Jump to content

meesi

Kasutajad
  • Sisu loend

    76
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

meesi

  • Tase
    Värske olija
  1. spartan 300 workout

    Tere, Küsimus selline. Kas keegi tegeleb Spartan 300 treeningutega? Olen youtube.com vaadanud neid treening videosid. Esmapilgul paistab see treening täitsa huvitav. Et sellega tegeleda, tahaksin sellekohta rohkem teada. Kui teate sellest midagi, siis palun anke märku. NB: Kas on olemas Eestis selle kohta(spartan 300) oma kodulehekülg? Kas on olemas eesti keelseid raamatuid, mis räägivad lähemalt sellest treeningust? 2 VIDEOT: http://www.youtube.com/watch?v=O1IvmLwgGF8 Tänud abistajatele.
  2. atsa. 4 aasta areng on ikka meeletu. Mees on ikka kõvasti vaeva näinud.
  3. PIIM!

    joon Meieri 2,5% piima ja igasuguseid jogurteid(mitte 0,1%-lisi).
  4. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    Mis tomub , kas onupoliitika või mis.... Ok esikoha sai Imre Vähi, pole paha, kuid teise koha absoluudis oleks võinud saada Argo Ader. Ta oli teistest hulka paremas(kuivemas) vormis.
  5. Kus trennis käid ja kus elad???

    Kuna õpin Räpinas, seega käin Räpina Aianduskooli jõusaalis ja hästi harva Räpina Prives.
  6. Kava!!

    Tere Kaido, Olen huvitaud sellest kavast. Trenni teen 3x nädalas. Palun saata e-mailile meesi.hea@mail.ee Ette tänades Taavi.
  7. Käisin vaatamas Otepääl, täitsa vaatamist väärt.
  8. kalorid päevas

    Kui ma ei eksi on matemaatiliselt kindlaks tehtud üks arv- 28,66(kui arv on vale võib seda parandada) Korruta oma kehakaal sellega saad teada, kui palju Sa võid tarbida päevas kaloreid. Kui sööd sellest üle võtad juurde,kui alla siis kaal väheneb Lisaks, kui teed 30min aeroobset trenni kulutad ca 500kalorit(muidugi sõltub intensiivsusest) 30 min normaalset jõusaali treeningut pidi kulutama 300 kalorit (muidugi sõltub milliseid harjutusi teed) ja üks nael(450grammi) puhast liha pidi kulutama 50kalorit rohkem.
  9. Mokatubakas

    Tere,pole küll Oldman, aga enda poolt võin lisada mida tean. HALB: Rootsis ja Norras on suitsu asemel populaarsem mokatubakas, kuna see ei jäta riiete külge suitsu haisu ja säästab ümbritsevaid inimesi suitsu haisu käest. Kuid selle eest on nendes riikides suur minek lõuaimplaatidel, kuna mokatubakas söövitab/teeb lõualuud hapraks, muidugi pikemas perfektiivis. Kui tahad, et mokatubakas ei söövitaks Sul mokkadesse,põskedesse süvendeid. Pane mokatubakat üks kord ülesse moka alla, teine kord alumise moka alla, kolmas kord "põse vahele"(loodan, et saada aru) jne. HEAD: Selle saad ise teada ,kui tarvitad seda, sest inimesed on erinevad. NB: Mõnele annab trenni tehes ilgelt jõudu, kuid mõni ei suuda seda füüsilisel pingutusel moka all hoidagi, ajab ropsima.
  10. Paar huvitavat küsimust.

