Jump to content

metall

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

metall

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 19.02.1984

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Raplamaa, märjamaa vald, Laukna küla
  • Interests
    Atleetvõimlemine, maadlus, poks,militarism ja laskmine.
  1. Metall!!!

    Tervist, Mõtlesin, et küsin nats nõu sult Ott.Kaalun ise 107 kg, pikkust 182 cm.Rinnalt surun 165 kg. Kükin 197 kg.Seljatõmme on ka 195 kg juurde.treeninud jõusaalis 4 aastat.esimene aasta oli selline nagu avastaks alles maailma.Vanust on 23 a.Olen ise elukutseline sõjaväelane.trenni tegemise alguses kaalusin 90 kg ringis. Söönud vaid proteiini ja kreatiini.Söön 6 korda päevas.ühe siin avaldatud toitumiskava järgi kunagi.Aga küsimus selline,et äkki sa paneks mulle ühe tõsise kombo kokku, kus oleks ka sees spetsiialsed abivahendid testo tõstmiseks. ehk kombo, mis koosneks kõigest heast.võimalus kuus sellele kulutada 4500 kr.-ni ringis. Kui vaja, võin kombo koostamise eest ka maksta.Just et kombo koosneks siin lehel müüdavatest toodetest. ettetänades! minu mail on oleg.randva@mail.ee
  2. Selline asi veel, et kas ma saan iis ikka oma asjad korda ka weel w? Et saax ikka jälle saali naasta ja taas hakata rauda tõstma??? Või mis ikka kõige tähtsam, saaks oma normaalse elu tagasi, et ikka saaks korralikul trepist üles lennata kui vaja?
  3. Aga millest see paanika -või ärevushäire siis õieti tuleb.Stressist või lihtsalt mingist äkkislisest paanitsemisest. Aga see siis igaljuhul on ikka mööduv nähe või???
  4. Ei ma ei usu kohe kindlasti, et see tühja pärast oli.See oli lihtsalt esimene käik kohe, kuna kurgu-kõrva arst vaatas kohe , et mandlid on läbi ja mädased.Nii et ära tuli nad nii ja naa võtta.Sest see pidi üx asi olema mis hakkab südant varem või hiljem koormama!
  5. Ja minu arust ikka võeti kilpnäärme asi ka punti,seda ma nüüd pean uurima, tegelt ongi mul homme see võimalus kohe olemas, et seda uurida.Aga olen ka kuskilt kuulnud, et kilpnääre võib ka jah sellist asja korda sata!!! Uurin kindlasti kohe!
  6. Tervist mehed, Mul on selline probleem, et aprilli lõpus hakkas pihta lihtsalt järsku Tugev südamekloppimine ja kiire pulss.Läksin kohe perearsti juurde, mõõtis pulssi, see oli 180. Tegi kiirelt mingi rahustava süsti ja andis keele alla tbl ning tegi EKG.Nii siis saatis koju, et äkki oli lihtsalt ärevushoog.Nii olin ühe terve öö ja päeva kodus,asi ei läind paremaks, mõõtsin hommikul pulssi, see oli 150 millegagi.Loobusin, lasin naisel end haiglasse viia, kuna asi ei olnud enam norm. Võeti kohe sisse, võeti verd ja muud proovid.Veres oli mingite bakterite hulk päris suur( midagi 400 ringis, ühikut ei mäleta).Arvati kohe et südamelihasepõletik tänu mädastele mandlitele.10 päeva pärast lubati koju, kuna antibiootikumid olid vere näitajad bakteritest normaliseerunud ja esmane diagnoos südamelihasepõletik võeti tagasi.Kuna veri oli väga kiirelt normaliseerunud.Siis pandi kirja kurgumandlite op-i aeg.Kuna öeldi,et need on läbi ja koormavad südant ja tekitavad neid samu halbu toksiine ja baktereid, mis rikuvad vere ja lõpuks südamesse jõuavad. Nii olin siis enne op-i lihtsalt poolteist kuud kodus ja ootasin.Siis tuliki kurgumandlite op. Käisin ära ja nüüd sellest viis nädalat möödas.Kurk on nüüd korras, aga pulss on ikkagi kiirem ja seda tunneb ka istudes normaalslt olles. Ja nii kui midagi füüsilist teed(nt lähed trepist üles, jooksed natuke, teed mingi kiirema liigutuse või isegi korraks ehmatad, on kohe pulss kiire ja tugev, kohe tunned kuidas pulss rindkeres ja kaelal tugevasti ja kiiresti lööb ning süda peksleb ja peale jooksu ahmid õhku nagu loom.Selline läbmumistunne tekib vahel. Kurat ei tea, peab vist minema mingi spets spordiarsti juurde vist.Koormustesti ei lubatud veel teha kuna op-ist veel liiga vähe aega möödas.Ei tea kohe, mis saab.Saaliminekust võib veel ainult unistada.Teed pool soendust ära ja juba higi lahti täitsa ja süda peksab.Ise muidu 22.a vana 101 kg raske ja 182 cm pikk. Jõusaali pannud juba 10 klassist.Muidu kooli ajla hakkasin 8 klassis tegema Kreeka-Rooma maadlust.Ja siis enne sõjaväkke minekut vaadati, et südame vasak vatsake on kas laiened või suurenend(midagi sellist).Aga öeldi et see on normaalne raskema jõustikuga tegelevale ja treenivale inimesele. Käisin ära ka diagnostika keskuse, kus uuriti selle asjandusega(Röngeni taoline) südant ja teisi elundeid, aga kõik tundus ok, nagu peaks kõik korras olema.Kuid ei ole.Füüsiline tegevus on mu parim sõber olnd siiani ja nüüd ei saa midagi teha.Arvati nüüd ka, et äkki on stress tegelt kallale tulnud,aga ei taha seda kyll uskuda.Ei ole sellne inimene üldse. Mis arvate? On äkki kellegil sellise probleemiga kogemusi või midagi? Ise olen täiesti nõutu, kohe midagi ei oska enam arvata. Või oskate soovitada,kust võiks veel abi proovida leida??? Igaljuhul suured tänud iga hüva sõna eest!!! Parimat soovides,
  7. Küsimus?

    Nii tehaksegi. Selg ja biits ühel päeval on lühidalt öeldes üksteist toetav. Väga hea kombinatsioon, kuid paljud ei suuda seda lihtsalt teha kuna biitsa ajl on käsivars ja ranne juba ära väsind et hoida kangi ja hantleid korralikult. Seepäast kasutavad paljud seda just edasijõudnult.' Minu arust väga hea kombinatsioon. Ning rinna ja õlaga on täpselt sama teema.
×