg, ok, aga kõik see mis ma kaotasin kaalus, see on nagu nüüd kõik siuke lodev, kuskil ei ripu küll midagi aga väriseb küll kõik lahedalt.Kuna elan linnast väljas ja väikse lapsega ei ole võõimalik trennis ka käia, niisiis ostsin paar päeva tagasi selle Fat Burner dvd treeninguks, aga nüüd siis küsimus et millist osa ma sealt tegema peaksin et end nagu trimmi saada, ei soovi massi kavatada ega mingeid jõhkraid lihaseid vaid tahaks lihtsalt nagu et ei väriseks kintsud ja kõht ega tagumik Kes on teadja palun aidake mind, sest kui ise teen kõike siis äkki ei olegi kõik need treeningud head mulle kardan et teen miskit valesti Aitäh juba ette kõigile vastanuile
×