    Suitsetajatel on vingugaas suhtes rohkem imuunsemad,kuna nende keha on harjunud suitsuse keskonnaga kui mittesuitsetajad. Suitsetajate käest olen ma küsinud. Miks Sa suitsetad? Ja siis nad vastavad: 1.sutsetamine leevendab närvipingeit. 2.omamoodi spordiala(mitu suitsu teed korraga,kaua teed ühte suitsu jne.), 3.hobi 4.Vähendab söögi isu. 5.sõltuvus Verd vedeldab: 1.kohvi joomine 2.rohke vedeliku tarbimine 3.aspiriin(loodan, et kirjutasin õieti)
  11. Loll küsimus, aga ootan vastuseid!(A)

    Kui tarbid seda MASS2 siis peale trenni. Soovitan Sul tarbida 1x päevas. Ma tarbisin MASS2-te veega, sai proovitud piimaga ka ,minujaoks oli see piimaga liiga magus(sisaldab palju suhkruid).
  12. Ühe löögiga teadvusetuks?

    Kahjuks on seda raske kirjapildis edasi näidata.
  13. Ühe löögiga teadvusetuks?

    Ühe löögiga teadvusetuks on võimalik, kui lööd õieti. Need kes on tegelenud või tegelevad võitluskunstidega teavad, mis on ippon. Kui seda õieti teha on vastane teadvusetu või isegi minek surnukuuri. Jõusaali kõrvalt käin ühe vanamehe juures kyokošinka karateed õppimas. Treener on näidanud kuidas saab ühe löögiga vastase vigaseks teha või isegi tappa. Näiteks kui pätt teeb sulle ühe rünnaku, võid seaduse järgi end kaitsta ühe rünnakuga vastu, seega vastu rünnak olgu nii , et pätt ei tõuse enam maast kunagi üles(N:löök südamesse) või lüüa nii, mis võtab päti tükiks ajaks rajalt maha(N:tabada õieti unearterit).
  14. Kava

    See on täitsa normaalne kava algajale. Mina soovitan Sul seda kava kasutada ja treeni vabade raskustega. See on minu arvamus ,mida tähendavad raske ja kerge päev. *Raske päev- See on päev, kus tõstad raskusi nii kuis jõuad, murra kas või "karjudes" kangid pooleks, kuid ära unusta tehnikat ja lihasse tunnetust. *Kerge päev- See on päev, kus kasutad ütleme pool või isegi vähem raskuseid, mida kasutad raskel päeval. Kergel päeval pead õppima ja keskenduma tehnikale ja lihasse tunnetustele. NB: Seo kasvõi silmad kinni, et saaksid paremini lihast tunnetada, kui see Sulle sobib. Neid punkte jälgides ei teki ületreenimist. Sul paraneb lihase tunnetus,tehnika- sellega kaasneb parem lihasse kasvamine, seega tõuseb Su kehakaal-mass(muidugi peab toitumine ja puhkus-magamine olema paigas) NB: Kui Sa ei tea mis on õige tehnika, palun pöördu jõusaali treeneri poole, või otsi endale inimene ,kes oskab Sind aidata harjutuste tehnika valdkonnas. Jaksu treeningutel!
  15. Kava

    See on täitsa normaalne kava algajale. Mina soovitan Sul seda kava kasutada ja treeni vabade raskustega. See on minu arvamus ,mida tähendavad raske ja kerge päev. *Raske päev- See on päev, kus tõstad raskusi nii kuis jõuad, murra kas või "karjudes" kangid pooleks, kuid ära unusta tehnikat ja lihasse tunnetust. *Kerge päev- See on päev, kus kasutad ütleme pool või isegi vähem raskuseid, mida kasutad raskel päeval. Kergel päeval pead õppima ja keskenduma tehnikale ja lihasse tunnetustele. NB: Seo kasvõi silmad kinni, et saaksid paremini lihast tunnetada, kui see Sulle sobib. Neid punkte jälgides ei teki ületreenimist. Sul paraneb lihase tunnetus,tehnika- sellega kaasneb parem lihasse kasvamine, seega tõuseb Su kehakaal-mass(muidugi peab toitumine ja puhkus-magamine olema paigas) NB: Kui Sa ei tea mis on õige tehnika, palun pöördu jõusaali treeneri poole, või otsi endale inimene ,kes oskab Sind aidata harjutuste tehnika valdkonnas. Jaksu treeningutel!
×